Jump to content

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

а таман нешто гледам, утихнуло пријављивање и договарање... из места сам испараноисала како се сад отказује цео ивент преко пиемова, само да се спречи најезда естрадних форумаша на треће полувреме. не отказујте браћо, бићу сасвим ненаметљива, нико ме неће ни приметити. ја би само мало ћевапа и пиве. + да превентивно намлатим беоњла.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dolazim i ja ako me primate i ako ima mesta :unsure:
Svi debitanti su dobro došli, pogotovo ako obećaju da će doći i sledeći put (kada krenu iventi) a ne samo jednom.
Link to comment

Zigoljupstvo je posle burnih desavanja danas vezanih za naseg :ziga: dokazalo svoju superiornost.Prelazak Zige u Premier ligu proslavili smo ubedljivom pobedom od 7-2 nad Zigomrziteljima, uz dominantnu igru svih 60 minuta.Dali smo im pirkya da im brani, ali ni on ih nije spasao.Harper je mudro vodio ekipu, mislim da se Rodji jos vrti u glavi posle ringispila kojem ga je izlozio :) , Barry White debitovao na ff-u i pokazao se jako dobro, Posrbica odigrao najbolju partiju ikad, Nikola77 odlican, Zidan, Adasevic, Preza na nivou, ja branio dobro...pokazalo se da igramo tecno i brzo kad nema Petkovica da davi loptu :bee: Birmingem si ti, Birmingem i ja... :ziga:

Link to comment
Zigoljupstvo je posle burnih desavanja danas vezanih za naseg :ziga: dokazalo svoju superiornost.Prelazak Zige u Premier ligu proslavili smo ubedljivom pobedom od 7-2 nad Zigomrziteljima, uz dominantnu igru svih 60 minuta.Dali smo im pirkya da im brani, ali ni on ih nije spasao.Harper je mudro vodio ekipu, mislim da se Rodji jos vrti u glavi posle ringispila kojem ga je izlozio :) , Barry White debitovao na ff-u i pokazao se jako dobro, Posrbica odigrao najbolju partiju ikad, Nikola77 odlican, Zidan, Adasevic, Preza na nivou, ja branio dobro...pokazalo se da igramo tecno i brzo kad nema Petkovica da davi loptu :bee: Birmingem si ti, Birmingem i ja... :ziga:
Da otvorim bolovanje?
Link to comment

Ja rekoh pre utakmice da se drugacije podelimo ali Zigomrzitelji, pojacani sa foruma navijaca Birmingem Sitija njihovom vedetom Phillipenco-m, su to sa visine odbili i samo su trazili da im ustupimo najboljeg golmana. Sto smo jel'te i ucinili. Ono sto im nismo rekli je da mi volimo svoje dete Lebrona i da necemo tako lako dozvoliti da 1 pyrky posle ciglo tri odigrane utakmice zauzme 1 1. mesto medju stativama pa smo zato pyrky-ja izbusili za sve pare. Naravski, zigomrznja se, u svom svom nedostatku uvida, posle utakmice zalila da je 1 pyrky zabusavao i da nije branio kako ume, a nama je malo bilo zao da im objasnjavamo da je golman bez odbrane isto kao i vino bez bukea, brzina bez kontrole, cevapi bez luka i podforum sport bez Filipenka. Drugim recima - kud si posao s toljagom na tenak. Rezultat je na kraju bio milostiv prema Zigomrziteljima jer kako su stvari sinoc stajale komotno smo mogli da ih ispratimo u Pahuljicu dvocifrenom razlikom.I da ne jedemo puno govna, sa Nikolom77 u timu ova liga forumskog fudbala se za njegove saigrace pretvara u ligu bez briga. Novosadjani i ne znaju koliko su srecni sto mu do sada nismo dozvoljavali da igra protiv njih da im se ne zgadi forumski fudbal pre nego sto su se ozbiljno zagrejali za njega.Mary Poppins i Filipenko nisu bili u kafani, pa vi vidite. Teacheru, najeb'o si.

Edited by harper lee
Link to comment
не отказујте браћо, бићу сасвим ненаметљива, нико ме неће ни приметити.
Izdala si kafanu kada si joj bila najpotrebija :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...