Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

U kafani je bilo opako. Zauzeli smo pola kafane, pa je beowl morao telefonom da zove harpera da ga pita nešto, a Adašević je poput mladoženjinog oca išao od gosta do gosta, sa čašom u ruci i objašnjavao kako je naša liga baš zanimljiva. Nadam se i da je neko uslikao smorenka. Čovek igra redovno fudbal, a došao je u kafanu isto puta koliko i kingmaker.
hahahha, daaaaa!! adasevic je skroz kandilao oko gostiju ko mladin otac. smeh...a ja sam zaboravila da prijavim da me sutnuta lopta pogodila u stomak, ali samo sam ja kriva jer sam sisla dole uz mrezu.uglavnom, super mi je to jer se sad osecam kao da sam ucestvovala u loptanju. :)
Link to comment

Posebno mi je milo em drago sto ste se ovako lepo isprovodili. Ujedno izrazavam zaljenje sto nisam dao doprinos grandioznom spektaklu. Da sam ucestvovao, sigurno bi gosti bolje prosli, makar za jedan a.g. sa pola terena. Cestitke svim forumasima..

Link to comment
Posebno mi je milo em drago sto ste se ovako lepo isprovodili. Ujedno izrazavam zaljenje sto nisam dao doprinos grandioznom spektaklu. Da sam ucestvovao, sigurno bi gosti bolje prosli, makar za jedan a.g. sa pola terena. Cestitke svim forumasima..
Da si bio tu cenim da bi igrao koliko i ja (maksimum deset minuta) pre nego sto ispustis dusu i prevalis se preko mantinele. Ovi Vojvodjani trce k'o elektricni zecevi (osim mojo-a, on trci k'o elektricna zirafa), ne mozes da ih pohvatas po terenu. Steta samo sto nisi dosao na trece poluvreme da vidis kakva se gomila nitkova koji su upravo ostavili cigare (svoje <_< ) okupila u kafani. Ako nam Dubravko otvori kafanu sledeci utorak ima da pevamo i da se bijemo nogom u guzicu od srece.
Link to comment
ne mogu da verujem da nam je u repki najveci problem golman pored raspolozenog lebrona.
Vidi ovako... Golmani nisu čudotvorci i ne mogu sami da donesu pobedu, ali imati jednog kvalitetnog "gošu" u timu mnogo znači. Recimo, da su juče golmani bili obrnutih kvaliteta, vrlo je verovatno da bismo pobedili, a da smo i mi imali kvalitetnog golmana moguće da bi bila drama od utakmice.Naravno, neuigranost, kao i činjenica da nismo imali dovoljno kondiciono spremnih igrača takođe su nam predstavljali dosta velik problem, ali bih istakao da za neke ozbiljnije planove moramo imati barem solidnog, ako ne i ekstra dobrog golmana. Iskreno se nadam da će Radiša pokazati svoje kvalitete.
Link to comment

kviže, ako nastavis sa ovom apologetskom notom, narushices opsti utisak da smo ih pustili ko shto pravi stari austrougari uvek po difoltu chine na gostovanjima.ali nije ti ni losha ova perfidna taktika da se uljuljkaju u nadmoci pa da ih kod kuce zgazimo sa 300-0.ionako je akcenat na zdranju posle u narodu poznatom kao trece poluvreme :D

Link to comment
Vidi ovako... Golmani nisu čudotvorci i ne mogu sami da donesu pobedu, ali imati jednog kvalitetnog "gošu" u timu mnogo znači. Recimo, da su juče golmani bili obrnutih kvaliteta, vrlo je verovatno da bismo pobedili, a da smo i mi imali kvalitetnog golmana moguće da bi bila drama od utakmice.Naravno, neuigranost, kao i činjenica da nismo imali dovoljno kondiciono spremnih igrača takođe su nam predstavljali dosta velik problem, ali bih istakao da za neke ozbiljnije planove moramo imati barem solidnog, ako ne i ekstra dobrog golmana. Iskreno se nadam da će Radiša pokazati svoje kvalitete.
Mi ove boldovane nikad necemo ni imati. Imate u proseku 10 godina manje od nas, tako da sve i da niste trcali 10 godina, imate bolju kondiciju od vecine nasih igraca. Jos pride veci deo vase ekipe ima sportsku gradju (cast tebi izuzetku, koji vise licis na nas :) ), dok se kod nas vidi povecan intenzitet misica u predelu trbuha... nemamo plocice, al svi imamo po jednu plocu :)Nama su najmladji clanovi tima bili Petkovic i Preza, koji stomacima ni malo ne zaostaju za nama "starijima" :)Sve u svemu, sto bi rekao Tony - Krljaj slaninare! (naravno ublazena verzija) :P A sto se revansa tice... to nije ni bitno - u istoriju ide podatak da je prvi okrsaj prestonice sa pokrajnom zavrsen trijumfom glavnog grada... sve ostalo ce pasti u zaborav :)
Link to comment
A sto se revansa tice... to nije ni bitno - u istoriju ide podatak da je prvi okrsaj prestonice sa pokrajnom zavrsen trijumfom glavnog grada... sve ostalo ce pasti u zaborav :)
...pa i moja losha partija :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...