Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Daklem, bilo bi fino da se vidi sa Zidanom dal dolazi... ako se neko cuje sa njim, nek mu kaze da ako treba prevoz mogu ja da ga pokupim...Sa Zidanom bi nas bilo 9, dakle fali nam jos jedan, al to moze da se nadje...Harper, Beowl, Posrbica, Rodja, Filipenko, Smorenko, Preza, Zidan i ja...Ottkayali Petkovic, Lebron, Flegma i Aca...Dakle, ili ucha, ili madball, ili neko treci...

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

svaka cast! evo stizu odavde najlepse zelje za bebirona!sta ti je muski topik... hoces nam reci jel devojcica ili decak? :)daj da umirisemo fudbalski topik na bekutan...
devojcica je :wub: ff svaleri prave zensku decu... :) nema me veceras, od sledeceg puta verovatno opet redovan...
Link to comment

Dakle, ništa od fudbala.Sledećeg puta verovatno neće ni biti, kako javlja Tanjug™ gubimo termin.

Edited by Filipenko
Link to comment

Petkovic je stvarno bolestan i tesko da ce da dodje. Al nacicemo jos jednog...Za sada lovim po forumu, al ako zagudi, nacicemo i van foruma :)Beowle, sta bi sa tvojim prvim pikom? :DEDIT: Zidane, vici ako treba prevoz...

Edited by adasevic
Link to comment
9.Dakle, Petković će morati da igra i bolestan, kako vidim...
Ja umirem a ti se zajebavas! A sto se tice Beowlove tvrdnje da sam bolniji od Kamela Zaima, mogu samo da prihvatim da me povuce za Zaima, Prosli put sam igrao pod temperaturom, a i vec 3 vikend za redom, pijem neki losh alkohol i docekujem jutra... moram da idem malo na rehabilitaciju... pa se vracam jachi nego ikad! Braco srbi, nesrbi i posrbi - ziveli! I samo Dostojanstveno!
Link to comment

Dobro, bre, zar nismo rekli da nećeš ucenjivati Teachera objavljivanjem onih fotografija u crvenim halterima? Bila žurka modova, ljudi se malo opustili, i ti sad to koristiš da ga silom nateraš na fudbal...

Link to comment
Dobro, bre, zar nismo rekli da nećeš ucenjivati Teachera objavljivanjem onih fotografija u crvenim halterima? Bila žurka modova, ljudi se malo opustili, i ti sad to koristiš da ga silom nateraš na fudbal...
Eh, da su bili crveni nego crveno-beli. A ovamo nesto kenja po Teodosicu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...