Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hm...Lebron, Zidan, Aca, ja = 4Filipenko, Posrbica, Petkovic, Preza, Harper, Beowl = 64 + 6 = 10? :mellow:teacher = jocker :lol:

Edited by adasevic
Link to comment

da li je istina da je Filipenko na poluvremenu izveo Lijepu Nashu, noseci u ruci Tudjmanovu sliku iz mladjih danakazu da je bila potresna interpretacija

Link to comment
da li je istina da je Filipenko na poluvremenu izveo Lijepu Nashu, noseci u ruci Tudjmanovu sliku iz mladjih danakazu da je bila potresna interpretacija
Nije, na forumskom fudbalu nema takvih luksuza kao sto je poluvreme. Igra se bez predaha.Doduse, izveo je neobican koncert Paderevskog za trombon i orkestar u svlacionici pre utakmice da bi ohrabrio saigrace. Na srecu, prozori svlacionice su bili otvoreni tako da je muzika na krilima noci otputovala preko zamracenog terena FK Trudbenik u pravcu Zvezdare pa dalje do nesrecnog Panceva, dok smo mi odradjivali utakmicu.
Link to comment

Znaci nema nas? :)Lebron, Zidan, Aca, ja i jos Rodja i Smorenko koji su falili prosli put.Filipenko, Petkovic, Posrbica... teacheru, ide li ispomoc i ovog puta? :) Taman nam fali 10.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...