Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koliko znam, ekipa koja koristi veliki teren se vratila u igru.
Pa nece valjda veceras, veceras je derbi 1/8finala SP, mislim, ko to propusta... :D
Link to comment

Trebalo bi i da vidimo kako se krecu cene u ovom nasem balonu preko leta... u Footu su spustili 50% preko leta (jul, avgust), tako da je termin 2500 din.

Link to comment
Trebalo bi i da vidimo kako se krecu cene u ovom nasem balonu preko leta... u Footu su spustili 50% preko leta (jul, avgust), tako da je termin 2500 din.
Jel i dalje u Footu ona budalaština da mora da se plati mesec dana unapred? Ako nije, mozda bi trebalo razmisliti da se vraćamo tamo?
Link to comment
Jel i dalje u Footu ona budalaština da mora da se plati mesec dana unapred? Ako nije, mozda bi trebalo razmisliti da se vraćamo tamo?
Cemu? Em je teren gori em bi nas to osudilo na cene u 1 OOzicu. Ovaj veliki teren u balonu gde igramo je odlican, ko nam je kriv sto ne mozemo da garantujemo 12 ljudi za svaki termin pa da predjemo tamo.
Link to comment

Ja nisam predlagao da menjamo, nego da vidimo dal su voljni da spuste jer krecu vrucine... to vecina balona radi. Inace, u Footu ne mora mesec dana unapred, ali je onda skuplji termin. Ako iskjlucimo ove letnje varijante, termin je 50e ako placas mesecno, a 60e ako placas posebno svaki termin...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...