Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

eto zašto ti treba da preuzmeš na sebe organizaciju. svaka ti je na mestu. nisi džabe beli medved :lol: deder, živ bio, poćeraj junake i junakinje da se prijavljuju i smisli kafanu. beowl nek skuplja pare, a ja odo na lastovo. za sad imam 2 prijave na pm i 1 zahtev za promenu naziva emoticona <_< nikakav sam autoritet. zaboravih da predložim, možda možemo i van beograda nešto da organizujemo? u žarkovu na primer.

Edited by MaryPoppins
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

eto zašto ti treba da preuzmeš na sebe organizaciju. svaka ti je na mestu. nisi džabe beli medved :lol: deder, živ bio, poćeraj junake i junakinje da se prijavljuju i smisli kafanu. beowl nek skuplja pare, a ja odo na lastovo. za sad imam 2 prijave na pm i 1 zahtev za promenu naziva emoticona <_< nikakav sam autoritet. zaboravih da predložim, možda možemo i van beograda nešto da organizujemo? u žarkovu na primer.
Bolje baci ovo na chit-chat pa neka i ljudi koje sport ne zanima vide da postoji neka nacelna ideja da se napravi ppprovod u vidu zurke. Bice verovatno i boljih ideja od onih koje su nam sinoc pale na pamet izmedju dva zalogaja (jebem ti gulas, ubio me zeludac sinoc <_< ). Sinoc mi pade na pamet (dok sam prezivao jebeni gulas) da ova gajba za koju ja znam ima obezbedjenje tako da se bojim, znajuci kakve se sve njuske motaju po forumu, da polovinu zainteresovanih nece pustiti unutra. :lol:
Link to comment
Bolje baci ovo na chit-chat pa neka i ljudi koje sport ne zanima vide da postoji neka nacelna ideja da se napravi ppprovod u vidu zurke. ..
Ti si očito čovek koga chit-chat ne zanima (Meri će te banovati sa žurke zbog ovoga):perspichatelovewhat's upali jasno je da ne znaš kad ideš samo na Rođendanski topic i Sve o Seksu :P
Link to comment
lazni fudbal i lazna kafana ....jedan je original :
Evo ga inicijativni odbor za organizaciju zurke. Zavrsicemo na poljani i picemo traubi sodu a makar jedan od ove dvojice sa leve strane slike ce ici okolo i vikati "sta je, supak, hladno ti, ne valja ti soda, napasi mi se muda retardu". :lol:
Link to comment

vidim ja moje dobrojutro <_< jel imamo kafanu? jel imamo blagajnika? povlačim se s ovog topika, dovoljno sam zatrolovala sveti sport. odoh da sazovem sednicu organizacionog obora na ččetu. prisustvo obavezno.

Link to comment
vidim ja moje dobrojutro <_< jel imamo kafanu? jel imamo blagajnika? povlačim se s ovog topika, dovoljno sam zatrolovala sveti sport. odoh da sazovem sednicu organizacionog obora na ččetu. prisustvo obavezno.
napravi topik za to.forumski fudbaleri bojkotuju desavanja dok :rant: ne dobije zasluzeno ime...
Link to comment

Sada i zvanicno moram da obznanim ono sto je vec tokom vikenda bilo jasno: usled augodne povrede butnog misica na fudbalu u cetvrtak i neuspeha u pronalazenju lokacije na kojoj se nalazi Marijana Kovacevic, primoran sam da sebe zvanicno preselim na injured listu. Objavljivanjem ove informacije u ranim jutarnjim casovima zelim da predupredim sve eventualne zlonamerne zakljucke po kojima ce moj izostanak imati bilo kakve veze sa odlaskom na tekmu u Pioniru, kojoj ce prisustvovati i clanovi Ekipe1 Lebron i Adasevic. Zato, naredjujem opstu mobilizaciju svih struktura Ekipe2 za vecerasnju utakmicu. Pocinje bitka za jesenju titulu. Kao prvi korak, obavestavam sve nase pristalice da je ulaz na tribine Trudbenika i obliznju kafanu veceras besplatan. Neka Pahuljica bude puna.

Edited by Nikola77
Link to comment
Sada i zvanicno moram da obznanim ono sto je vec tokom vikenda bilo jasno: usled augodne povrede butnog misica na fudbalu u cetvrtak
Hm, pomalo čudan način da se kaže: "Prelazio sam ulicu na obeleženom pešačkom prelazu, imao sam zeleno svetlo, nije mi jasno zbog čega se Lebron nije zaustavio i šta je uopšte radio u mom kraju u gluvo doba noći..."
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...