Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Al vas je Nikola isfolirao na lekarskom pregledu kad ste ga uzimali u ekipu :Hail: otpustite doktora.
khm... pa madball je kod nas u ekipi, tako da ti propusti na lekarskom uopste ne cude :)
Link to comment
aj opet. kojim danima se pika ovo ?
:lol: A sta mislis? Ako se izvestaji sa utakmica pisu kasno uvece utorkom ili rano ujutru u sredu, sta mislis kad se igraju utakmice?Solidan ali mucenicki fudbal buduci da smo imali samo po jednu izmenu. Izvukli smo se u poslednjih par minuta sa dva gola kojima smo izjednacili, iako sam mislio da necemo. Nebojsa Petkovic gotovo perfektan.
Link to comment
Solidan ali mucenicki fudbal buduci da smo imali samo po jednu izmenu. Izvukli smo se u poslednjih par minuta sa dva gola kojima smo izjednacili, iako sam mislio da necemo. Nebojsa Petkovic gotovo perfektan.
Nebojša Roki Petković je odigrao sasvim solidno, ali bi bilo još bolje kada bi malo svoj temperament smirio, jer time utiče najviše na sebe obično negativno. Još se uigravamo ima grešaka ali je generalno ok.Elem, spasli me ljudi golom u poslednjem minutu poraza i krivice za poraz. Čas odbranim 3 zicera, čas lopta mi prođe 5 cm od glave ili je odbranim pa se ukotrlja u gol. Na sve to imam katastrofalan osećaj za hvatanje lopte u "16", jer sam ceo život igrao, a ne branio. Jbg, barem ne primam golove sa pola.
Link to comment
Jbg, barem ne primam golove sa pola.
Dobro, valjda će ti to kolega sa suprotne strane nekom prilikom pokazati, pošto iz meča u meč dovodi tu veštinu do savršenstva.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...