Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Sve u svemu, bilo je zanimljivo, golova kroz noge kao nikada do sada, jedne je sralo, drugi su puštali, treći dogovarali, četvrti zatvarali. Deset heroja su još jednom uspešno opljačkani od strane gazde balona.Treći put zaredom - nerešeno.

Edited by Filipenko
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posle svih peripetija da li će se održati institucija FF-a, pokazali smo da smo jaki!Kao i svaki put kad je hladno, oveštokenja je mučio nedostatak markera da ih greju. Svojom odličnom igrom zadržao sam markere za svoju ekipu kako se, sveže oporavljeni, Posrbica ne bi opet prehladio. Aca i LeBron su se svojski trudili da preuzmu markere, ali njihovi napori nisu urodili plodom...Razultat 10-10... dosta lepih golova u kojima je publika mogla da uživa - da je iste bilo... Delija67 imao fino golgetersko veče. Nešto kao Bentner...Ćevapa nije bilo, ali su viđeniji članovi povukli neke veze i kontakte, pa smo ipak ugošćeni...

Link to comment
Posle svih peripetija da li će se održati institucija FF-a, pokazali smo da smo jaki!Kao i svaki put kad je hladno, oveštokenja je mučio nedostatak markera da ih greju. Svojom odličnom igrom zadržao sam markere za svoju ekipu kako se, sveže oporavljeni, Posrbica ne bi opet prehladio. Aca i LeBron su se svojski trudili da preuzmu markere, ali njihovi napori nisu urodili plodom...Razultat 10-10... dosta lepih golova u kojima je publika mogla da uživa - da je iste bilo... Delija67 imao fino golgetersko veče. Nešto kao Bentner...Ćevapa nije bilo, ali su viđeniji članovi povukli neke veze i kontakte, pa smo ipak ugošćeni...
Zovite me Govedarica. :D
Link to comment

Molio bih da znam do 17.15 da li se sutra igra fudbal, jer idem u Pionir da gledam basket, pa samim tim nemam šanse da odem do kuće i uzmem stvari naknadno.

Link to comment

Ajde prebrojavanje, pa da zovemo pojacanja ako zatreba.Filipenko, Posrbica, Petkovic, Harper, Delija... Beowl (?).Lebron, Zidan, Aca, Smorenko, ja.Otkazali Rodja, Flegma, madballa vec dugo nema, kao ni Uche i Nikole... oce neko da iznenadi pozitivno? :)Ako ne bude jos otkaza, a pride se pojavi i Beowl, ima nas 11, sto je ok...

Link to comment
Možda, ali možda, priđem danas.
Nemoj mi tu "mozda" nego dovlaci debelu i lenju guzicu. Tvoje "mozda" mozda nekog ostavi kuci pa nas devetorica ispusimo kitu u balonu. Ionako vidis da od ovog beowl-a nema 'leba. Nit' govori, nit' romori.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...