Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok, omiljena disciplina - otkazivanje! Za sada fale dvojica... 'ajmo Belaj, Beol, Smorenko - prelomi! Pipenko? Sinisa? ZinedineZidane?

Link to comment
Ok, omiljena disciplina - otkazivanje! Za sada fale dvojica... 'ajmo Belaj, Beol, Smorenko - prelomi! Pipenko? Sinisa? ZinedineZidane?
Kako ga ti to izbroja? Zar ne fale trojica?Anyway, Beowl nije nidje blizu, a Filip rece da nece doci tako da od njih dvojice nema nista.
Link to comment
Ajde ljudi, gde ste.Necemo da se skupljamo do 8.
Rodjeni, obrni Radeta da vidis da li dolazi? Ako on dodje i dodje Smorenko ima nas 10, a Harper ne zna da broji :bee:P.S. Rodja, Harper, Adasevic, Preza, Flegma, Pirke, Aca Gladijator, ja... i ako dodje Rade doci ce i Smorenko i to je 5na5. Cuo sam da je Anelka slobodan, mozda svrne... Edited by nebojsapetkovic
Link to comment
Rodjeni, obrni Radeta da vidis da li dolazi? Ako on dodje i dodje Smorenko ima nas 10, a Harper ne zna da broji :bee:P.S. Rodja, Harper, Adasevic, Preza, Flegma, Pirke, Aca Gladijator, ja... i ako dodje Rade doci ce i Smorenko i to je 5na5. Cuo sam da je Anelka slobodan, mozda svrne...
Pa, ti se nisi prijavio. Samo si napisao glup vic. :bee:
Link to comment

Rade ne odgovara na pozive, odnosno mobilni mu iskljucen. Kao sto su Nebojsa i Harper ustanovili ima nas 9. Radimo sta? Dolazimo rizikujuci da nas bude 9 ili otkazujemo?

Edited by smorenko
Link to comment

Zvao sam jednog drugara da nam se pridruzi i pristao je. Dakle, ima nas deset, nemoj da bi neko zajeb'o.Rodjo, on ce i da me prebaci na fudbal tako da ti cepaj tamo direktno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...