Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne dolazim, puko mi je butni misic bas zajebano, nece me biti barem dva meseca. To naravno ne znaci da se u medjuvremenu necu pojaviti na nekom postbalonskom okupljanju.

Link to comment

Dolazim.Ne dolazim.Spreman sam.Povređen sam.Motivisan sam.Zabole me.Jedu mi se ćevapi.Na dijeti sam.Imam prevoz.Nema Flegme.Volim sneg.Ledara je u balonu.Važno je učestvovati.Lebron.

Link to comment
Lebron ne dolazi. Zagepekovan je zbog Nikole77, ali je pitanje da li je dobro što sam to uradio, jer ne znam da li nas ima dovoljno?
Ima nas deset. Taman da se niko ne susi pored terena i nedajboze zaradi neku upalu pluca. <_<
Link to comment

Odradjeno poslovicno.U Pahuljici Ninkovic, Vukojevic i ekipa iz Dinama i Sahtjora. Ovi nasi i "nasi" izgleda iskoristili Sahtjorov let da se malo prosetaju do Beograda.

Link to comment
Čestitke protivniku, Adaševiću svi želimo uspešan oporavak.
Fala :)U principu dobar fudbal, iako su sastavi nagovestavali da ce biti prilicno dosadno. Aca, Rodja, Smorenko i ja ostadosmo usamljeni u odbrani boja naseg tima, pa nam rivali pozajmise Prezu. Na suprotnoj strani ostase Petkovic, Filipenko, Beowl, Harper i Posrbica. Posle njihovog vodjsta, mi smo preokrenuli na 4-1, pa se stiglo do 4-4, mi opet poveli, pa oni obrnuli na 6-5 i tako se zavrsilo... ustvari zavrsilo se minut pre kraja mojom poslednjom u nizu samopovreda... Ne pamtim kada sam se na nekom fudbalu toliko puta povredio a da sam sam sebi jedini krivac. Prvo sam u par navrata uspeo da sutnem protivnike cevanicom u pete (nije sarkasticno, stvarno sam ja njih sutirao), a onda sam 3 minuta pre kraja uspeo da doradim palac koji sam uspesno cuvao ceo termin, da bi finisirao minut kasnije kada sam uspeo da prebacim petkovica i u doskoku izvrnuo zglob... plasim se sta bi bilo da smo odigrali poslednji minut :isuse: Sve u svemu, danas i nie tako strasno kako sam se plasio. Sepam vrlo konstantno i obe noge su mi kao da sam stigao sa fronta, ali u principu hodam i to je veoma pozitivno :)Nadam se da cu da preguram jos sledeci fudbal, a onda rehabilitacija i NG pauza... Edited by adasevic
Link to comment

Šta je usrali ste se? A?lebron - posrbica / zna se ko je luđiflegma - filipenko / zna se ko je teži... (a i flegma je tek žarkovac pripravnik)smorenko - harper / iskustvo je na našoj stranirođa - preža / zna se ko sređuje studentice i dalje...aca - beowl / ne zna se koga više boli patka za fudbaladašević - nikola77 / obojica imaju sjebano koleno, ali samo nikola ima steznikpetković... realno sa mnom se niko ne može porediti... utorak se bliži pripremite guze...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...