Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

KAo prvo harpere, opste je poznato da ja i sa punim ustima raznih kulinarskih proizvoda sasvim uspesno drzim banku, tako da sem uvecanja mog stomaka neces dobiti ni jedan drugi benefit, a ponajmanje onaj koji si time prizeljkivao :)Naravno da nisam ni hteo da saslusam bilo kakvu Dr. Protic diskusiju, kada je Nebojsa pokusavao da mi objasni kako zapravo nasi golovi imaju veci procenat usera, dok je Filip eto uspeo da se seti jednog vaseg user gola, dok su nasi svi do jednog bili user. User je to kad Zokijeva lopta prodje pored 2 igraca i ispred golmana i dodje do mene, a nije user kada se totalno suprotno zeljama i planovima onoga koji je uputio istu lopta odbije na kontra stranu do Preze koji nam nicim izazvan da gol. Tada se to vodi kao sjajna asistencija, jer je zapravo Preza vec bio tu, a ja ga nisam zatvorio, pa je taj podatak da je lopta upucena npr. Filipu na sasvim drugu stranu, pa se odbila od Zokija i skroz nesrecno stigla do Preze koji ju je ponajmanje ocekivao, naravno sporedan, jer je to bilo organizovano i planski...Uopste ne zelim da ulazim u diskusiju, ali mi je prosto fascinantno to da iz nedelje u nedelju slusam kukumavke, isterivanje zlih sila iz ograde balona (popularnog Martina i njegove bolje polovine Ele), proglasavanje svih nasih golova (sem 2 do 3 po utakmici) za user, kanda su vasi svi plod neverovatne kreacije, vrhunskog fudbala i ko zna cega sve ne. Kada ja dam gol pod precku sa 7-8 metara onda me je usralo. drugi golman bi to odbranio, treci stoper bi me izblokirao, a vrlo verovanto to i ne bi bio gol da je bila neka druga lopta, dok je recimo sa druge strane svaki vas gol plod preciznog suta, ostavljanja Lebrona na pogresnoj nozi, sjajn projektil itd. Jbg, ako nekoga usere, to moze da se desi, jednom, dvaput, pet puta, ali mi vas konstantno dobijamo iz nedelje u nedelju i svaki put kazete kako smo vas prosli put razbili ali smo ove nedelje imali srece i kako smo dali 1001 user gol. Evo, ako os i javno, izuzimam te iz tih prica, jerbo si ti jedini rekao da je gol gol i da se to jedino racuna, a da je sve ostalo sporedno. Ali presadi to malo i svojim saigracima pa cu ja da cutim ko zaliven u kafani. Ovako kada cujem da je moj gol user 93% a vas 92% pa je zato moj gol vise user... prosto ne mogu da cutim. Moja je greska sto nisam uvideo da je u pahuljici bio pripremni sastanak za Dr. Protica, pa sam u Pahuljicu umesto Marka dosao ja :)

Edited by adasevic
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo, ako os i javno, izuzimam te iz tih prica, jerbo si ti jedini rekao da je gol gol i da se to jedino racuna, a da je sve ostalo sporedno. Ali presadi to malo i svojim saigracima pa cu ja da cutim ko zaliven u kafani.
Očito ne slušaš dobro, adaševiću. To su svi rekli i potvrdili. I niko ne kaže da je tvoj gol pod prečku user, već je user tvoj gol pod prečku iz mrtvog ugla jer se 99,5% šuteva iz te pozicije lako brani (a onih 0,5% teže), user je kada pogodiš stativu pa se lopta od golmanovog dupeta odbije u gol (i to ne golmana koji je na gol liniji već metar i kusur ispred nje), user je kada beowl da autogol. Uopšte niko ne spori da je gol gol, niti će vam osporiti pobedu, zaboga. Nego vi imate taj običaj da čim vežete 2-3 pobede, odmah ispadne da ste najjači, najnepobediviji i najbolji. Kao što ovde izvesni (neću reći da se radi o nebojši) imaju običaj da se zajebavaju čim se povede sa 1-0.Zašto su "naši" golovi "vredniji"? Zato što igramo protiv brže i jače ekipe. Isto tako, dobar deo golova koji dajete činite na konto toga što više trčite (ne mislim na zadnju tekmu, gde su ekipe bile manje-više izjednačene što i rezultat govori, već inače).
Link to comment

