Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znaci ima nas 8 + zaribali petkovic. U stvari ima nas 9, zaboravih prezu! :)Dakle Petkovicu, ako samo ti budes falio, nece ni Dr. Protic ni doktorka Marijana da te spasu :lol:

Link to comment
Ništa, u tom slučaju vidimo se sledeće nedelje...taman da gledam Makabi - Partizan.
Ja sam mislio da si prestao da pratis basket od kad je Zvezda ispala... :bee: Edited by nebojsapetkovic
Link to comment

Nakon mesec i po nerešenih rezultata, stvari su se vratile na svoje mesto. 14-7, baš kao što i treba da bude. Istina, moja ekipa je bila nekompletna (Posrbica, Petković, Preža, Filipenko), pa nam se stoga priključio Smorenko. Sa druge strane, Adašević, Zidan, Lebron, Aca i Rođa nisu imali rešenja za naše vihorne napade, tako da smo vodili ceo meč, osim kada su oni vodili. Na kraju lepih 14-7 za nas, ako se nisam negde zabrojao. U svakom slučaju, lepo je dati golova koliko i cela protivnička ekipa :s_p:Okršaj je nastavljen u Pahuljici, gde je promenjen dobavljač dimljenih vešalica, koju smo imali priliku da testiramo. Kao što se vidi, toliko sam se najeo da nije dovoljno što sam se onoliko iskenjao po klonji, nego moram i ovde po forumu.

Link to comment

Cestitam na pobedi, vreme je bilo, vec ste presli sve pragove frustracija zbog izostanka istih :lol: POslednji put ste pobedili tamo negde pocetkom Novembra. Inace, utkamica je bila zanimljiva do nekog 48. minuta. Filipenkova druzina je povela sa 3-1, pa 5-2, mi preokrenuli na 6-5 i umesto da dotucemo protivnika, pogodimo stativu u situaciji 3 na 1 i popijemo gol u kontri. Onda sledi jedan kvalitetan raspad koji je rezultovao tim rezultatom koji je Filip naveo... U svakom slucaju zasluzeno nas oprase. Petkovic je danima folirao kako je bolestan kako mu nije dobro, a igrao je mozda i najbolje od kad igramo fudbal. Reklo bi se da su redovna posecivanja Dr. Protica urodila plodom :lol:

Link to comment

Moja tehnika je na toliko visokom nivou da mi losa fizicka sprema ili pak prehlada ne mogu nista... Lako je Filipenku da daje golove kad je igrao sa poslednjom pravom desetkom srBskog fudbala...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...