Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta je ovo, niko nece da gleda Spance i Portugalce? :lol:edit: Jel' se seca neko kad nas se poslednji put prijavilo 15 a da nismo igrali protiv mrskih autonomasa?

Edited by harper lee
Link to comment
Ja nisam predlagao da menjamo, nego da vidimo dal su voljni da spuste jer krecu vrucine... to vecina balona radi. Inace, u Footu ne mora mesec dana unapred, ali je onda skuplji termin. Ako iskjlucimo ove letnje varijante, termin je 50e ako placas mesecno, a 60e ako placas posebno svaki termin...
6000 dinara je termin? A 5000 ako platiš unapred?? :blink: Koji kraljevi :Hail: I sad treba da odemo tamo jer će preko leta biti 2500 tj. 3000, a onda kada na jesen ponovo podignu na 6000 da se vraćamo na Karaburmu gde verovatno neće biti slobodnih termina? Da ne pominjem kako ćemo svu uštedu ostvarenu u balonu vratiti konobarima iz Užica i to sa kamatom.Mislim, uporedi sniženu cenu na Karaburmi i sniženu cenu u Footu pa sračunaj sam da li je tih 500 do 1000 dinara uštede tokom leta vredno cimanja.
Link to comment
6000 dinara je termin? A 5000 ako platiš unapred?? :blink: Koji kraljevi :Hail: I sad treba da odemo tamo jer će preko leta biti 2500 tj. 3000, a onda kada na jesen ponovo podignu na 6000 da se vraćamo na Karaburmu gde verovatno neće biti slobodnih termina? Da ne pominjem kako ćemo svu uštedu ostvarenu u balonu vratiti konobarima iz Užica i to sa kamatom.Mislim, uporedi sniženu cenu na Karaburmi i sniženu cenu u Footu pa sračunaj sam da li je tih 500 do 1000 dinara uštede tokom leta vredno cimanja.
<_<
Ja nisam predlagao da menjamo, nego da vidimo dal su voljni da spuste jer krecu vrucin
Inace, sinoc nas je bilo 17, tako da je umesto okrsaja 2 mrska protivnika napravljen triagonal turnir :)Ekipa 1: Pyrky, Petkovic, Flegma, Flegmo jr. (mkd), Preza, BarryWhiteEkipa 2: Lebron, Smorenko, Aca, Harper, AdasevicEkipa 3: Rodja, Zidan, Nikola77, Goofs, Beowl, FilipenkoPrvo je Ekipa 1 pobedila Ekipu 2 sa 3-1, zatim je Ekipa 3 bila bolja od Ekipe 1 istim rezultatom, da bi na kraju Ekipa 2 zatvorila krug i pobedila Ekipu 3 sa 4-2. Treba istaci i odlicno odradjen skauting SDa Ekipe 2, Harper Lee-a, koji je u prelaznom roku izmedju 2 meca, privoleo makedonskog internacionalca da nastupi u dresu omiljenih boja, sto je ovaj iskoristio tako sto je zakucao pobedu ekipe 2, 4. golom :)Meni se ovo juce dopalo iako smo igrali po 40tak minuta, ali prakticno bez izmena u veoma jakom tempu :)Ponovo su pokrenuta razmisljanja da od jeseni predjemo na veci teren... Edited by adasevic
Link to comment

1 dobar, kvalitetan i neizvestan trijagonal. Videli smo neke vanvremenske momente u kojima je ekipa koja vodi sa 3-2 nastavljala da snažno napada jer joj je bila potrebna pobeda od dva gola razlike. Željeni gol su postigli nakon simuliranog faula ali sve to je vredelo istrpeti kako bismo došli do Adašavićeve autoritativne komande koja je odmah potom usledila: "A sad svi u bunker!!!" :lol::Hail: Po meni, u ovakvim situacijama masovnog odazivanja instituciji FF, bolje je sušiti se 20 minuta a igrati 40 sa jednom ili bez izmena, nego napraviti dve ekipe od 9 igrača i onda vršiti dvostruke i trostruke izmene bez ikakvog reda i poretka.

Link to comment
1 dobar, kvalitetan i neizvestan trijagonal. Videli smo neke vanvremenske momente u kojima je ekipa koja vodi sa 3-2 nastavljala da snažno napada jer joj je bila potrebna pobeda od dva gola razlike. Željeni gol su postigli nakon simuliranog faula ali sve to je vredelo istrpeti kako bismo došli do Adašavićeve autoritativne komande koja je odmah potom usledila: "A sad svi u bunker!!!" :lol::Hail: Po meni, u ovakvim situacijama masovnog odazivanja instituciji FF, bolje je sušiti se 20 minuta a igrati 40 sa jednom ili bez izmena, nego napraviti dve ekipe od 9 igrača i onda vršiti dvostruke i trostruke izmene bez ikakvog reda i poretka.
Cuti, jebo te, upravo kukam na drugom topiku na racun spanskih simulanata. :D Rusis mi kredibilitet laznom dojavom na forum da je ono krvnicko guranje s ledja simuliran faul. :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...