Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

dovodim pojačanje. be prepared :)
Spremi se ti da plaćaš dodatno kada se bude ispostavilo da fali jedno soma dinara na stolu :huh: Doduše imaćeš pojačanje pa ćete moći da podelite taj neočekivani bonus.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Spremi se ti da plaćaš dodatno kada se bude ispostavilo da fali jedno soma dinara na stolu :huh: Doduše imaćeš pojačanje pa ćete moći da podelite taj neočekivani bonus.
ja nudim kintu, niko neće da uzme, prema tome ne prozivaj <_< elem, nisam ođe došla da namirujem stare račune, no da pozovem na organizovanu (a istovremeno i spontanu :D ) akciju upriličenija furunaškog prednovogodišnjeg okupljanja (a.k.ažurke koja može da bude i kostimirana, ako će to da znači da će adašević da se pojavi).projecija sredstava za kotizaciju (muzika i klopa, pića kolko ko oće) cca 1500 do 2000 din (nebojšapetkovic nek me ispravi ako grešim). prostor je još uvek neizvestan (to se implicitno očekuje od harpera da reši). prijave i ufur na pm. ulazi samo ko je prethodno platio.datum 26. decembar. mesto nepoznato (harper to da smisli, on najbolje zna,mada nismo o tom pričali - bio je zauzer s paketitjima). muzika - tajći, riva i novi fosili. kinta meni, petkovic projektovo, beowl kontroliše. ko se ne odazove, flegma mu kuva kafu, u banji kod ikara, pre bana do 2089. god. prijave samo na pm (može meni), a kinta na ruke unapred. ko ne dođe, sisa je. i ide redovno u dupe na vašar. + oslobodite filipenka dušmani!!!! voli vas vaša meri.several rakijas + pivo čini 1 moderatora pismeno izazvanim. Edited by MaryPoppins
Link to comment

Dobar fudbal je bio sinoć.Imali smo kontrolu igre i rezultata i vodili sa ubedljivih 4-1 sve do nekih 15 min pred kraj kada je usledio jedan kvalitetan raspad sistema i kada smo za 5 minuta primili 4 ili 5 golova. Po meni, to je direktno povezano sa izlaskom Adaševića i Smorenka na klupu ali to je već nas problem. Protivnik je preuzeo inicijativu i zasluženo pobedio sa 7-6, Flegma pogodio stativu posle sjajnog šuta u poslednjem napadu, mogli smo do izjednačenja.Veoma zanimljivo je bilo 3. poluvreme u Pahuljici gde smo upoznali dvoje viđenijih forumaša Kingmakerku i BGhosta, naravno uz Mary Poppins. Tu je napravljeno i par poolova™ gde smo se svi složili da smajli :rant: treba da nosi ime Nemanja Posrbica :lol: zato što liče, da treba odbanovati Filipenka, napraviti ppp žurku i sl. BGhost mi je poklonio golmanske rukavice i hvala mu još jednom za to.Zaginuli smo do 1 i nešto, ne znam kako su ustali oni što rade ujutru, znam da sam ja jako teško i da mi duša spava. :)

