Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

slazzem se sa mjau oko iznedravanja i umakanja. druzzenje je bilo pizdarija. de si gazo.propisno nas isprashe ovi begeshari, no vracamo se drawing boardu i treningu i chekamo vas na revanshu u ravnici, jerbo sam ovde imao stalan osecaj da trchim uzbrdo. golman napravio prevagu. ristekpa lebrone djejmse, nije ni chudo shto klivlend temelji svoju ekonomiju na tebi.lav za sve prisutne, narochito ove shto se znojili samo nad svezzim vratom.ne znam vishe shta da reknem, suza mi se kotrlja niz obraz..fala ekipi za pljuge takodjer.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Domaćini, hvala na lepom prijemu! :) Ako izuzmem činjenicu da sam bio ubedljivo najgori na terenu i da mi je duša bila u nosu posle 10 minuta, sve ostalo bilo je odlično. Ekipa NS časno se borila, ali je na kraju ipak izgubila 9:6. Falio nam je dobar golman, kao i još jedan igrač koji ima snage da trči, pa bi imali šanse za pobedu.Potrudićemo se da revanš bude u stilu, i na terenu, i za stolom. Ono druženje posle utakmice mi je malo povratilo moral, inače sam se baš skenjao koliko sam trom i bez kondicije. Pre dve-tri godine još sam igrao dobar fudbal i davao golčine, a sad... :isuse:

Edited by Quizmaster
Link to comment
Domaćini, hvala na lepom prijemu! :) Ako izuzmem činjenicu da sam bio ubedljivo najgori na terenu i da mi je duša bila u nosu posle 10 minuta, sve ostalo bilo je odlično. Ekipa NS časno se borila, ali je na kraju ipak izgubila 9:6. Falio nam je dobar golman, kao i još jedan igrač koji ima snage da trči, pa bi imali šanse za pobedu.Potrudićemo se da revanš bude u stilu, i na terenu, i za stolom. Ono druženje posle utakmice mi je malo povratilo moral, inače sam se baš skenjao koliko sam trom i bez kondicije. Pre dve-tri godine još sam igrao dobar fudbal i davao golčine, a sad... :isuse:
:o Kud ces vise, aman covece. Nadtrcali ste nas za sve pare. Mi da imamo toliko ljudi koji mogu da trce ne bismo organizovali forumski fudbal vec forumsku atletiku.
Link to comment

divno vece, veoma emotivno.novosadjani su pokazali zavidnu tehniku i fizicku spremu, ali pobedilo je srce junacko.ponovo sam bio neshvacen, niko ozbiljno nije shvatio moje povike "lomi slaninara".

Link to comment
:o Kud ces vise, aman covece. Nadtrcali ste nas za sve pare. Mi da imamo toliko ljudi koji mogu da trce ne bismo organizovali forumski fudbal vec forumsku atletiku.
Moj doprinos ekipi bio je zanemarljiv, jer istrčao sam dva-tri puta korisno i bio u nekim šansama, jednom sam asistirao za gol-šansu, a sve ostalo bilo je vucaranje po terenu i hvatanje daha. U odbrani, jedan gol je pao iz kontre nakon moje greške, plus sam primio pacerski gol jer sam nisku loptu hvatao rukama umesto da branim nogom. Praktično, svelo se na to da ostalih pet igrača imaju vrlo malo vremena da se odmore, te su i oni gubili snagu i grešili u nekim izglednim situacijama. Sa još jednim igračem koji ima solidnu kondiciju, verovatno bi naša igra i realizacija bili na većem nivou. Edited by Quizmaster
Link to comment

Utakmica je ocigledno bila unapred zatvorena. Dokle, Uco, dokle?No, nije vazno, 3/2 je bilo super, iako sam se ja svesrdno trudio da ga miniram. Cevapi odlicni i obilni, do te mere da ona sirovina od Toni Adamsa nije uspela da savlada 1 porciju.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Ja bih se još osvrnuo i na kriminalno suđenje..
Plaćate danak neiskustvu. Prvi pomak koji treba da napravite/mo u igri je da se izmene nikada ne vrše kada je lopta u njihovom posedu. Dok novi igrač zauzme poziciju ovi su naivno već stigli pred gol i nameštaju se na šut. Žarkovačka škola je to.
Link to comment
Domaćini, hvala na lepom prijemu! :) Ako izuzmem činjenicu da sam bio ubedljivo najgori na terenu i da mi je duša bila u nosu posle 10 minuta, sve ostalo bilo je odlično. Ekipa NS časno se borila, ali je na kraju ipak izgubila 9:6. Falio nam je dobar golman, kao i još jedan igrač koji ima snage da trči, pa bi imali šanse za pobedu.Potrudićemo se da revanš bude u stilu, i na terenu, i za stolom. Ono druženje posle utakmice mi je malo povratilo moral, inače sam se baš skenjao koliko sam trom i bez kondicije. Pre dve-tri godine još sam igrao dobar fudbal i davao golčine, a sad... :isuse:
U revanšu, računajte na jednog solidnog, koji je dugo branaio, a onda okačio patike za mali fudbal o klin... No, spreman je za povratak na teren, ako je već toliko frka...

