Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne moram baš i na rođendan da se tuširam sa vama, tako da se vidimo sledećeg utorka.
Rodjendan ti je istog dana kao i rodjendan mog najboljeg prijatelja, tako da su slicni razlozi zasto nema ni mene veceras.Uzgred, srecan rodjendan.
Link to comment

Dakle od nas 16 koliko nas je bilo na biranju ne dolaze Nikola77, Teacher, Flegma, Beowl, Harper, Preza i Smorenko.Ostaje nas 9, a nije se jos oglasio madball koga skoro nije bilo, i Zidan, Posrbica, Nebojsa, Filip i Lebron za koje kontam da bi dosli.POtvrdili samo Aca, Rodja, i ja...Ocemo li da dovodimo neke zamene ili cemo nas trojca da igramo preferans?P.S. Mrskom izborniku protivnicke ekipe zelim srecan rodjendan :)

Edited by adasevic
Link to comment

Ajde i ja negde da budem prvi.Dakle, svim FF clanovima, cak i onim klosarima koji su otkazali poslednji mec u prosloj godini zelim...... .... ..., i neka ime se ....... ...., i da im ............ .... .. (upisati po zelji) te puno srece i zdravlja i da vise ne otkazuju meceve cak i kad znaju da ce izgubiti.Sve vas puno pozdravlja i ocekuje sjutra na megdan,Vas Rodjeni

Link to comment
Ajde i ja negde da budem prvi.Dakle, svim FF clanovima, cak i onim klosarima koji su otkazali poslednji mec u prosloj godini zelim...... .... ..., i neka ime se ....... ...., i da im ............ .... .. (upisati po zelji) te puno srece i zdravlja i da vise ne otkazuju meceve cak i kad znaju da ce izgubiti.Sve vas puno pozdravlja i ocekuje sjutra na megdan,Vas Rodjeni
E, pa ...... i tebi Rodjeni i da ti se ...... vrati.Sutra je vreme da se preslozi novogodisnja sarma, a i red je da se svecano otvori treca sezona. Prihajam.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...