Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Evo, ako os i javno, izuzimam te iz tih prica, jerbo si ti jedini rekao da je gol gol i da se to jedino racuna, a da je sve ostalo sporedno. Ali presadi to malo i svojim saigracima pa cu ja da cutim ko zaliven u kafani. Ovako kada cujem da je moj gol user 93% a vas 92% pa je zato moj gol vise user... prosto ne mogu da cutim. Moja je greska sto nisam uvideo da je u pahuljici bio pripremni sastanak za Dr. Protica, pa sam u Pahuljicu umesto Marka dosao ja :)
Hmmmm, deluje primamljivo. :lol: Serete ga svi skupa kao sto ste ga srali i u kafani. Samo ga sad serete pred vecim auditorijumom. Ne znam kako vam ne dosadi.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

:blink: Šta li si ti ovde istripovao, adaševiću, da mi je znati...nisi se čak ni raspravljao sa mnom nego sa nebojšom, a potom i sa harperom koji je pokušao da vas ućutka. Ja ždrao ćevape in the meantime.
Aha, mora da su to onda cevapi iz tebe govorili...
Link to comment

Hoće li nas biti sada? Da se nisam malo zaleteo onesposobivši dvojicu? Ipak, prošli put nas je bilo 11 (bez zidana), sada Smorenko otpada najverovatnije, možda još neko dođe?

Link to comment

Ako ne bude daljih otkaza kod nas ce igrati Lebron, Aca, Rodja, Flagma i ja, a od vasih Posrbica (ako je prohodao), Fiilpenko, Beowl, Petkovic, Preza i Harper...Mozda nas madball iznenadi? :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...