Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Filipe, bolje sto nisi bio.Ovi tvoji pucaci opet izgubili.Standardnih 1 razlike i standardno smo vas razbili.
U pravu je LeBron... Nismo imali ni jednu priliku, nismo masili prazne golove, nismo pogadjali precke i stative... Ti bi ispizdeo da si bio... Standardnih 1 razlike, standardno su nas razbili i standardno ih nije kenjalo...
Link to comment

Nebojsa i Beowl nisu mogli sami. Ja i Teacher smo promasili sve sto je uopste bilo u prilici da se promasi a Preza citavu utakmicu uopste nije skontao gde se nalazi. Sta li su mu samo oni mladoliderski grobari uradili na onoj zurci, da mi je znati. Ja jutros dao da mi se na celu istetovira "useless", ne pamtim kad poslednji put toliko nista nisam uradio na jednoj utakmici.

Link to comment
Nebojsa i Beowl nisu mogli sami. Ja i Teacher smo promasili sve sto je uopste bilo u prilici da se promasi a Preza citavu utakmicu uopste nije skontao gde se nalazi. Sta li su mu samo oni mladoliderski grobari uradili na onoj zurci, da mi je znati. Ja jutros dao da mi se na celu istetovira "useless", ne pamtim kad poslednji put toliko nista nisam uradio na jednoj utakmici.
E da! Kolega Beowl pokazuje ogroman napredak iz nedelje u nedelju :) Bio je fantastican sinoc! Beowle izdrzi pa ih opet przi! Edited by nebojsapetkovic
Link to comment
E da! Kolega Beowl pokazuje ogroman napredak iz nedelje u nedelju :) Bio je fantastican sinoc! Beowle izdrzi pa ih opet przi!
Jeste, fantastično je naseo na Rođin lažnjak.
Link to comment

Tišina, vune. Umesto da se lepo ugledate na mene i čestitate protivniku na izuzetnoj igri i pobedi, vi se tu izgovarate na neke sraćke, promašaje, kao da to nekoga interesuje. Sramotite me.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...