Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fin fudbal bio. Podeljeni smo bili standardno i dok smo imali snage da trčimo bili smo u prednosti. Posle toga su nas samleli i pobedili.- Autogol sa pola terena- Filip je imao šutersko veče- Mnoštvo odličnih šuteva na obe strane

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Ja sam imao 39 temperaturu (kako kaze moj toplomer), Vlada (moj drugar grobar koga sam doveo) je igrao odbranu kao Harper kad se umori, Rodja je imao inspirativno autogolgetersko vece, tako da su Zidan i smorenko morali da imaju celicne zivce da prezive taj mec :lol: Iako smo na papiru bili favoriti, lose smo poceli, pa smo krenuli sa -3. Kod 7-4, napravili preokret na 8-7 i onda uz dosta cimanja odrzali prednost do kraja i pobedili sa 11-10. Posrbica skinuo maler da primi gol kroz noge, ruke i usi, a Preza je preuzeo ulogu drugarcine i golmana koji je ovog puta izveo tu bravuru. Inace, bilo je bas lepih golova. Izdvojio bih Filipov pod precku (iako sam uspeo da dokacim loptu, ona se zakucala pod precku - prava bomba), Posrbicin volej u kontra ugao i Smorenkov projektil levom nogom u Filipove desne raslje... Inace, sem intrsantnog rezultata, i tih nekoliko lepih suteva, prilicno bljutav fudbal...

Link to comment
Fin fudbal bio. Podeljeni smo bili standardno i dok smo imali snage da trčimo bili smo u prednosti. Posle toga su nas samleli i pobedili.- Autogol sa pola terena- Filip je imao šutersko veče- Mnoštvo odličnih šuteva na obe strane
Da se odma javim, pre nego me prozovu.Zasluzan sam za prve dve od ponudjene tri stavke. Zavalio sam ga s pola terena, poklonio jos dva zicera mrskom neprijatelju, ukratko, ubedljivo naj zasluzniji sto se protivnik 50 minuta drzao rezultatski.Naravno, igrao sam i u napadu, te sam uspesno prekinuo nekoliko nasih dobrih akcija. A bogami sam i trcao na nivou doma za stara i nemocna lica.Ukratko, vece za nezaborav...
Link to comment

Considering the circumstances nije bio toliko los fudbal. Drzali smo se dok smo mi kilavi radovani u nasem timu imali snage i fino vodili (bilo je cini mi se cak 4:0) ali onda smo Filip i ja potonuli pod pritiskom sto sala sto viska godina i nismo uspeli da se odrzimo do kraja. Adasevic je doveo drugara da bije :lol: iznemogle veterane sto je ovaj prilicno uspesno izvodio, toliko uspesno da je zaradio jedno redjanje blize i dalje familije (doduse, upuceno pretpostavljenom krivcu Adasevicu a ne novajliji, nismo mi bas tako grozni prema debitantima :) ). Cak je bilo nekoliko prilicno lepih golova, uglavnom sa distance, par lepih lobova, autogol sa preko pola terena, jedan vec opisani ekstra volej i tri-cetiri skidanja paucine iz rogljeva.Pokrenuli smo pricu i o promeni termina, najvise zbog ove picke od Ucitelja koja je nasla bas u utorak da ima neke druge obaveze, pa bi bilo dobro da porazgovaramo malo o tome.

Link to comment
U opticaju su sreda i cetvrtak, ali promena balona znaci i promena Pahuljice :(
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Jebala vas promena balona, ko ce opet da se smara da trazenjem novog mesta. Promenimo termin zbog Teachera i dosta je promena.
Link to comment

Kada već menjamo, ja bih vrlo rado otišao korak dalje. Osim termina i balona, možemo da promenimo i sport, pa da se pošteno znojimo igrajući badminton, odbojku ili golf. Predlažem Adu Ciganšturu.

Link to comment
Kada već menjamo, ja bih vrlo rado otišao korak dalje. Osim termina i balona, možemo da promenimo i sport, pa da se pošteno znojimo igrajući badminton, odbojku ili golf. Predlažem Adu Ciganšturu.
Mislim da bi ti najvise pruzio u ritmickoj gimnastici. :D Samo da ubedimo neku od forumasica da ti sasije triko. Mozda ti maudau pozajmi svoj stari od pre nego sto je porasla. ^_^
Link to comment

Dolaze nam Novosadjani. Bilo bi lepo da se prebrojimo i vidimo koliko nas ima. Palo mi na pamet da ukoliko nas bude napravimo 3 ekipe po 5 ili 6 i ostanemo i termin iza nas, ukoliko Pahuljica moze da saceka toliko.Ima li zainteresovanih?

Link to comment
Dolaze nam Novosadjani. Bilo bi lepo da se prebrojimo i vidimo koliko nas ima. Palo mi na pamet da ukoliko nas bude napravimo 3 ekipe po 5 ili 6 i ostanemo i termin iza nas, ukoliko Pahuljica moze da saceka toliko.Ima li zainteresovanih?
Tesko ce to ici. Da ima termin ispred pa i nekako. Ovako bismo izasli iz balona pola sata pre ponoci.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...