Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Kenjate za medalju. Realno, mi smo ti koji su razbili protivnika. Nikad nismo imali toliko šansi, šuteva, Rođa je branio kao lud, dosta smo i omašili kraj gola, trebali smo da vodimo barem 5-6 razlike. Na kraju velemajstorija Petkovića kojom se grogirani protivnik pri 2 gola razlike za nas vraća u život (sjajan autogol), pa par ispadanja u odbrani uz standardne vaše prosere (lopta koja mileći uđe u ugao, šut koji dvojici u bloku prođe kroz noge, tri puta uzastopno izbijena lopta koja se nekako odbija od vaših kolena, nogu, članaka) i to je bilo to :cry: Što je najgore, ajde posle, nego mi i dalje ne ide u glavu da ste vi vodili 4:1 koliko smo bolje igrali prvih pola sata...strašno.Istina, postoje opravdanja i za nas, pošto su se Petković i Posrbica žestoko sudarili glavama, ali su ostali na terenu do kraja uprkos tome što je jedan imao rasečenu usnu i lakši potres mozga, a drugom je ispao zub i plakao je stenjući od bolova. Tako se voli FF!P.S. volim ove objektivne izveštaje "Adašević i Zidan dali dosta lepih golova". Flegma je dao dosta lepih golova, Zidan je dao jedan gol ukupno, a Adašević nijedan. Sa druge strane, moja četiri projektila su čista slučajnost, jer smo pre toga samo igrali akcije, izmenjivali po nekoliko paseva i vraćali divne povratne - sve nefudbalski, za razliku od njihovog šuta iz mrtvog ugla koji se odbije od našeg igrača i/ili golmana u gol...

Edited by Filipenko
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

A tek tvoja statistika je urnebesna. Adašević je dao nekoliko golova sinoć od kojih je barem jedan bio projektil sa desne strane u njegovom stilu. Flegma je standardno držao dvojicu (ili samo Filipenka) na leđima i iz okreta postizao golove. Na kraju presudio odlučujućim golom 17 sekundi pre kraja. Lebron poput Inzagija, uvek se mota oko protivničkog gola, obavezno umuva gol i konstantno nervira Posrbicu. Ne znam koji si od moja 2 komada zapamtio, da l' onaj kad sam poput Ronalda protiv Kompostele nanizao Petkovića, tebe i na kraju Posrbicu ili onaj levom nogom u suprotni ugao. Inače, ovog nezapamćenog preokreta ne bi ni bilo da Rođa MVP nije branio čitav meč kao Bufon, što je jedina objektivna činjenica u celom izveštaju.Kod vas su najbolji bili Petković i Posrbica.Realno, razvalili smo vas. :lol:

