Jump to content

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Rođo, Prežo, Pyrky... ispoštujte čoveka koji je spreman da se vrati na teren posle duge pauze.
Nije problem sto se mene tice. Edited by pyrky
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znači ima fudbala, ako nas Belaj ispoštuje :)edit: definitivno je ispoštovao, igra se fuca :)

Edited by Filipenko
Link to comment

Odlican fudbal juce. Bez izmena sa dosta trcanja. Zigomrzitelji poveli 1-0, mi preokrenuli na 3-1 i vodili do kraja sa 1 ili 2 razlike. Na kraju pobedom overili povratak Zige na celo foruma :lol: Na kraju je bilo 9-8, Belaj zabelezio 1 povratak na teren, Pahuljica novo trece poluvreme...

Link to comment

Bilo je 3-3 negde 10-12 minuta pred kraj dok su svi imali koliko-toliko snage, a onda su golovi krenuli da sevaju na sve strane. Potez utakmice je odustajanje od 1 na 1 sa golmanom kada se sirena oglasila, pošto je naš napadač mislio da je tekma završena, a u stvari je bilo minut do kraja :)

Link to comment

Aha, s tim sto si zaboravio da napomenes kako je bilo 3-1 do nekih 15 minuta pre kraja, a 3-2 do nekih 13 minuta pre kraja ;) Takodje si zaboravio da pomenes i 2 autogola... a sto se centarfora tice - tako ti je to kad stopera guras u napad :PSto se statistike tice, treba reci da smo mi bar 92,5% vremena utakmice bili u vodjstvu...

Edited by adasevic
Link to comment

Ti si "zaboravio" da kažeš da je bilo 3:3, utata. Inače, čestitam vam na autogolovima, bili su vrhunski :)

Aha, s tim sto si zaboravio da napomenes kako je bilo 3-1 do nekih 15 minuta pre kraja, a 3-2 do nekih 13 minuta pre kraja ;) (i pride, 3-3 je bilo 25 minuta pre kraja, cisto statistike radi)
:blink: Pa da, 3:3 je dugo trajao, od nekih 25 minuta pre kraja do 10-15 minuta pred kraj. Samim tim se pokazao kao najopasniji rezultat. Samo ne kapiram baš kako logički povezuješ ovo što si napisao...3:3, minut 35.3:1, minut 45.3:2, minut 47. Edited by Filipenko
Link to comment

Blagodarim, mada mislim da je Nebojsin bio efektniji... ja sam imao praznu mrezu ispred sebe :lol: Ipak, da ste se ugledali na nas, mozda bi i dobili utakmicu, jer smo i nebojsa i ja posle smestili po 4 komada u vasu mrezu :P

Link to comment
Ti si "zaboravio" da kažeš da je bilo 3:3, utata. Inače, čestitam vam na autogolovima, bili su vrhunski :) :blink: Pa da, 3:3 je dugo trajao, od nekih 25 minuta pre kraja do 10-15 minuta pred kraj. Samim tim se pokazao kao najopasniji rezultat. Samo ne kapiram baš kako logički povezuješ ovo što si napisao...3:3, minut 35.3:1, minut 45.3:2, minut 47.
Cisto da ne prodje bez odgovora. Nisam imao vremena da lepo odgovorim pa je ispalo bez veze, ali to ne menja cinjenicu da karikiras. Poenta je da je dva minuta pre izjednacenja na 3-3 bilo 3-1 za nas. A tek sam posle video da si i to malo preuredio kako tebi odovara, pa je ispalo da je 3-3 bilo pred kraj utakmice, a ne u nekom 35. minutu... Dakle, sustina je da smo vas nakantali prosli put za sve pare i da je bolje da cutis i da se pokrijes usima (kad vec cevapa nema), nego da smisljas Jesicevske izgovore. Kako god bilo, nemoj sutra kad ponovo izgubite da bezis kuci bez pozdrava :P
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...