Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

A Beowla su nam onako iskusno vratili u BG ekipu... :Hail: Glupo im bilo da mu kazu bilo sta posle prve, a i nosi sako... :lol:
u pa beowl je više nego dobrodošao našoj atelentovanoj ekipi, samo sam kontao da vas neće biti dosta ili tako što. ako oćete ja sam za isti timove ko prošlog puta
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Opet se postavlja pitanje hocemo li igrati revijalnu utakmicu sa dva tima, gde ce svako igrati po 15 minuta i gde ce nas naguziti Novosadjani ili cemo da odigramo takmicarsku utakmicu sa max 2, eventualno 3 izmene?

Link to comment
Opet se postavlja pitanje hocemo li igrati revijalnu utakmicu sa dva tima, gde ce svako igrati po 15 minuta i gde ce nas naguziti Novosadjani ili cemo da odigramo takmicarsku utakmicu sa max 2, eventualno 3 izmene?
Igrace Lebron, Adasevic, Nebojsa, Zidan, Filipenko, Smorenko, Flegma i Beowl ako bude igrao s nama ovog puta. Ako Beowl bude na drugoj strani upadam ja za svojih 10 minuta i to je to. U slucaju otkaza Posrbica i Preza uskacu tim redom, Posrbica zato sto se prvi javio a Preza zato sto je u zivotnoj formi. Svi ostali su dobro dosli da se prikljuce kompoziciji (i dodaju treci auto po mogucstvu) za Neoplantu ali neka ponesu opremu samo za trece poluvreme jer nece biti u sastavu za prva dva. Selektorska komisija u sastavu Harper i Lee je teska srca donela ovu odluku za koju smatra da je u najboljem interesu vojvodjanskog, srpskog i jugoslovenskog fudbala ali neko je morao da presece da ne bismo napravili sprdnju od ovog fudbala. Utakmicu ce poceti Lebron, Adasevic, Smorenko, Nebojsa i Zidan, ukoliko budemo igrali sa pet igraca. Ukoliko budemo igrali sa 6 igraca ovoj petorci se pridodaje i Filipenko. Lebron i Adasevic ce zajedno napraviti plan kako ce, gde i koga pokupiti kolima.S verom u Pivo, Cevap i Svinjetinu.
Link to comment
Igrace Lebron, Adasevic, Nebojsa, Zidan, Filipenko, Smorenko, Flegma i Beowl ako bude igrao s nama ovog puta. Ako Beowl bude na drugoj strani upadam ja za svojih 10 minuta i to je to. U slucaju otkaza Posrbica i Preza uskacu tim redom, Posrbica zato sto se prvi javio a Preza zato sto je u zivotnoj formi. Svi ostali su dobro dosli da se prikljuce kompoziciji (i dodaju treci auto po mogucstvu) za Neoplantu ali neka ponesu opremu samo za trece poluvreme jer nece biti u sastavu za prva dva. Selektorska komisija u sastavu Harper i Lee je teska srca donela ovu odluku za koju smatra da je u najboljem interesu vojvodjanskog, srpskog i jugoslovenskog fudbala ali neko je morao da presece da ne bismo napravili sprdnju od ovog fudbala. Utakmicu ce poceti Lebron, Adasevic, Smorenko, Nebojsa i Zidan, ukoliko budemo igrali sa pet igraca. Ukoliko budemo igrali sa 6 igraca ovoj petorci se pridodaje i Filipenko. Lebron i Adasevic ce zajedno napraviti plan kako ce, gde i koga pokupiti kolima.S verom u Pivo, Cevap i Svinjetinu.
Nema sta, pravi si R.Antic! Igram ko Lekic, a na gostovanju starter :)
Link to comment
Nema sta, pravi si R.Antic! Igram ko Lekic, a na gostovanju starter :)
Nista nemoj da se brines. Ako bude cilidersica™ na tribinama ides na klupu pre nego sto namestis frizuru, da ne bi opet jeo govna kao na prvoj utakmici.
Link to comment
Nista nemoj da se brines. Ako bude cilidersica™ na tribinama ides na klupu pre nego sto namestis frizuru, da ne bi opet jeo govna kao na prvoj utakmici.
...e da! Frizuuura...
Link to comment

Venom manirom lukavog malog satnika prigrabio jedino upraznjeno mesto u kolima, a ostalim potencijalno zaintresovanim za ovaj svetski priznat dogadjaj prepustio traganje za trecim automobilom, ili truckanje busom ili vozom :D

Link to comment

Raspored po kolima je sledeci...Kod Leborna - Posrbica, Smorenko, Zidan i Preza.Kod mene svi ostali, tj. Harper, Filipenko, Petkovic i Venom. Za sve igrace i navijace polazak sa Slavije sutra u 19h.

Edited by adasevic
Link to comment

ti i ja se cujemo telefonima u toku danapretpostavljam da idete autoputem pa vas cekam kod avia pumpe na ulasku u grad, negde oko 8:30

Link to comment
Pa ne treba nam valjda sat ipo do NS-a? A i necemo promasiti put... <_<
Pa, ne znam za tvoj auto ali mi moramo negde da stanemo usput da se Filip okrepi nekim cevapima. Ne moze covek gladan da putuje citav jedan sat.
Link to comment
Ajde da se dogovorimo oko boja majica koje cemo nositi da izbegnemo markere. Predlazem teget ili belo
Ne dolazi u obzir. Jedino moze maslinasto zeleno ili crno, posto su to jedini dresovi koje imam. Imam i Seltikov dres ali cenim da se zeleno-bela kombinacija ne bi narocito dopala saigracima a i ovi Novosadjani bi mislili da su na LSD-u. :D
Link to comment

S nestrpljenjem, mi, "ostali" cekamo izvestaj sa gostovanja grupe gradjana na jubilarnoj slaninijadi.Jeste'l preziveli.Kakvi smo za sutra?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...