Link to comment
... što je opet bolje od tebe koji si šatro neki ateista a sinoć nisi došao jer si morao da obariš kelj na vodi i uzdržiš se od svih fizičkih iskušenja.
halelujah, praise the kelj...
Link to comment
ja nudim kintu, niko neće da uzme, prema tome ne prozivaj <_< elem, nisam ođe došla da namirujem stare račune, no da pozovem na organizovanu (a istovremeno i spontanu :D ) akciju upriličenija furunaškog prednovogodišnjeg okupljanja (a.k.ažurke koja može da bude i kostimirana, ako će to da znači da će adašević da se pojavi).projecija sredstava za kotizaciju (muzika i klopa, pića kolko ko oće) cca 1500 do 2000 din (nebojšapetkovic nek me ispravi ako grešim). prostor je još uvek neizvestan (to se implicitno očekuje od harpera da reši ). prijave i ufur na pm. ulazi samo ko je prethodno platio.datum 26. decembar. mesto nepoznato (harper to da smisli, on najbolje zna,mada nismo o tom pričali - bio je zauzer s paketitjima). muzika - tajći, riva i novi fosili. kinta meni, petkovic projektovo, beowl kontroliše. ko se ne odazove, flegma mu kuva kafu, u banji kod ikara, pre bana do 2089. god. prijave samo na pm (može meni), a kinta na ruke unapred. ko ne dođe, sisa je. i ide redovno u dupe na vašar. + oslobodite filipenka dušmani!!!! voli vas vaša meri.several rakijas + pivo čini 1 moderatora pismeno izazvanim.
:isuse: O, jebem ti svoj dugacki jezik.I nisam bio zauzet paketicima vec gulasom. <_< Fudbal standardan. Oni vodili, mi preokrenuli, Lebron hteo da se bije jer pizdi kad gubi (narocito kad prima golove sa pola terena i kroz noge :lol: ), Nemanja polako nalazi u sebi tibetanske korene i pocinje oko sebe da siri budisticki mir (skoro k'o Vasudeva), ja hteo da urucim Adasevicu plavi karton (ispod oka) jer mi je maltretirao saigraca-deliju, Nebojsa se pola utakmice samokaznjavao a drugu polovinu kukao kako mu niko ne da loptu, i tako to. Najbolji je, ipak, bio disciplinovani Beowl. Podelismo se mi na pocetku, dogovorimo se ko ce sta da igra, objasnimo Beowlu da pokriva desnu stranu a Filipu da ode napred i kako smo izveli loptu... ode Beowl napred da bere jagode i ostavi Bananenka da ga zaprepasceno gleda.
Link to comment
:isuse: O, jebem ti svoj dugacki jezik.I nisam bio zauzet paketicima vec gulasom. <_< Fudbal standardan. Oni vodili, mi preokrenuli, Lebron hteo da se bije jer pizdi kad gubi (narocito kad prima golove sa pola terena i kroz noge :lol: ), Nemanja polako nalazi u sebi tibetanske korene i pocinje oko sebe da siri budisticki mir (skoro k'o Vasudeva), ja hteo da urucim Adasevicu plavi karton (ispod oka) jer mi je maltretirao saigraca-deliju, Nebojsa se pola utakmice samokaznjavao a drugu polovinu kukao kako mu niko ne da loptu, i tako to. Najbolji je, ipak, bio disciplinovani Beowl. Podelismo se mi na pocetku, dogovorimo se ko ce sta da igra, objasnimo Beowlu da pokriva desnu stranu a Filipu da ode napred i kako smo izveli loptu... ode Beowl napred da bere jagode i ostavi Bananenka da ga zaprepasceno gleda.
A Nebojsa je bio na fudbalu......
Link to comment
Fudbal standardan. Oni vodili, mi preokrenuli, Lebron hteo da se bije jer pizdi kad gubi (narocito kad prima golove sa pola terena i kroz noge :lol: ), Nemanja polako nalazi u sebi tibetanske korene i pocinje oko sebe da siri budisticki mir (skoro k'o Vasudeva), ja hteo da urucim Adasevicu plavi karton (ispod oka) jer mi je maltretirao saigraca-deliju, Nebojsa se pola utakmice samokaznjavao a drugu polovinu kukao kako mu niko ne da loptu, i tako to. Najbolji je, ipak, bio disciplinovani Beowl. Podelismo se mi na pocetku, dogovorimo se ko ce sta da igra, objasnimo Beowlu da pokriva desnu stranu a Filipu da ode napred i kako smo izveli loptu... ode Beowl napred da bere jagode i ostavi Bananenka da ga zaprepasceno gleda.
Link to comment

mada ne ristepakujete™ mojeg malog Isusa, osjećam se pozvano, ovo ono, daleko je, vidjetćemo još i tak fok, ustvari ne mogu, radim na vyborima :(

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
mada ne ristepakujete™ mojeg malog Isusa, osjećam se pozvano, ovo ono, daleko je, vidjetćemo još i tak fok, ustvari ne mogu, radim na vyborima :(
Razmisljali smo o tvom malom Isusu ali prosto nije bilo drugog termina a da je pre Nove Godine. Vikend pre toga je najveca srpska slava bas tog dana, a vikend pre te slave je nerealno ocekivati da moze da se organizuje. Odlucili smo se za 26. taman da bi oni koji slave Bozic 25. mogli uredno da nastave a da ne prave pauzu i izlazu se nepotrebnom mamurluku pre nego sto mu je vreme. :lol: A taman se uklapa i u slobodne dane.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...