Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Izvinjavam se Filipu sto sam zaboravio da pomenem taj bitan detalj da su uspeli da povedu jos jednom i to sa 3-2. Krajnje bitan podatak s obzirom da je na kraju bilo 12-7 or something...Inace Filipe, mislim da bi ti Jesic ozbiljno pozavideo na kolicini prizivanja nepravde i nepriznavanja :lol: Nisam vam ja kriv sto je Posrbica pretplacen da primi bar 1 gol po utakmici kroz noge od mene. Takodje, ti non stop potenciras kako je nas nesto usralo, a ispade da su vasi golovi sve samo majstorstvo i umece... Nepravda!Resenje je da povedes ekipu na druzenje sa Dr. Proticem :)
Realno, ovih par pogodaka što sam ja dao je više magija i umetnost...
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Isto tako nisam ni ja kriv što vam je 30-50% golova po meču posledica slučajnog kontakta sa loptom bez direktne namere da uputite loptu u gol, ili pak nekog žešćeg zasera sa naše strane (odbijena lopta prema ćošku baš nalazi Acu koji se nije pomerao odatle ceo napad, odbranjena lopta te slučajno pogađa u dupe ili list dok si okrenut leđima prema našem golu i već krećeš nazad i sl.) Jbg...Kad neko ovde pročita tekst, rekao bi da majstorski mećeš posrbici kroz noge, a tebe lopta nakon njegove odbrane strefi u nogu i prođe kroz noge dečku koji je u padu. Ima razlike. Isto kao što ima razlike da li je bilo 5-5 ili 6-5 do pred kraj meča ili ste u startu poveli sa 4-0 pa to rutinski držali do kraja u smornom meču. Zato volim da intervenišem :)

Link to comment
Izvinjavam se Filipu sto sam zaboravio da pomenem taj bitan detalj da su uspeli da povedu jos jednom i to sa 3-2. Krajnje bitan podatak s obzirom da je na kraju bilo 12-7 or something...Inace Filipe, mislim da bi ti Jesic ozbiljno pozavideo na kolicini prizivanja nepravde i nepriznavanja :lol: Nisam vam ja kriv sto je Posrbica pretplacen da primi bar 1 gol po utakmici kroz noge od mene. Takodje, ti non stop potenciras kako je nas nesto usralo, a ispade da su vasi golovi sve samo majstorstvo i umece... Nepravda!Resenje je da povedes ekipu na druzenje sa Dr. Proticem :)
A tebi se, debela strvino, sprema opako sutiranje po cevanicama sledeceg utorka. angry.gif Jebo te, ne mogu da verujem kako si mi odrao nogu djonom patike, sreca te ne nosis veci broj cipela. :lol:
Link to comment

Imam problema sa desnim stopalom. Već dva jutra ne mogu da stanem na nogu 15 minuta kada ustanem, a bol osećam tokom celog dana. Ako sutra ujutru ne bude bolje na mene ne računajte za FF.

Link to comment
Imam problema sa desnim stopalom. Već dva jutra ne mogu da stanem na nogu 15 minuta kada ustanem, a bol osećam tokom celog dana. Ako sutra ujutru ne bude bolje na mene ne računajte za FF.
Ti stani na drugu nogu...
Link to comment

Opet smo na ivici koliko nas ima. :unsure: Kod vas nema Nikole77, verovatno teachera i verovatno Posrbice sto znaci da ste bez ijedne izmene ako svi ostali dolaze.Kod nas nema Flegme, vec duze vreme ne dolazi madball sto znaci da ako svi ostali dolazimo imamo jednu izmenu.Mogao bi neki novi forumas da uskoci ili da neko povede nekog druga?

Link to comment

Nemoj, života ti. Doveo bih ja druga ali onda nećete preći centar naredna tri meseca pa ću morati da ga zamolim da se povredi kako bi prestao da dolazi :lol:Probaćemo da vam se odupremo bez izmena, što bi čak i moglo da uspe ukoliko Petkoviću uspe da bude normalan duže od pola sata.

Link to comment
Nemoj, života ti. Doveo bih ja druga™ ali onda nećete preći centar naredna tri meseca pa ću morati da ga zamolim da se povredi kako bi prestao da dolazi :lol:Probaćemo da vam se odupremo bez izmena, što bi čak i moglo da uspe ukoliko Petkoviću uspe da bude normalan duže od pola sata.
Nećeš morati da ga zamoliš, naći će lebron već neki način: podmetanje virusa ebole ili amputacija zdrave noge "greškom", npr...Setimo se šta se desilo Nikoli kad je prešao u naš tabor...
Link to comment

Prosle nedelje smo mi bili bez izmena, pa smo opet dobili :PNAs ce po svemu sudeci biti 6 sto znaci da cu moci ove nedelj malo i da zabusavam :)Nego, sta bi sa Bilijem - oce li mozda on da pribelezi neki kam bek?

Link to comment

Suza mi zaigra u oku kada vidim da protivnik dozivljava ovakav moralni krah. Nema druge nego da se makar samo veceras opet promesamo. Veceras standardno za moje saputnike (filip, preza, smorenko) u 8.20, naravno ukoliko se igra (tj. ukoliko se jos neko ne povredi oko 7)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...