A i uželeo sam se malo fudbala...

Link to comment

za pocetak bih istako fin prijem domacina, docek kakav dolikuje, sto me stvarno iznenadilo i ostavilo zatecenog,e sad, sto se fudbala tice mislim da je pobeda domacina postena i na mestu( sem jednog gola koji smo primili u trenutku letece zamene i manjku igraca na terenu), imajuci u vidu da domacin prasi vec godinama i da su veoma uigrani a mi smo se bukvalno upoznali pred megdan, potpuno sam zadovoljan otporom koji smo pruzili, u nasoj ekipi postoji puno prostora za napredak, tako da ne sumnjam da cemo fino ugostiti begesare u revansu a bogami i revansirati im se saigrace ne bih ocenjivao, bitno je da su ostavili srce na terenu, svojom partijom nisam zadovoljan

Link to comment
za pocetak bih istako fin prijem domacina, docek kakav dolikuje, sto me stvarno iznenadilo i ostavilo zatecenog,e sad, sto se fudbala tice mislim da je pobeda domacina postena i na mestu( sem jednog gola koji smo primili u trenutku letece zamene i manjku igraca na terenu), imajuci u vidu da domacin prasi vec godinama i da su veoma uigrani a mi smo se bukvalno upoznali pred megdan, potpuno sam zadovoljan otporom koji smo pruzili, u nasoj ekipi postoji puno prostora za napredak, tako da ne sumnjam da cemo fino ugostiti begesare u revansu a bogami i revansirati im se saigrace ne bih ocenjivao, bitno je da su ostavili srce na terenu, svojom partijom nisam zadovoljan
:Hail::lol:
Link to comment

Novosadjani su se predstavili u jako dobrom izdanju i vidi se da imaju dosta prostora za napredak. Nisam ja je bio najbolji u njihovom timu i za sledecu utakmicu ce dobiti flastera da se ne razigra kao sinoc. Imamo mi jos igraca u opticaju (forumasa odavno, da ne bude naprasnih registrovanja novih clanova :) ). Beowl je odradio svoj zadatak ubacenog elementa i primio par golova <_< Nama ce u Novom Sadu najvece pojacanje biti Petkovic posto tesko da moze gore od onog sinoc. Publika je bila mnogobrojna i glasna i zasluzili su lepu fudbalsku predstavu.U kafani bilo veselo, moderatorski tim bio u centru paznje, ocekujemo da ispune obecanje i odbanuju coveka koji je dao gol glavom i koji je posle obilne vecere pitao konobara moze li jos nesto da naruci za dezert i narucio - 5 cevapa. :lol:

Link to comment
ja bih isao na revans kao gostujuci navijac, posto sam svoje pravo na igranje izgubio za zelenim stolom :(
Mi ne vodimo huligane na gostovanja. Fudbal bio dobar. Nas ubilo mnogo izmena. U jednom trenutku naša postava je bila Filipenko, harper, Preža i ja, ekipa sposobna samo da zaglavi lift. Ipak, postavili smo bunker poput Hajduka iz Kule, a kad su ušli ovi naši makrobiotičari lagano smo dali par golova. U kafani je bilo opako. Zauzeli smo pola kafane, pa je beowl morao telefonom da zove harpera da ga pita nešto, a Adašević je poput mladoženjinog oca išao od gosta do gosta, sa čašom u ruci i objašnjavao kako je naša liga baš zanimljiva. Nadam se i da je neko uslikao smorenka. Čovek igra redovno fudbal, a došao je u kafanu isto puta koliko i kingmaker. Highlight večeri je bio kad je izvesna forumašica zbunjeno pitala ko joj je poslao poruku da dođe u kafanu jer smo svi već tamo, a Preža uz nehajan osmeh i pogled latino ljubavnika, šeretski rekao: ja sam.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...