Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Samo da vas sve pozdravim i objavim da se sutra vracam u trenazni proces™, to jest u teretanu, i da se moj povratak na manji teren balona za mali fudbal "Trudbenik" moze ocekivati za dve do tri nedelje.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo da vas sve pozdravim i objavim da se sutra vracam u trenazni proces™, to jest u teretanu, i da se moj povratak na manji teren balona za mali fudbal "Trudbenik" moze ocekivati za dve do tri nedelje.
:lolol: izvini na smehu, ne znamo se, ja ne igram FF i ne znam od kakve se boljke oporavljas al vidim da te ekipa vec dugo zeljno ocekuje nakon nekakvog Lebronovog gepekovanja a ti se covece oporavljas sporo ko Dejo Savicevic kad je igro za Becki Rapid onomad... :lolol:
Link to comment
Jebi ga, naredna tri meseca ću svakog utorka u 19 imati neki ivent.Poneću opremu sutra, pa ću pokušati direktno sa iventa da stignem na fuzbal.
Reci gde ti je ivent pa mozda moze neko da te pokupi...
Link to comment
:lolol: izvini na smehu, ne znamo se, ja ne igram FF i ne znam od kakve se boljke oporavljas al vidim da te ekipa vec dugo zeljno ocekuje nakon nekakvog Lebronovog gepekovanja a ti se covece oporavljas sporo ko Dejo Savicevic kad je igro za Becki Rapid onomad... :lolol:
Primicač. :lol:
Link to comment
Pošto je upravni odbor odlučio da svako ko se ne pojavi bez najave, narodski rečeno da ispali, plati turu pića u kafani, imaćeš ti još gubitaka.
Dogovoreno ali za sledeći utorak. Večeras imam ivent i ne mogu da stignem pa makar tamo išao obučen u FF opremu i najdraži dres sa brojem 8.
Link to comment

Rodja, Aca, Smorenko, Lebron, Adasevic, Flegma... mozda i madballa navatamo posle basketa + Zidan sa iventa.Filipenko, Petkovic, Preza, Harper...(Nikola, Posrbica, Beowl, Teacher - otkazali)Sve u svemu, bice nas, ali cemo na licu mesta da se podelimo...Zidane, ajd pusti SMS nekome kada budes znao kkao stoje stvari sa tvojim dolaskom, tj. dal stizes na vreme, kasnis ili ne dolazis...

Link to comment

Sinoc je odigrana zanimljiva utakmica puna preokreta koja se na kraju zavrsila bez pobednika 11:11. Kad je izgledalo da je sve gotovo jer smo gubili 11:9 na minut pre kraja prvo je Smorenko, koji je juce igrao za nas, dao gol, a potom i Lebron pravi veliku gresku posle koje smo u poslednjim r=trenutcima utakmice izjednacili. Mi smo postizali lepe golove, dok je njih sralo.

Link to comment
Sinoc je odigrana zanimljiva utakmica puna preokreta koja se na kraju zavrsila bez pobednika 11:11. Kad je izgledalo da je sve gotovo jer smo gubili 11:9 na minut pre kraja prvo je Smorenko, koji je juce igrao za nas, dao gol, a potom i Lebron pravi veliku gresku posle koje smo u poslednjim r=trenutcima utakmice izjednacili. Mi smo postizali lepe golove, dok je njih sralo.
I tako iz nedelje u nedelju...
Link to comment
Sinoc je odigrana zanimljiva utakmica puna preokreta koja se na kraju zavrsila bez pobednika 11:11. Kad je izgledalo da je sve gotovo jer smo gubili 11:9 na minut pre kraja prvo je Smorenko, koji je juce igrao za nas, dao gol, a potom i Lebron pravi veliku gresku posle koje smo u poslednjim r=trenutcima utakmice izjednacili. Mi smo postizali lepe golove, dok je njih sralo.
Smorenko je pede.....Ovako dobro nije igrao ni za pare.Vidi se da ga vuce na tamnu stranu
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...