Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Pobedio je dok je igrao sa mnom u ekipi. Čim je Petković preuzeo palicu tim se raspao, pošto smo menjali sastav na pola zbog loše podele.
Ovo znaci da je izgubio? Da ti udarim jos jedan "INALUBAJ" na ledja? :)
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kolegama koji nisu došli na fudbal pod raznoraznim izgovorima a svi znamo da je istinit jedan tj.čekanje premijera, želim da poručim samo jedno "ne znate šta ste propustili" (kao grafit na groblju u Napulju posle osvajanja titule sa Maradonom)Od pozdrava vaših zamena Rođenom i meni sa "dobro veče", preko fantastičnih formacijskih rešenja Petkovića koja nisu shvaćena od mlađe populacije i kapitenskih poruka Posrbice svojoj momčadi sa "momci, malo više vere u sebe", do izmena koje bi i Đora patentirao i tetoviranja leđa sa dvostrukim saltom unazad.A vi se samo sređujte za premijera...
Dajte, bre, neki opsirniji izvestaj. Nemoj da bih slao Marvina da pise izvestaje sa forumskog fudbala. angry.gif
Link to comment

Prvih 15-ak minuta (čekajući Godoa Petkovića) je ekipa u sastavu Rođeni, Posrbica, Preža i ja uz nešto napora pobedila tim mladih lavova koje je selektirao Posrbica. nakon dolaska NJKV Godoa i njegovog postavljanja za kapitena ta ekipa je do nogu potučena u narednih 20 min, gde smo mi pojačani Acom. nakon toga je Posrbica demonstrativno skinuo dres i zamolio da se izvrši trampa kaluđer-Eto tj. on i Godo iz Milana. Nakon toga je ekipa mladih lavova pojačana Kaluđer Posrbicom pobedila naš tim pojačan Kancerom (kako je Posrbica rekao da ne bude zabune) u trećem meču triangonala. napominjem da sam treću utakmicu celu branio tako da je to verovatni razlog.U svakom slučaju Adaševiću odgovor na tvoje pitanje je Ja PobIJedio dvaput.

Link to comment
Prvih 15-ak minuta (čekajući Godoa Petkovića) je ekipa u sastavu Rođeni, Posrbica, Preža i ja uz nešto napora pobedila tim mladih lavova koje je selektirao Posrbica. nakon dolaska NJKV Godoa i njegovog postavljanja za kapitena ta ekipa je do nogu potučena u narednih 20 min, gde smo mi pojačani Acom. nakon toga je Posrbica demonstrativno skinuo dres i zamolio da se izvrši trampa kaluđer-Eto tj. on i Godo iz Milana. Nakon toga je ekipa mladih lavova pojačana Kaluđer Posrbicom pobedila naš tim pojačan Kancerom (kako je Posrbica rekao da ne bude zabune) u trećem meču triangonala. napominjem da sam treću utakmicu celu branio tako da je to verovatni razlog.U svakom slučaju Adaševiću odgovor na tvoje pitanje je Ja PobIJedio dvaput.
Znaci Petkovic opet dosao pijan. <_<
Link to comment
Prvih 15-ak minuta (čekajući Godoa Petkovića) je ekipa u sastavu Rođeni, Posrbica, Preža i ja uz nešto napora pobedila tim mladih lavova koje je selektirao Posrbica. nakon dolaska NJKV Godoa i njegovog postavljanja za kapitena ta ekipa je do nogu potučena u narednih 20 min, gde smo mi pojačani Acom. nakon toga je Posrbica demonstrativno skinuo dres i zamolio da se izvrši trampa kaluđer-Eto tj. on i Godo iz Milana. Nakon toga je ekipa mladih lavova pojačana Kaluđer Posrbicom pobedila naš tim pojačan Kancerom (kako je Posrbica rekao da ne bude zabune) u trećem meču triangonala. napominjem da sam treću utakmicu celu branio tako da je to verovatni razlog.U svakom slučaju Adaševiću odgovor na tvoje pitanje je Ja PobIJedio dvaput.
Cekaj, gde je Posrbica nasao lavove mladje od njega? U obdanistu? :lol:
Link to comment

Nije Petković došao pijan, ali po svom priznanju pre meča, bio je dosta umoran.Imali smo dosta sreće u poslednjem meču, jer nas je golman vadio, a dosta šuteva nam je ulazilo u gol protivnika. Ali onakav raspad sistema koji su doživeli pozivci sa Petkovićem na čelu nisu imali čak ni Zigomrzitelji u najgorim danaima. Svaki napad je bio gol šansa za nas.

Link to comment

Petkovic je Kadu. Dan ranije je odigrao odlicno na fuzbalu na kom smo bili, cak je i imao asistenciju u stilu Boska Jankovica sa Ep za mlade. Al dzaba je to kad posle 1 dobre ide serija losih partija... on je za plazu a ne ozbiljan fudbal :PNista dukane, sad kad si zabelezio pobedu, mozemo da se vratimo na fudbal Harper, Lebron i ja :D

Link to comment
Prvih 15-ak minuta (čekajući Godoa Petkovića) je ekipa u sastavu Rođeni, Posrbica, Preža i ja uz nešto napora pobedila tim mladih lavova koje je selektirao Posrbica. nakon dolaska NJKV Godoa i njegovog postavljanja za kapitena ta ekipa je do nogu potučena u narednih 20 min, gde smo mi pojačani Acom. nakon toga je Posrbica demonstrativno skinuo dres i zamolio da se izvrši trampa kaluđer-Eto tj. on i Godo iz Milana. Nakon toga je ekipa mladih lavova pojačana Kaluđer Posrbicom pobedila naš tim pojačan Kancerom (kako je Posrbica rekao da ne bude zabune) u trećem meču triangonala. napominjem da sam treću utakmicu celu branio tako da je to verovatni razlog.U svakom slučaju Adaševiću odgovor na tvoje pitanje je Ja PobIJedio dvaput.
Čekaj? Oni su pobedili????
Link to comment

Pa,ne znam da li si razumeo da igraš za nas, i da one lopte koje si im dao u noge posle kojih su dali golove nisu bila uspešna proigravanja nego bolje od "autogolova"..Dobro, ako računamo svaki put kad si ih pogodio prilikom šuta sa centra ili otisak Jabulani Posrbici na leđima (kao ekvivalent tri gola), onda smo dobili tesno

Link to comment
Pa,ne znam da li si razumeo da igraš za nas, i da one lopte koje si im dao u noge posle kojih su dali golove nisu bila uspešna proigravanja nego bolje od "autogolova"..Dobro, ako računamo svaki put kad si ih pogodio prilikom šuta sa centra ili otisak Jabulani Posrbici na leđima (kao ekvivalent tri gola), onda smo dobili tesno
Samo je Preža dao 4 gola + Rodja... Kako smo uspeli da izgubimo?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...