Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro , fali jedan. Imao sam dobru volju, i bio bi red da neko povede jos nekog... Mogu i ja da pokusam da nadjem jos nekog, ali bilo bi previse zarkovaca na jednom mestu :)

Link to comment

Dakle, da ponovim, moram da budem prisutan na prezentaciji koja počinje u 19h i nemam pojma do kada će trajati. Ja ću gledati da se izvučem do 20h i u tom slučaju ću da javim Rođi da me pokupi ali ne znam koliko će to da traje niti da li će početi na vreme i zbog toga ne znam da li ću stići, pa vam lepo kažem da ne računate na mene u minimalnom broju fudbalera koji će doći. U prevodu, ne mogu da znam da li ću stići.U stvari, trebao sam lepo da kažem kratko i jasno "ne dolazim" i gotovo, pa ako stignem - stignem.

Link to comment

Poštovani,večeras IMA fudbala, tako da svi koji su hteli da dođu a tu mislim na : -Rođa-Aca-Posrbica-Beowl-Flegma-Adašević-PrežaVidimo se večeras!

Link to comment
Aj potegni sledeći put, pa me pokupiš u Pazovi, imaš društvo do Bg-a, + se čipim za gorivo. cool.gif
Stvatno bi ste mogli.Mada bi mogli i mi na leto da svratimo do NS i odigramo meč. Naravno, idemo Lebronovim kolima, kako bi lako mogli da gepekujemo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...