Samo da se nadovezem na moj user gol. Mozda je user nacin na koji je lopta dosla do mene, ali nije pala na gol liniju da je samo uteram u gol, nego na skoro pola terena, a vasa odbrana je napravila gresku sto me je ostavila samog kao duha gde na 5 metara oko mene nije bilo nikoga.

Link to comment

Prezo, ajd ne seri, kakva crna polovina, dobio si loptu na nasem petercu, sto je i nebitno. Ta lopta je dosla do tebe jer se nesrecno odbila od Zokija. Naravno da niko ne kaze Filipe da je moj gol pod precku user, ali me ne bi cudilo da sutra i to bude user, kao i eto ovaj koji sada podvodis pod statisticku gresku. Inace po toj tvojoj logici sta se daje a sta ne, i nebojsin lob bi trebalo da bude user, kao i vecina golova koja se ne da sa pola metra.User je bio moj gol prosle nedelje Posrbici kada me je lopta pogodila u list a njemu prosla kroz noge. Ono sto je meni iritantno jeste sto primenjujete (ti si najglasniji) oprobanu Jesa spiku kako je za poraz i vise golova u vasoj mrezi uvek kriv neko drugi, kako je to zapravo nedostatak srece itd. Dakle "ti to ne kazes" ali po tvojoj prici vi ste ti koji golove dajete jer igrate fudbal, a nas prosto usere. Pa ako nas konstantno kenja, a vi ste takvi virtuozi kako smo mi onda jaca ekipa? To si ti izjavio, da ne bude da karikiram. Kazes, Markov autogol je user. Nije nego. Dao sam i ja par puta bas takve autogolove, kada u zelji da stignem do lopte pre i presecem je, natrcim na nju i cusnem je u svoj gol. Ajd da je Marko bio sam ko duh, pa da je iz nepoznatih razloga cusnuo loptu u vas gol (ko sto i jeste jednom), ali je covek pokusao da presece loptu da ona ne dodje do mene ili Ace koji smo bili sami na drugoj stativi (u kontri 4 na 2). NIsi neko ko ne prati fudbal i vidjao si valjda te situacije gde igraci daju bas takve autogolove. Isto vazi i za Prezu, stativu i dupe. Sta je Preza tu mogao da uradi? Zoki je jako sutirao, preza nije stigao da odbrani, umesto gola lopta je pogodila stativu i udarila u prezu koji je bio na golu, i odbila se u isti. Ti bi kao bolje reagovao, pa bi levim guzom loptu izbio u korner? User je to sto je uopste Zoki pogodio stativu jer je sut bio odlican, a ako ukljucimo nebosin kalkurator procenta usera, to je recimo user vas 68%, a user nas 62% u toj situaciji...U principu - ajd manje filozofirajte a vise igrajte fudbal, a ako mislite da ste slabiji, mozemo i ponovo da se izmesamo. Samo da vise ne slusam iz nedelje u nedelju o tome "kako nas je usralo".