Link to comment

Kao prvo zeleo bih da se zahvalim svim forumasima koji su se sinoc sjurili niz Zvezdarsko brdo i pomogli na ovaj ili onaj nacin u otkopavanju mog mucenog u blatu automobila... Narocito zahvalnost Posrbici koji je to pokusavao i sam jos pre fudbala, Flegmi koji je zagazio u onu Obedsku baru i naravno lebronu cija me je limuzina na kraju i izvukla. I ostalima jedno veliko fala :) Sledece nedelje tura pica na moj racun se podrazumeva...Elem, da ipak juce nije bi moj today, i da ima dana kada je bolje ostati kod kuce i kulirati u krevetu, ja sam sinoc skontao na tezi nacin. Dakle posle sve muke sa zatrpanim kolima, odvezem ja Posrbicu u Mirijevo, operem auto na nekom OMVu, pa onda Petkovica bacim u Zarkovo, i onda dok sam se vracao kuci u Kneza milosa me odvali neki lik sa Opel Astrom. Zapravo meni se upali zeleno a ja posto i nisam jos stigao do semafora lagano dodam gas, a lik projuri kroz crveno i bum. Srecom povredjenih nema, ako izuzmeno moj muceni Sandero (mada je njegova Astra gore prosla), a dok su dosli panduri, izvrsili uvidjaj, naravno pocela je i kisa, dosao sam kuci u 2, mokar od glave do pete, kaljav od jebenog blata ispred Pionira i sa polupanim kolima :isuse: Da stvar bude grdja pandur mi rece da sve govori meni u prilog ali da nemam svedoka a da je to neophodno u situaciji kada dodje do sudara na raskrsnici a kada vozila dolaze iz razlicitih pravaca. Naravno lik nije bio lud da kaze da je prosao kroz crveno, a njegov suvozac "nije video"... kaze pandur da je trebalo da zaustavim neko vozilo pa da imam svedoka... da... bas mi je to bilo na pameti...I sad moram da cekam jebeni zapisnik, koji nece biti pre 10. januara, da bi video ko je kriv i koce da plati stetu (pri cemu je nagovesteno da ce da bude "nereseno" sto znaci svako svoje, pa mi mozemo da se tuzimo posle)... Sto se samog fudbala tice, i on mi je protekao kao i ceo jucerasnji usrani dan. Nisamo mogao da se saberem i povezem. Iapk i tako kljakav dao sam 4 gola i to prva dva i pretposlednja 2. Prvi gol sam dao bas Filipu pa me cudi kako je zaboravio, a i drugi gol je mojih nogu delo. Treci gol sam dao u POsrbicin kontra ugao u sledecem napadu kad ste poveli 2 razlike. Onda sam dao onaj gol posle kornera kada sam je levom nogum uterao po sredini gola, kada je ona lagano doskakutala do gola, pa vam je Flegma zabiberio za pobedu :) Inace potez veceri je Petkovicev gol za nase izjednacenje (pre vaseg vodjstva od 2 razlike).Izuzev golova, sve ostalo je bilo cemer. Kriv sam za bar pola golova koje smo primili ako ne i vise. 2 lopte nisam mogao da dodam u noge, a pride sta god da odlucim da uradim ispostavilo se kao pogresan izbor... uzas. Sve u svemu, danas je lepsi dan, a onaj juce ne ponovio mi se vise nikad <_<

Link to comment
Dakle posle sve muke sa zatrpanim kolima, odvezem ja Posrbicu u Mirijevo, operem auto na nekom OMVu, pa onda Petkovica bacim u Zarkovo, i onda dok sam se vracao kuci u Kneza milosa me odvali neki lik sa Opel Astrom.
Petović, iskusno. Tipujem da je suvozač bio obrijani Harper, maskiran u devojku.
Link to comment

Naravoučenije: nemoj prati svoj automobil ako u tom trenutku unutra imaš nekog ko živi u Žarkovu. Btw, super je taj novi zakon o saobraćaju. Ako imaš svedoke super, a ako nemaš onda niko nije kriv. Mogli bi to da prošire i na krivični zakonik.

Link to comment
...Flegma je odradio veliki posao pošto je prvo umalo nokautirao Posrbicu loptom u glavu...
Sinoć nisam mogao da zaspim do 2 sata, jer me je bolela leva strana glave i nos od projektila. Na sve to jutros kada sam se probudio glava me više nije bolela, ali zato nos me je boleo kao nikada u životu. Bio sam kod lekara i sve je uredu.Elem izvinjavam se ekipa za 3 primljena gola iz tri šuta u poslednjih pet minuta. Jedva da sam znao gde se nalazim.
Link to comment

Ja se izvinjavam posrbici za onaj pokušaj ubistva sinoć. Gađao sam bliži ugao i jebiga, promašio. Fudbal je bio teško sranje. Nismo mogli da se sastavimo, ni mi ni oni. Loša dodavanja, šutevi 3 metra iznad gola i na kraju Nebojšin efektan autogol. Ja sam još na moju očajnu igru, dodao i gacanje po ledenoj vodi do kolena. Iskudija™, kad popraviš auto, otvori se malo i za neke gume. Bar prednje.

Link to comment
Sinoć nisam mogao da zaspim do 2 sata, jer me je bolela leva strana glave i nos od projektila. Na sve to jutros kada sam se probudio glava me više nije bolela, ali zato nos me je boleo kao nikada u životu. Bio sam kod lekara i sve je uredu.Elem izvinjavam se ekipa za 3 primljena gola iz tri šuta u poslednjih pet minuta. Jedva da sam znao gde se nalazim.
Izvinavam se ja tebi što sam te udario zubima i bradom u glavu...Hvala, što se divite mom golu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...