Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da su me sinoć gledali Pele i Maradona, opet bi se posvađali... Jedan bi me proglasio za svog naslednika, a drugi bi ljubomorno rekao da mu nisam ni blizu...

Link to comment
Da su me sinoć gledali Pele i Maradona, opet bi se posvađali... Jedan bi me proglasio za svog naslednika, a drugi bi ljubomorno rekao da mu nisam ni blizu...
Da te je sinoc gledao Maradona danas Argentina ne bi imala trenera. Umro bi od smeha.
Link to comment
Da te je sinoc gledao Maradona danas Argentina ne bi imala trenera. Umro bi od smeha.
Ne znam za njega, da li bi umro od smeha, ali je Flegma ima frtoglavicu od mojih driblinga... mislim, bez lažne skromnosti... činjenice su u pitanju...
Link to comment
Ne znam za njega, da li bi umro od smeha, ali je Flegma ima frtoglavicu od mojih driblinga... mislim, bez lažne skromnosti... činjenice su u pitanju...
Naravno da je imao vrtoglavicu. Kao i svako ko duze od minute gleda u kaleidoskop. Pomislio sam u jednom trenutku dok te gledao kako driblas samog sebe ispred njega da ce da ode gore do kafica i uzme stolicu da sedne. Ali, ispostovao te covek. Cak nije mnogo ni zevao.
Link to comment

Samo da prijavim forumaškim fudbalerima da smo od Telekoma Srbija ukrali dobili jednu pravu Jabulani loptu, istu ovu sa kojom se igra svetsko prvenstvo. Majstori na petoparcu ce biti jos uspesniji, pirky i ja kao golmani verovatno nezadovoljni. :D

Link to comment
Samo da prijavim forumaškim fudbalerima da smo od Telekoma Srbija ukrali dobili jednu pravu Jabulani loptu, istu ovu sa kojom se igra svetsko prvenstvo. Majstori na petoparcu ce biti jos uspesniji, pirky i ja kao golmani verovatno nezadovoljni. :D
Kakve veze ima..ti si kao golman uvek nezadovoljan (s razlogom) a i debeli ne moze da se odluci jeli ljub. ili mrz.
Link to comment

Rodjeni je na proslom FFu pokazao jedan novi vid odbrane gola, koji apsolutno ni na koji nacin ne dovodi Jabulani u prednost nad ostalim loptama... ko nije video, nece razumeti o cemu pricam :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...