Link to comment
Naravno da nisam ni hteo da saslusam bilo kakvu Dr. Protic diskusiju, kada je Nebojsa pokusavao da mi objasni kako zapravo nasi golovi imaju veci procenat usera,
Pa njemu je logično da je kod vas taj procenat veći, kao što su mu logične i mnoge druge stvari. Sam si kriv što ti logika nije jača strana.
Link to comment
Sa peterca sam dao gol, a loptu sam dobio par metara ranije i neometan dosao do peterca.
Naravno, a Zoki, Aca i ja smo igrali preferans na centru, dok si Rodju i Lebrona driblao po tri puta pre nego li si dao gol. Jos ce da ispadne da sam ja i ustipak pojeo <_<
Link to comment
Očito ne slušaš dobro, adaševiću. To su svi rekli i potvrdili. I niko ne kaže da je tvoj gol pod prečku user, već je user tvoj gol pod prečku iz mrtvog ugla jer se 99,5% šuteva iz te pozicije lako brani (a onih 0,5% teže), user je kada pogodiš stativu pa se lopta od golmanovog dupeta odbije u gol (i to ne golmana koji je na gol liniji već metar i kusur ispred nje), user je kada beowl da autogol. Uopšte niko ne spori da je gol gol, niti će vam osporiti pobedu, zaboga. Nego vi imate taj običaj da čim vežete 2-3 pobede, odmah ispadne da ste najjači, najnepobediviji i najbolji. Kao što ovde izvesni (neću reći da se radi o nebojši) imaju običaj da se zajebavaju čim se povede sa 1-0.Zašto su "naši" golovi "vredniji"? Zato što igramo protiv brže i jače ekipe. Isto tako, dobar deo golova koji dajete činite na konto toga što više trčite (ne mislim na zadnju tekmu, gde su ekipe bile manje-više izjednačene što i rezultat govori, već inače).
Šta znači to brže i jače ekipe? Jači u duelima sigurno nismo ako na to misliš, naša "brzina" dolazi do izražaja zato što igramo bez previše komplikovanja, često na prvu, šutiramo dosta pa tako i udje poneki gol, makar bio i user. Kod vaše igre se stiče utisak da bi najviše voleli da predjete centar pa onda da se zaustavi igra da nacrtate i osmislite akciju a zatim da se nastavi. Rođa i Aca kada su igrali za tvoju ekipu često su kukali kako ne dobijaju lopte a u ovoj ekipi svako svakome dodaje kad je u situaciji, čak i meni dodaju loptu kada sam u igri <_< .
Samo da se nadovezem na moj user gol. Mozda je user nacin na koji je lopta dosla do mene, ali nije pala na gol liniju da je samo uteram u gol, nego na skoro pola terena, a vasa odbrana je napravila gresku sto me je ostavila samog kao duha gde na 5 metara oko mene nije bilo nikoga.
:isuse: Bilo je par metara od gola...
Prezo, ajd ne seri, kakva crna polovina, dobio si loptu na nasem petercu, sto je i nebitno. Ta lopta je dosla do tebe jer se nesrecno odbila od Zokija. Naravno da niko ne kaze Filipe da je moj gol pod precku user, ali me ne bi cudilo da sutra i to bude user, kao i eto ovaj koji sada podvodis pod statisticku gresku. Inace po toj tvojoj logici sta se daje a sta ne, i nebojsin lob bi trebalo da bude user, kao i vecina golova koja se ne da sa pola metra.User je bio moj gol prosle nedelje Posrbici kada me je lopta pogodila u list a njemu prosla kroz noge. Ono sto je meni iritantno jeste sto primenjujete (ti si najglasniji) oprobanu Jesa spiku kako je za poraz i vise golova u vasoj mrezi uvek kriv neko drugi, kako je to zapravo nedostatak srece itd. Dakle "ti to ne kazes" ali po tvojoj prici vi ste ti koji golove dajete jer igrate fudbal, a nas prosto usere. Pa ako nas konstantno kenja, a vi ste takvi virtuozi kako smo mi onda jaca ekipa? To si ti izjavio, da ne bude da karikiram. Kazes, Markov autogol je user. Nije nego. Dao sam i ja par puta bas takve autogolove, kada u zelji da stignem do lopte pre i presecem je, natrcim na nju i cusnem je u svoj gol. Ajd da je Marko bio sam ko duh, pa da je iz nepoznatih razloga cusnuo loptu u vas gol (ko sto i jeste jednom), ali je covek pokusao da presece loptu da ona ne dodje do mene ili Ace koji smo bili sami na drugoj stativi (u kontri 4 na 2). NIsi neko ko ne prati fudbal i vidjao si valjda te situacije gde igraci daju bas takve autogolove. Isto vazi i za Prezu, stativu i dupe. Sta je Preza tu mogao da uradi? Zoki je jako sutirao, preza nije stigao da odbrani, umesto gola lopta je pogodila stativu i udarila u prezu koji je bio na golu, i odbila se u isti. Ti bi kao bolje reagovao, pa bi levim guzom loptu izbio u korner? User je to sto je uopste Zoki pogodio stativu jer je sut bio odlican, a ako ukljucimo nebosin kalkurator procenta usera, to je recimo user vas 68%, a user nas 62% u toj situaciji...U principu - ajd manje filozofirajte a vise igrajte fudbal, a ako mislite da ste slabiji, mozemo i ponovo da se izmesamo. Samo da vise ne slusam iz nedelje u nedelju o tome "kako nas je usralo".
Naprimali smo se i ja mi glupih golova na ovoj utakmici pa to izgleda niko ne pominje. Jedan sam i ja dao dupetom posle Markovog šuta iskosa sa leve strane, lopta mi je prošla izmedju mene i prve stative što branim u 99% slučajeva, Petkovićev gol kada je Adašević trebalo da izbije loptu sa gol linije, Prežin gol "sa pola terena", primio je i Rođa jedan ili dva glupa...Meni još i zanimljiva ova ffmetrija :D Reko valjda Nikola77 da se vraća u februaru, čim otopli pa se odmrzne brava od mog gepeka :lol: Edited by lebron
Link to comment
Naravno, a Zoki, Aca i ja smo igrali preferans na centru, dok si Rodju i Lebrona driblao po tri puta pre nego li si dao gol. Jos ce da ispadne da sam ja i ustipak pojeo <_<
Cela leva strana vase odbrane je bila prazna. Nije bilo nikoga ni blizu mene. Loptu sam primio nesto ispred pola terena, a gol dao sa peterca. Sta ste vi ostali radili nisam pratio. Koncentrisao sam se na loptu i gol :)
Link to comment

