Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Sa rezignacijom i indignacijom odlucno odbijam sve insinuacije kako sam ucestvovao u bilo kakvim toletovstinama u vezi sa premijernim spektaklom Novog forumaskog fudbala. Svako ko je bio u Pioniru u utorak uvece mogao je da primeti koliko sam zbog prehlade stedeo svoje grlo i da zakljuci da po sredi nije namerno sabotiranje moje nove ekipe. Naprotiv, da ne bih i sledeceg utorka ostavio saigrace na cedilu podvrgao sam se gej tretmanu, koji umesto alkohola podrazumeva konzumiranje caja na javnim mestima.
E, zaboravio sam da ti kažem da nas ima dovoljno na ff-u i da nema potrebe da dolaziš. :lol:
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mozda bi do gepekovnja i doslo da je bio moguc fizicki kontakt izmedju mene i dvojice clanova Ekipe2. Ovako, oni su sa plemstvom bili u Beloj lozi, dok sam ja bio sa obicnim h1n1 smrtnicama na tribinama.
Ja sam čuo da je lebron platio po crvenu nekim gripoznim narkomanima da ti kašlju u lice...
Link to comment
Ja sam čuo da je lebron platio po crvenu nekim gripoznim narkomanima da ti kašlju u lice...
Šta je sledeće??? Izbušiće ti gume? Pravda za Nikolu77! Pravda za Posrbicu! :posrbica: = :rant:
Link to comment

Da, sad kad bolje razmislim bilo mi je cudno sto svi oko mene kaslju u mom pravcu. Kad se na to doda cinjenica da sam postao prekobrojan od momenta kada sam postao clan protivnicke ekipe, jasno je da je to jos jedan proizvod lebronove Toletove kuhinje.

Link to comment

Lebron nije Tole, već se iza nika lebron krije Snežana Kovačević Samardžić.Nadam se da me teacher neće bananirati zbog otkrivanja real life podataka ^_^ Ipak je ona puno uložila u srpski fudbal i verovala da će se njena ulaganja isplatiti.

Edited by Filipenko
Link to comment

I ja ne znam hocu li moci veceras... nemam pripreme al sam izgleda i ja naleteo na one Lebronove narkomane, pa sam vikend proveo u krevetu na caj terapiji... sad sam ok, al budemo videli kako cu se veceras osecati, pa shodno tome cu doci ili ne...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...