Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo jedan klip iz vremena kada se nije otkazivalo... iz vremena kada se :ziga:-ina cast branila svake nedelje...hajlajt je na 2:31 , a potom i 2:33!!!
Kakav užasan prizor! Delija67 u nastupu gneva...
Link to comment

Taj adaševićev autogol nije user grobara, već po kriterijumima samog adaševića, "odličan napad koji ga je prinudio da skrene loptu u sopstvenu mrežu jer drugih opcija nije ostalo...uostalom, zar se ne viđaju takvi golovi stalno na fudbalima - znači nije user". Tempo je vrh. A cenim da će nas opet biti za veliki teren sa sve izmenama, samo da malko otopli.

Od kako su Žigoljubitelji dobrovoljno pristali da se rasformiraju, FF je postao sekundaran događaj, što dokazuje i brojnost.Mislite o tome.
Hoćeš reći, broj napaljenih zvezdaša je značajno opao i njihov udeo na fudbalu je smanjen sa 80% na 55%? Slažem se.Inače, što se mene tiče, možemo mi da vratimo i staru podelu na cigane i grobare. Samo, nešto mi govori da bi Zidan tada prekinuo svoju dvonedeljnu pauzu koja traje više od mesec dana, Nikola77 bi se oporavio, a i adaševići bi poveli neke ortake, pod izgovorom da žele da ih upoznaju sa Novožarkovčaninom™. Edited by Filipenko
Link to comment
a sto se mene nisi uplasio?
Veruj mi slučajno je zaboravio, jer je zaboravio da kaže kako sam često bolestan, dok Lebron čisti sneg ispred kuće svakog utorka uveče.
Link to comment
Od kako su Žigoljubitelji dobrovoljno pristali da se rasformiraju, FF je postao sekundaran događaj, što dokazuje i brojnost.Mislite o tome.
Ne slazem se s tobom. Mozda je i zanimljivije kada su ekipe podjednake snage. Ovo se jednostavno poklopilo zbog raznoraznih razloga (ukljucujuci i hladnocu) tako da mislim da nema bojazni za ff jer redovno igramo skoro tri godine u ovoj novoj reikarnaciji.
Link to comment
Ne slazem se s tobom. Mozda je i zanimljivije kada su ekipe podjednake snage. Ovo se jednostavno poklopilo zbog raznoraznih razloga (ukljucujuci i hladnocu) tako da mislim da nema bojazni za ff jer redovno igramo skoro tri godine u ovoj novoj reikarnaciji.
Neka to bude slučaj, ali ima primera gde ovo nije tačno. Kako god okreneš već metar dana svaki put kada treba da pođem na FF čekam na vratima obuven da li se ide ili ne. Jednom očekujem da poljubim vrata.Elem, nema me ni ovaj utorak. Lekar mi je zabranio fizičku aktivnost 15ak dana posle gripa. Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
a sto se mene nisi uplasio?
Zato što si oduvek bio redovan dok si dolazio, i ne kapiram baš zašto si prestao da dolaziš :) Ajde razumem na par nedelja, ali ispadoše meseci čitavi...Inače, ekipe su podjednake snage i sada i onda, ali različitih karakteristika. Trenutno, jedne karakteriše praktično permanentno odsustvo dva igrača koji trče, što je u startu ogroman hendikep, i od kojih je jedan najbolji u ekipi (možda i na celom FF-u, ali ajde), a nije odigrao ni dve utakmice...
Link to comment

Ne Filipe, podrazumeva se da je user svaki gol koji da ekipa koja igra protiv tebe, dok su golovi koje postize ekipa za koju ti igras plod sjajnih akcija, kreacije, preciznih suteva... Inace, red je da u sledecoj podeli budes u mojoj ekipi, jer je vec frustrirajuce ovo tvoje pronalazenje 123390324 razloga zasto ste bas vi u podredjenom polozaju... U principu meni je daleko bitnije da izbegnemo ove situacije sa otkazivanjima nego kako cemo da se podelimo. Relano, ne pauzira mi se svake druge nedelje jer ne mozemo da se skupimo. A snimak je dno dna. Jes da se kod nas na fudbalu ne trci, ali nije bas ovoliko :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...