Ma jok, vise je vuklo na Mesijeve solo prodore, kada celu stranu sam prosparta kao da nema nikog oko njega... Inace, gol koji je Preza dao dupetom je user, dok je ovo sto je Deki opisao zapravo posledica preciznog suta... @Posrbica: U Pahuljici je bilo bucno, jerbo sam ostao sam sa 4 mrska rivala. Filip mi je objasnjavao kako su svi nasi golovi user, a njihov samo jedan, nebojsa je imao vise pesnicki pristup pa je Filipovu tvrdnju pokusao da da procentom usera, Harper je pokusavao da nas utisa i da skrene diskusiju sa ove glupe teme, a Preza je za to vreme uspesno tamanio Filipovu korpicu sa hlebom pa bi tek ponekad zadovoljno skrgutnuo zubima i objasnio kako je primio loptu na centru...

Edited by adasevic
Link to comment
Ma jok, vise je vuklo na Mesijeve solo prodore, kada celu stranu sam prosparta kao da nema nikog oko njega... Inace, gol koji je Preza dao dupetom je user, dok je ovo sto je Deki opisao zapravo posledica preciznog suta... @Posrbica: U Pahuljici je bilo bucno, jerbo sam ostao sam sa 4 mrska rivala. Filip mi je objasnjavao kako su svi nasi golovi user, a njihov samo jedan, nebojsa je imao vise pesnicki pristup pa je Filipovu tvrdnju pokusao da da procentom usera, Harper je pokusavao da nas utisa i da skrene diskusiju sa ove glupe teme, a Preza je za to vreme uspesno tamanio Filipovu korpicu sa hlebom pa bi tek ponekad zadovoljno skrgutnuo zubima i objasnio kako je primio loptu na centru...
:blink: Šta li si ti ovde istripovao, adaševiću, da mi je znati...nisi se čak ni raspravljao sa mnom nego sa nebojšom, a potom i sa harperom koji je pokušao da vas ućutka. Ja ždrao ćevape in the meantime.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...