Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Mislim da bi ti najvise pruzio u ritmickoj gimnastici. :D Samo da ubedimo neku od forumasica da ti sasije triko. Mozda ti maudau pozajmi svoj stari od pre nego sto je porasla. ^_^
ju!! :oja tek sad vidim kako se harper lee zevzeci sa mnom!! pa da, sta ocekivati od nekoga ko navija za zvezdu...e da, proslog puta sam bila prehladjena pa sam sedela i srkala caj, a sad cu da se cuvam do sutra uvece pa cu sve moci ko filipenko. i govorancije da drzim cak!!
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Elem, bilo bi dobro da sve kombinacije i kalkulacije na temu prvog tima, rezervi, sakupljača lopti, taktike itd. odradimo sada, kako ih ne bismo ugovarali tokom prve polovine termina dok Filipenko neumorno pokušava da ubije Posrbicu zagrevajući ga neiživljenim bombama sa udaljenosti od 3-4 metra.

Edited by beowl
Link to comment
Elem, bilo bi dobro da sve kombinacije i kalkulacije na temu prvog tima, rezervi, sakupljača lopti, taktike itd. odradimo sada, kako ih ne bismo ugovarali tokom prve polovine termina dok Filipenko neumorno pokušava da ubije Posrbicu zagrevajući ga neiživljenim bombama sa udaljenosti od 3-4 metra.
Ja dolazim i necu zauzimati teren duze od 20 minuta, osim u slucaju neke nezapamcene poplave otkaza. Kako mi ovi Novozasadjeni izgledaju slang i u punoj formi to je otprilike neki broj minuta (dakle 40) koji sam voljan da prepustim drugima. :D
Link to comment

Hm... a da neko ko ima broj balona obrne pa vidi dal je kojim slucajem slobodan termin pre tj. onaj od 8? Taman se malo rastrcimo pa kad dodju NSadjani odigramo drugi termin...Ja naravno dolazim.

Link to comment

Posrbica je shvatio da nije u prvom planu Beogradskog tima i dobrovoljno se prijavio za odlazak na kaljenje u Sopot. Potez vredan pohvale, vreme je pred njim, Beowl ce lakse disati... :)

Link to comment
Dolazim samo na treće poluvreme, ako nema prostora za 15 minuta pre mog kolapsa...
Covece, Rimljanine, Oce Otadzbine,...Jebacu ti sto bogova ne pojavis li se i sledeceg utorka. angry.gif
Link to comment

Ja sam imao ideju koju sam sinoc izneo da igramo dva termina posto bi mogli da se skupimo, ali je ta ideja propala. U medjuvremenu mi Aca otkazao zbog preveliokog broja igraca. Mozda bi mogao jos neko da igra sa Novosadistima ili ako nas bude 10 da im suprotstavimo 2 ekipe po 5.Da li neko ima neku drugu ideju?

Link to comment

Ma jok, doći će nas oko 200. Prvo ćemo 15 minuta da se svađamo ko će da počne, a Prežu neće moći gladni dobermani da isteraju sa terena.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...