Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne igram veceras, povredio sam nogu na tenisu u Pioniru sam. :lol:
A da se mi prebrojimo? Od deset heroja sa proslonedeljnog mraza otpali su Lebron, Flegmasin i tradicionalno Teacher a dobili smo zamene u vidu Beowla i Filipa. Trebace nam jos jedna hrabrica da se mrzne s nama. Apasevic? Posmrzica?
Link to comment

Kratka info za kolege koje obicno dolaze s mene, to ce reci: Preza, Filip, Harper, Smorenko. Veceras prisilno dolazim s terena, tako da nemate prevoz. Snalazite se kako god. Vidimo se na licinom mestu, tj. u Balonu.

Link to comment

Petkovic meastralan, doveo svoj tim u vodjstvo od 2-0, a onda izasao napolje i resio utakmicu. MI se vrlo brzo vratili na 2-2 i konsolidovali, presli u vodjstvo i posle odrzavali gol dva prednosti do pred sam kraj, kada smo se odlepili na 4-5 razlike. Na kraju cini mi se 12-7.Nama falili Lebron, Flegma i tradicionalno madball, dok je mrski protivnik imao i 1 izmenu sto znaci da su faliil samo NIkola koji se leci od augodne povrede i teacher. Bilo je dosta gresaka na obe strane, ali nije bio los fudbal. Potez veceri a svakako i jedan od najlepsih na FFu je prikazao Rodja koji je u stilu Pixija bacio laznjakom Beowla koji je poklizao u susedni balon, a onda rutinski metnuo Posrbici... Zapravo niko nije siguran dal se Marko jos uvek zaustavio ili i dalje kliza :lol:

Link to comment

Izvinjavam se Filipu sto sam zaboravio da pomenem taj bitan detalj da su uspeli da povedu jos jednom i to sa 3-2. Krajnje bitan podatak s obzirom da je na kraju bilo 12-7 or something...Inace Filipe, mislim da bi ti Jesic ozbiljno pozavideo na kolicini prizivanja nepravde i nepriznavanja :lol: Nisam vam ja kriv sto je Posrbica pretplacen da primi bar 1 gol po utakmici kroz noge od mene. Takodje, ti non stop potenciras kako je nas nesto usralo, a ispade da su vasi golovi sve samo majstorstvo i umece... Nepravda!Resenje je da povedes ekipu na druzenje sa Dr. Proticem :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...