Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Hajde, akko (ako i samo ako) bude ugrozen termin dovuci cu se i ja da stojim na golu ili negde pored Martina i Ele. Crknut jesam ali crk'o nisam jos uvek. <_<
Termin jeste ugrožen tako da ti uprava ne dozvoljava kašnjenje na početak priprema :(
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Umislio harper da je Moreira.Nema zezanja, Đurić beowl sada uspostavlja disciplinu i smanjuje ugovore, primenjujući moderne metode iz premijer lige vezane za pomoć klubu od strane igrača. Večeras stoga svako po 450 din.

Link to comment

Štaviše, večeras na fudbal donosim obveznice Forumskog Fudbala, koje planiram da emitujem kako bih prikupio 5 miliona dinara koji bi trebalo da budu dovoljni da podmire Filipovu godišnju potrošnju ćevapa u kafani. Kako bismo izbegli dužničku spiralu, neophodno je da svi učesnici FF podrže prvu emisiju ovih vrednosnih i potencijalno vrlo unosnih papira. Očekujem da svi otkupite najmanje po deset obveznica, po simboličnoj ceni od 500 din/kom.

Link to comment
Probaćemo da vam se odupremo bez izmena, što bi čak i moglo da uspe ukoliko Petkoviću uspe da bude normalan duže od pola sata.
22 minuta je moja poslednja ponuda...
Link to comment

Izdržao je nekih 6 minuta. Nakon toga, potpuno ludilo. Ispada da su ex Žigoljubitelji zapravo strava fudbaleri, jer su uspevali da nas pobeđuju uprkos njegovom prisustvu u timu.

Link to comment

Iako bez Zidana i FLegme, te duze odsutnog madballa, ponovo smo pobedili. Ovu pobedu bi posvetili Flegminoj slavi, a nadam se da ce sledece nedelje isti da posluzi protivnicima kafu umesto kolaca, cisto da se obelezi i taj dan :)U principu veoma zanimljiva utkamica. Oni poveli 1-0 i 3-1, pa mi 4-3 i 8-6, pa Nebojsa sa 3 gola obrnuo na 9-8, da bi na kraju mi ponovo okrenuli na 11-9. Na kraju oni dadose jos jedan u poslednjim sekundama... Igrac utakmica ponovo Rodja Rambo Stojkovic. POred nekoliko golova, branio je odlicno, a ponovo je i razbacivao protivnike laznjacima (dodsuse Marko nikako da shvati da je onaj cosak kod naseg gola klizav, pa je prilicno doprineo Rodjinoj kreaciji :) ). Nebojsa je sa druge strane dao brdo golova, od kojih je 1 lob bio stvarno sjajan, ali dzaba :)Dr. Protic ce ocigledno morati da zasuce rukave...Inace u kafani smo zakljucili kako smo mi sve golove dali na user, a oni samo jedan.

Link to comment
Iako bez Zidana i FLegme, te duze odsutnog madballa, ponovo smo pobedili. Ovu pobedu bi posvetili Flegminoj slavi, a nadam se da ce sledece nedelje isti da posluzi protivnicima kafu umesto kolaca, cisto da se obelezi i taj dan :)U principu veoma zanimljiva utkamica. Oni poveli 1-0 i 3-1, pa mi 4-3 i 8-6, pa Nebojsa sa 3 gola obrnuo na 9-8, da bi na kraju mi ponovo okrenuli na 11-9. Na kraju oni dadose jos jedan u poslednjim sekundama... Igrac utakmica ponovo Rodja Rambo Stojkovic. POred nekoliko golova, branio je odlicno, a ponovo je i razbacivao protivnike laznjacima (dodsuse Marko nikako da shvati da je onaj cosak kod naseg gola klizav, pa je prilicno doprineo Rodjinoj kreaciji :) ). Nebojsa je sa druge strane dao brdo golova, od kojih je 1 lob bio stvarno sjajan, ali dzaba :)Dr. Protic ce ocigledno morati da zasuce rukave...Inace u kafani smo zakljucili kako smo mi sve golove dali na user, a oni samo jedan.
Pa i mi smo igrali bez Beowla... pa se ne bunimo ;)A sto se tice user golova, to se slazem...
Link to comment
Inace u kafani smo zakljucili kako smo mi sve golove dali na user, a oni samo jedan.
Ja ne znam kako si ti mogao da zakljucis ista zajednicko sa bilo kim buduci da nisi uspeo nijednom nikoga da saslusas do kraja, sta god da je govorio, tako da ozbiljno sumnjam da uopste znas ko je sta mislio i zagovarao. <_< Sledeci put u kafani ima majci da ga narucis i supu, i predjelo, i jelo, i slatkise, a mi necemo da ti damo da pricas punim ustima i mirna Backa. :D Solidan fudbal, s obzirom na nehumane uslove u balonu i cinjenice da su ovi moji igrali sa igracem manje jer sam ja uglavnom statirao. Samo sam jednom poslovicno smestio Lebronu levom u malu mrezicu cisto da ne bih remetio tradiciju. :) Kod nas se istakao Nebojsa dok je igrao fudbal. Cim je poceo da se bavi teorijom propali smo k'o Grcka. Beowl se odvezao od mantinele posle pet minuta i vise nismo mogli ni da ga nadjemo, ni da ga pohvatamo po balonu. Prica se da jos uvek trckara oko stadiona Trudbenika i sutira sve okruglo na sta natrci. Drzali smo se dok je nesavladivi Filipenko bio na golu, a onda sam ja stao na gol i pocela je humoristicka serija primanja svakojakih golova.Kod mrskog protivnika Aca bio najbolji.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...