Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Nego, da pokušamo prebrojavanje za petak, pa da znam da li da zovem Vrelo Knin ili ne...Novi Sad: Nisam ja, RadišaBeograd: Filipenko, Harper, Smorenko, Aca, Flegma, Belaj, Posrbica, Preža, Barrywhite, Pantelinjo (možda), Inđija: beowlTo deluje kao 12 ljudi, što je ujedno i apsolutni minimum za onoliku terenčinu. Da li sam nekog izostavio ili bi neko želeo da se samoizostavi sa spiska?Dodatni problem je to što iz prestonice treba da krenu tri automobila, a za sada su sigurna samo dva. Treći bi trebalo da obezbedi Pantelinjo (koji u ovom trenutku ne zna ništa osim da treba da se oleši od alkohola večeras) ili Lebron (koga nešto nema da se javi ovih dana).

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nego, da pokušamo prebrojavanje za petak, pa da znam da li da zovem Vrelo Knin ili ne...Novi Sad: Nisam ja, RadišaBeograd: Filipenko, Harper, Smorenko, Aca, Flegma, Belaj, Posrbica, Preža, Barrywhite, Pantelinjo (možda), Inđija: beowlTo deluje kao 12 ljudi, što je ujedno i apsolutni minimum za onoliku terenčinu. Da li sam nekog izostavio ili bi neko želeo da se samoizostavi sa spiska?Dodatni problem je to što iz prestonice treba da krenu tri automobila, a za sada su sigurna samo dva. Treći bi trebalo da obezbedi Pantelinjo (koji u ovom trenutku ne zna ništa osim da treba da se oleši od alkohola večeras) ili Lebron (koga nešto nema da se javi ovih dana).
Out
Link to comment

kad se prebrojite na kraju, ako vam bude falio 1 korpulentni mladjani centarfor, javite. kad cujem detalje, mocu i da (valjda) potvrdim dolazak. jagnjecem brigadiru kao ja ce biti drago da krlja upozna ajagnjece abrigadire cool.gif . iz indjije sam(skoro) tako da mi nije problem doci, a i volem" fudbal. nadam se da niste u dobroj formi jer iako imam 18 nisam pri nekoj snazi". zovite u slucaju da trebam, ako ne ... :) ps. igrate kod jankovica u balonu, jel?

Link to comment

Petković očekivano nije ni glasa pustio, plus se niko drugi nije izjasnio, tako da odlažemo ivent za posle godišnjih odmora. Ako neko hoće da u međuvremenu overi Vrelo Knin neka se javi.

Link to comment
Petković očekivano nije ni glasa pustio, plus se niko drugi nije izjasnio, tako da odlažemo ivent™ za posle godišnjih odmora. Ako neko hoće da u međuvremenu overi Vrelo Knin neka se javi.
OK...
Link to comment
Petković očekivano nije ni glasa pustio, plus se niko drugi nije izjasnio, tako da odlažemo ivent za posle godišnjih odmora. Ako neko hoće da u međuvremenu overi Vrelo Knin neka se javi.
Nisam u mogućnosti, imam neki ivent.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...