Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Ako se ne varam otkazali su Rodja, Posrbica i Aca (tj. solidarisali se zbog guzve).Petkovic, Zidan, smorenko, Lebron, Flegma, Filipenko, Harper, Preza i ja... to je 9. Stvarno bi mogli 2 ekipe da im suprotstavimo... bem li ga, prosle nedelje sam morao da cimam ljude van FFa da bi nas bilo 10, a sada nas ima za 3 ekipe NSadisti... NSadisti, cesce da dolazite :lol: Kako god. Il cemo da skresemo broj igraca, il cemo da odredimo kolko ce ko da igra unapred, il cemo po obicaju da pravimo cirkus i napusavamo se zbog neravnopravne minutaze... ukoliko je ovo poslednje opcija, predlazem da se obavezno zamoli Goranz da dodje, posto je najkreativniji u toj disciplini :D

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako se Ticer prikljuci, a pominjao je da je spreman da odigra 15 minuta, onda nas ima 10. U tom slucaju pravimo 2 ekipe i svaka nek igra po pola sata i svi zadovoljni.Predlazem da u jednoj igraju Lebron, Zidan, Adasevic, Preza i Ticer.U drugoj bi igrali Nebojsa, Filip, Flegma, Harper i ja.Odgovara?

Edited by smorenko
Link to comment

Ucha i da dodje moze da igra samo za autonomase... Dzomba je Dzomba :P MIslim da bi Harper mogao da bude igrac-izbornik BG ekipe kao najiskusniji medj nama, te da probere 7-8 igraca, i da onda komanduje ko ce i kada napolje i unutra. Vise od 8 ljudi u ekipi nema nikakvog smisla, dok bi 3 izmene jos i mogle da se podnesu...

Link to comment
Ako se ne varam otkazali su Rodja, Posrbica i Aca (tj. solidarisali se zbog guzve).Petkovic, Zidan, smorenko, Lebron, Flegma, Filipenko, Harper, Preza i ja... to je 9. Stvarno bi mogli 2 ekipe da im suprotstavimo... bem li ga, prosle nedelje sam morao da cimam ljude van FFa da bi nas bilo 10, a sada nas ima za 3 ekipe NSadisti... NSadisti, cesce da dolazite :lol: Kako god. Il cemo da skresemo broj igraca, il cemo da odredimo kolko ce ko da igra unapred, il cemo po obicaju da pravimo cirkus i napusavamo se zbog neravnopravne minutaze... ukoliko je ovo poslednje opcija, predlazem da se obavezno zamoli Goranz da dodje, posto je najkreativniji u toj disciplini :D
Ma, nije problem, pa sta ako nas bude devet. Pocece Lebron, Smorenko, Adasevic, Petkovic i Zidan, nas cetvorica cemo ulaziti po potrebi. Flegma, Filip i ja ionako nemamo snage za vise od 20 minuta fudbala sa pravim tempom, a ako Preza naprasno ogluvi pri izmenama upoznacete se sa svim carima "barrywhite" glasa deljanog godinama po pristinskim horovima. Ko god drugi bude dosao dobro dosao je... da navija sa tribina.Aci, Rodji i Posrbici jedno veliko hvala zbog toga sto su ustupili svoje minute da bi moglo pristojno da se igra, iako s te minute krvavo zaradili odrzavajuci nam termin svake nedelje, tokom manje sexy prigoda.
Link to comment

Samo da vas obavestim da Filip opet ima neki ivent te da neće biti u prilici da dođe večeras, na veliku žalost vlasnika Pahuljice i još veću radost kuvara iste.

Link to comment
aaaaaaaaaa!!! ako filip ovo cita, u svoje i haslerovo ime ga preklinjem da dodje barem na trece poluvreme...
1 ivent™ otkazan, Filip ce najverovatnije biti strazarno sproveden, osim u slucaju male verovatnoce da se strazar uspava ili jos manje verovatnoce da ga Filip nadjaca. Nasa malecka Parizanka ne sme biti razocarana. Govorljivi Saran je rekao svoje. Haug.
Link to comment

Kad smo videli ove Novozasadjene kako istrcavaju na teren smrzli smo se nacisto. Mi ocekivali gomilicu malih, okruglastih, dobronamernih i flegmaticnih a na megdan izasli sve sami mladici borovi bez devojaka jela, visoki, tanki, (dobro, ne racunajuci Quizmastera) mrgodni i fit, kao da su upravo izasli iz Zliglijeve teretane nakon visegodisnjeg kuluka. Jos kad su se rastrcali, razsutirali i razgoropadili po terenu stvar je pocela da izgleda vrlo, vrlo brodolomno.No, pokazala se stara Vosina boljka kad krene u gostovanje. Dok su slaninari vezli po terenu ova nasa zadrigla, podgojena bulumenta nitkova sa dve leve noge je potopila vojvodjanske manekene u 'ladnoj vodi, provukla ih kroz centrifugu, otresla ih i okacila da se suse. Nasa bijedna pobeda od samo tri gola razlike ne odrazava stanje na terenu zato sto smo se na kraju smilovali i naterali Prezu da ranije ode sa terena kako bi nasi dragi, ojadjeni gosti mogli u poslednjem minutu da uteraju dva komada inace nesavladivom Lebronu i svoju blamazu koliko-toliko pretvore u podnosljivi poraz.Trece poluvreme je prevazislo i cuveni ivent™ dolaska Velikog Gurua Shimpra. Odoh da odignorisem neke forumase."Sportski zurnal" je metropolitensku ekipu ocenio ovako:Lebron 9 (poskidao brdo suteva, posle jedne spektakularne odbrane svecano izjavio "jebo te, ala ovi sutiraju")Adasevic 6 (po obicaju neprimetan, spor, dosadan i nije hteo da vozi nikog kuci posle fudbala)Smorenko 8 (poslovicno zakrpio sve rupe, drao se na petkovica, dakle zadovoljio)Zidan 9 (osvetlao obraz, popravio timsku statistiku u fitnesu i visini, mamio uzdahe cilidersica™)Petkovic 5 (junacki podbacio, Slaninari sumnjali da je ponovo dosao pijan i jedva smo ih ubedili da je takav rodjen)Filipenko 8 (pojavio se srce nase malo banovano, dosta od njega)Flegma 9 (sa dva poteza dostojna teheranskih plaza opravdao reputaciju majstora na maramici)Preza 10 (igrac utakmice, bio kadar za stizanje i uticanje i na strasnim mestima postojao, kretao se u oba pravca i za to vreme nijednom nije slomio svoju sopstvenu nogu)Harper Lee 4+ (tragedija, nevidljivi covek, jagnjeci kotlet iz Zapleta, bruka za pobednicki tim).

Edited by harper lee
Link to comment

ja, kokosh, imam samo reci da je ovaj dogadjaj bio jedna od najlepsih stvari sto je forum iznedrio. i najvaznije, pobedio je sport.kao bonus, lepo je to sto sam uspela da sedim za istim stolom sa flegmom iako mi je rekao da sam 'kol gerla iz inostranstva' i to sto sam mochila hleb u ljutu pecenu papriku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...