Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Isti slucaj. Danas imam Skupstinu i nemam pojma kad ce ta jebada da se zavrsi. Na prebrojavanju ne ucestvujem ali dizem ruke dizem obadve na svaki predlog ne bih li stigao na vreme za fudbal. Moraju da se znaju prioriteti, jebi ga. :)

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kriza?Ajd ako bude falio jedan, ja cu da dodjem...Aca, Smorenko, Flegma, Rodja, Preza + beowl, filipenko, petkovic, Zidan (?)...Teacher, Odd_Job...Bese i Venom najavio da bi dosao ako ima mesta?

Edited by adasevic
Link to comment
Kriza?Ajd ako bude falio jedan, ja cu da dodjem...Aca, Smorenko, Flegma, Rodja, Preza + beowl, filipenko, petkovic, Zidan (?)...Teacher, Odd_Job...Bese i Venom najavio da bi dosao ako ima mesta?
Videh temu jutros i jebiga. Nema shanse da stignem do kuce po stvari i nazad. U stvari, verovatno ni do kuce necu doci do vremena fudbala.
Link to comment

Mene nema večeras zahvaljujući Smorenku, tj. zglobu izvrnutom najpre malo u samostalnoj režiji, a potom na njegovom krvničkom fudbalu u nedelju.Beowl je na putu i poručuje da mu ga duvate.

Link to comment

Nisam ja Filipe kriv sto si ti sazdan od cevapa, pa ne mozes da podnese malo tvrdji fudbal.Petkovic je pod znakom pitanja, tako da s obzirom da od ostalih tesko beowl, zidan, filipenko i venom ne mogu, uca ne moze utorkom, mislim da mi lepo otkazemo do sledece nedelje. Jedino ako neko moze da dovede zamene. U svakom slucaju do 5 ako se dogovorimo super, ako ne onda se vidjamo sledece nedelje.

Edited by smorenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...