Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Miskim rivalima falio jedan igrac, pa im dadosmo Zidana "dok beowl ne stigne". Beowl nije stigao, ali ni to Filip(s)ovcima nije pomoglo da pobede. Na kraju izvukose remi 7-7. Nama je kasnio i smorenko, pa su mrski rivali poveli sa 3-0. Ipak, kad samo se malo konsolidovali, narpavili smo preokret na 5-3. Prezinim bravurama oni se vracaju na 5-5, pa mi ponovo pravimo 2 gola viska i na kraju egal, da svi zadovoljno zvacu svoje porcije u pahuljici (sem mene i petkovica koji strajkujemo protiv hrane posle fudbala)...Ne previse lepa i kvalitetna partija, ali zanimljiva u svakom slucaju.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovaj peti (pismeni) Adasevic je zaboravio da napomene da su mrski protivnici imali cetiri izmene (jednu standardnu i tri rezervnih Adasevica) i da smo se mi junacki iscedili do poslednjeg neutrona snage kako bismo izjednacili na kraju.U Pahuljici dominiralo takmicenje u tome ko je na sta pao i sjebao se. Pobedio, kao po obicaju, Preza poentirajuci nabadanjem glave na armaturu koja je ponosno virila iz zemlje. Preziveo bez ozbiljnih povreda.

Link to comment

Moram vas informisati da je UEFA donela službenu odluku da registruje sinoćni meč službenim rezultatom 3:0 za nas. Lebron je uhvaćen kako preti Zidanu tokom utakmice najpre da ga neće voziti kući, potom da će mu noge polomiti, i konačno da će mu dovesti Uroša Mišića na gajbu i prepustiti ga njemu ukoliko ne shvati da je zvezda život, a ostalo sitnice. Stoga je Zidan junački promašio prazan gol u poslednjem minutu meča. UEFA je shvatila uzročno-posledičnu vezu, te stoga donela odgovarajuću administrativnu odluku.

Link to comment

Opet kukaš, a sinoć si posle dužeg vremena osetio slast nerešenog rezultata. :D Inače, teren je bio vrlo neugodan za igru, a dolivanje vode na teren ispucavanjima u vrh balona samo je još više doprinelo da sve liči na grupu početnika klizača u ledenoj dvorani Pionir. Usled toga, brzinske sposobnosti, koje su glavna karakteristika obe ekipe, nikako nisu mogle doći do izražaja, pa je u datim okolnostima epitet najboljeg pojedinca meča poneo vrhunski tehničar iz žarkovačkih favela. Kako tako se ostalo na nogama, osim kad je Preža u napadu gneva, zveknuo Nebojšu iz sve snage, što je na svu sreću ostalo bez posledica (a lepo ga je Adašević upozorio da priziva batine). Ne treba zaboraviti ni golmane koji su branili što se braniti ne može, što nogama, što rukama, što pretnjama.

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Filipe, priznaj da si ti u stvari pretio beowlu da ne dolazi kako bismo se ravnopravnije podelili, a pukim slučajem se zadesilo da igraš u ekipi sa 4 Žigoljubitelja.Ako sledeći put budu iste ekipe eto i pobede. Ionako najavljuju lepše vreme pa se može i peške kući.

Link to comment

Izvinjavam se saigračima, stručnom štabu i navijačima zbog ispale, i ujedno najavljujem mogućnost ponavljanja iste u sledeći utorak. Pretrpeo sam teške gubitke na Istočnom frontu.

Link to comment
Izvinjavam se saigračima, stručnom štabu i navijačima zbog ispale, i ujedno najavljujem mogućnost ponavljanja iste u sledeći utorak. Pretrpeo sam teške gubitke na Istočnom frontu.
Pošto je upravni odbor odlučio da svako ko se ne pojavi bez najave, narodski rečeno da ispali, plati turu pića u kafani, imaćeš ti još gubitaka.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...