Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Šta je usrali ste se? A?lebron - posrbica / zna se ko je luđiflegma - filipenko / zna se ko je teži... (a i flegma je tek žarkovac pripravnik)smorenko - harper / iskustvo je na našoj stranirođa - preža / zna se ko sređuje studentice i dalje...aca - beowl / ne zna se koga više boli patka za fudbaladašević - nikola77 / obojica imaju sjebano koleno, ali samo nikola ima steznikpetković... realno sa mnom se niko ne može porediti... utorak se bliži pripremite guze...
Opet si dosao pijan iz grada? <_< A rekao sam ti da ne mesas vocni sok i koka kolu. angry.gif
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel mi uopšte imamo dovoljno igrača ili će morati da padne pozajmljivanje od komšija?Beowl, Filipenko, Petković i ja. Teacher, Harper, Preža i Nikola77 su out.edit. Jedino ako danas Teacher uspe da pokaže svoj maksimum i svrati na FF.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Kakva scena, kao iz Prohujalo sa vihorom. Brkati Flegma video da unesrećenom Adaševiću treba pomoć sa zaglavljenim kolima, te pohita i zapliva kroz baru ne bi li mu se što pre našao pri ruci...

Link to comment

Još jednom se pokazala poznata forumska solidarnost sinoć.Umesto u kafanu svih 10 učesnika ff-a otišlo je na parking Pionira da nekako pomogne Adaševiću da iščupa auto koji je znalački zaglavio u blatu od pola metra. Flegma i Filip su i zvanično bili gepekovani ali njihova težina nije bila dovoljna i morao je intervenisati moj Audi. Većina je kući otišla mokrih nogu, setiće nas se Adašević valjda nekad...Što se utakmice tiče, realno, razbili smo ih! :lol: Vodili smo mi 3 razlike, pa oni 2 na 5 min do kraja i onda smo lagano prelomili meč sa tri gola u poslednjih par minuta. Flegma je odradio veliki posao pošto je prvo umalo nokautirao Posrbicu loptom u glavu, a zatim postigao i odlučujući gol.Kod nas Rođa dobro branio veći deo utakmice, Adašević i Zidan dali dosta lepih golova ali najlepši naš gol je dao Petković koji svom golmanu Posrbici kaže da mu se otvori da mu doda loptu, ovaj se otvori a Petković šutne loptu u svoj gol :lol: Jako zanimljivo veče i bez kafane.

Link to comment
Još jednom se pokazala poznata forumska solidarnost sinoć.Umesto u kafanu svih 10 učesnika ff-a otišlo je na parking Pionira da nekako pomogne Adaševiću da iščupa auto koji je znalački zaglavio u blatu od pola metra. Flegma i Filip su i zvanično bili gepekovani ali njihova težina nije bila dovoljna i morao je intervenisati moj Audi. Većina je kući otišla mokrih nogu, setiće nas se Adašević valjda nekad...Što se utakmice tiče, realno, razbili smo ih! :lol: Vodili smo mi 3 razlike, pa oni 2 na 5 min do kraja i onda smo lagano prelomili meč sa tri gola u poslednjih par minuta. Flegma je odradio veliki posao pošto je prvo umalo nokautirao Posrbicu loptom u glavu, a zatim postigao i odlučujući gol.Kod nas Rođa dobro branio veći deo utakmice, Adašević i Zidan dali dosta lepih golova ali najlepši naš gol je dao Petković koji svom golmanu Posrbici kaže da mu se otvori da mu doda loptu, ovaj se otvori a Petković šutne loptu u svoj gol :lol:Jako zanimljivo veče i bez kafane.
Ovo nije moj FF!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...