Jump to content

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

velika verovatnoca da cu i ja ici, ali cu jos potvrditi... neko mora da neutralise nikoline77 napore da bg pobedi

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

apropos nenametljivosti u kafani, tužna je moja sudbina, ničim izazvana morala sam da se družim sa grunfom. nadam se je ovo sasvim dovoljno kao opravdanje :Delem, nema mi druge nego da spamujem. znam da nije adekvatan topik, ali je jedino mesto na koje redovno posećuju najčestitiji sinovi ovog foruma, oglašavam molbu/poziv/nepel da se pogleda topićna zidu plača kojim se pozivaju svi negovatelji sportskog duha, koji su nekad mlatnuli reketom i protivnici nasilja da razmotre mogućnost učestvovanja u humanitarnom teniskom turniru u subotu i neđelju. ili da proslede dalje. rok je kratak, a prijava malo. klinci iz org odbora su malo neiskusni, treba im pomoći :)za odziv plaćam pivo u pahuljici!

Link to comment

Sutra bi trebalo da idemo u Indjiju, a nekako iako mi je delovalo da nas samo u Pahuljici ima vec dovoljno za fudbal, sad mi nekako to sturo deluje...Flegma, Harper, Preza, Smorenko, Petkovic (potvrdio) i ja. Filip je kao magla nestao u utorak, ali koliko me secanje sluzi on se pominjao kao siguran Indjijanac. Uz domacina Beowla to je 8. Od Novosadista imamo kao sigurne Quiza i Radisu, sto nas dovodi do brojke 10. Posto je teren veliki (bar deluje na slikama), potrebna su bar jos dvojica...Lebron i Zidan su rekli da ne mogu, a Zoki da bi Aca uskocio ako zafali. Nikola je rekao da ce javiti...

Link to comment
Petkovic prelomio!105988e_0_Yvn2l.jpgSelektor napokon može da odahne! N.P. je potvrdio da će se priključiti timu i biti spreman za gostovanje u Indjiji. Mamurluk je iza mene - potvrdio je Petković - povraćao sam, bio na ispiranju, primio infuziju, osećam se sjajno i spreman sam da pružim 127 0/00 mogućnosti.Omaleni dribler iz Žarkova nije propustio da se osvrne na situaciju koja se događala poslednje nedelje - Videli ste i sami šta se dešava... :ziga: je na udaru neSrba i sada, više nego ikad, je potrebno da budemo složni i širimo :ziga: -in lik i delo... a pobede su najbolji način da to uradimo! - zaključio je stub odbrane i udarna igla napada :ziga: -ljubitelja.
Link to comment

Organizatori, molio bih vas ako mozete da mi do 13:00 kazete da li vam trebam veceras.Igracu ako vam fale ljudi, ali moram da znam do 13:00.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...