Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ipak pobednik veceri je Posrbica, koji je na svojoj kozi osetio koliko nije lepo rugati se protivniku. Ja mu prikenjam sto svaki put baci loptu 3 pm kad je nas aut, a on meni krene da se ruga sto sam stao na loptu i pao kad sam presekao neku loptu. Ono sto je usledilo, dovelo je do toga da Posrbica krene da imitira svog novog saigraca Filipenka, koji je jendo vreme u seriji poraza svoga tima eskivirao kafanu.
Meni se čini da ti i Lebron baš pokušavate da napravite kavgu među ekipama. Pokušavaš da čačkaš mene, a mene to generalno ne pali. Navikao sam na takve stvari, srednja nije tako daleka prošlost, a takve stvari su tamo učestale među razredima i na to se vrlo brzo ogugla. Dodatno si pogrešno neke stvari razumeo ili ih uopšte nisi razumeo, ali o tome neki drugi put.Lake mete za potpaljivanje su Filipenko i Lebron, dok ostali se sasvim solidno drže i ako želiš da napraviš kavgu na pogrešna vrata kucaš.Što se tiče meča. Nije bila toliko velika streljana koliko sam očekivao. Očekivao sam da ćemo se braniti i da ćete pokušavati više iz daljine šutevima, ali je bilo drugačije. Kada smo popucali sa kondicijom kontre su se ređale ispred mene i primanje 10 komada nije sramota, čak mogu reći i da je uspeh. Retko koji od njih sam mogao da odbranim. Iz toga proizilazi da sam relativno zadovoljan branjenjem. Zadovoljan sam i minutažom u polju. Moram da kupim rukavice, jer su Filipove ogromne i ne mogu sa njima da hvatam lopte, već moram da ih odbijam, što pravi dodatni problem. Jbg, bez Nikole ovo će teško da se igra, bar što se tiče nas. Takođe, zamolio bih igrače iz moje ekipe da mi pomognu tokom igre, tako što će me saverovati više kako da bolje branim i koje greške da ispravljam. Prilično sam nov u branjenju i svaka sugestija je dobrodošla, jer time što ja popravljam branjenje raste i moje samopouzdanje, a time i samopouzdanje tima.
Link to comment
Takođe, zamolio bih igrače iz moje ekipe da mi pomognu tokom igre, tako što će me saverovati više kako da bolje branim i koje greške da ispravljam. Prilično sam nov u branjenju i svaka sugestija je dobrodošla, jer time što ja popravljam branjenje raste i moje samopouzdanje, a time i samopouzdanje tima.
:Hail::isuse::lol: Što se tiče kavge, to si ti najviše pravio pogibeljnim startovima po nogama nekih tvojih sadašnjih saigrača. <_<
Link to comment
Meni se čini da ti i Lebron baš pokušavate da napravite kavgu među ekipama. Pokušavaš da čačkaš mene, a mene to generalno ne pali. Navikao sam na takve stvari, srednja nije tako daleka prošlost, a takve stvari su tamo učestale među razredima i na to se vrlo brzo ogugla. Dodatno si pogrešno neke stvari razumeo ili ih uopšte nisi razumeo, ali o tome neki drugi put.Lake mete za potpaljivanje su Filipenko i Lebron, dok ostali se sasvim solidno drže i ako želiš da napraviš kavgu na pogrešna vrata kucaš.Što se tiče meča. Nije bila toliko velika streljana koliko sam očekivao. Očekivao sam da ćemo se braniti i da ćete pokušavati više iz daljine šutevima, ali je bilo drugačije. Kada smo popucali sa kondicijom kontre su se ređale ispred mene i primanje 10 komada nije sramota, čak mogu reći i da je uspeh. Retko koji od njih sam mogao da odbranim. Iz toga proizilazi da sam relativno zadovoljan branjenjem. Zadovoljan sam i minutažom u polju. Moram da kupim rukavice, jer su Filipove ogromne i ne mogu sa njima da hvatam lopte, već moram da ih odbijam, što pravi dodatni problem. Jbg, bez Nikole ovo će teško da se igra, bar što se tiče nas. Takođe, zamolio bih igrače iz moje ekipe da mi pomognu tokom igre, tako što će me saverovati više kako da bolje branim i koje greške da ispravljam. Prilično sam nov u branjenju i svaka sugestija je dobrodošla, jer time što ja popravljam branjenje raste i moje samopouzdanje, a time i samopouzdanje tima.
prvi bold: :lol: x3drugi bold: :rolf: x3treci bold: :isuse: : x3Suma sumarum - ja sam tebe namerno peckao malo na pocetku meca, i to ne da nije upalio, nego je dryalo atmosferu tokom celog fudbala :) Bez ljutnje, ali ti si najveca lozana koju je FF video do sada :)Inace, vidi se ta je prvi trening urodio plodom - stices polako Filipo-jesicevske vestine objasnjavanja poraza. Bolje da te Filip odmah uputi na Dr. Protica :lol:
Link to comment
10-2 simple as that. Niste ljudski stvorili 3 sanse.
Ne seri. Samo ja sam promasio cetiri cista zicera + pogodio stativu iz slobodnjaka.Dobro su izmesane ekipe. Cak i bez Nikole smo egal samo sto se jos uvek nismo poredjali kako treba u odbrani i sto sam ja totalno neupotrebljiv vec duze vreme, a sinoc sam iskopao novu rupu ne bi li produbio dno dna koje igram otkako sam skrsio zglob. Beowla i Teachera saljemo u Italiju na trodnevni kurs iz igre u odbrani, ja odoh kod 1 Marijane na tretman placentom i vrlo brzo iza toga bicete pojedeni kao predjelo za veceru u Pahuljici.
Link to comment
Prvi gol smo dali u 20. minutu, a drugi par minuta kasnije, kada sam ja i izasao (zato i znam koje je vreme bilo). NArednih 10 minuta nije bilo promene, pa ste vi smanjli na 2-1
Dobro, dakle nije bilo 2:1 u 40. minutu, već u 35. ili tako negde okolo, izvinjavam se zbog nepreciznosti.
10-2 simple as that. Niste ljudski stvorili 3 sanse.
:lol:
Link to comment
Bez ljutnje, ali ti si najveca lozana koju je FF video do sada :)
Ja ne znam što bih se ljutio. Ja volim da pobeđujem i tugujem kad gubim i samim tim sam ložana. Sam sebe motivišem i mene generalno peckanja tipa ovih tvojih ne pale. Želja za pobedom da, ali lični "obračun" ne. Jedino sa Lebronom vodim verbalni rat, ali je to više na nekoj drugarskoj osnovi koji datira od NBA fantazija. Barem ja tako to doživljavam, a pokušavam da budem što iskreniji prema sebi. Meni je više smešan način na koji ti pokušavaš da me peckaš, nego samo peckanje. Nekada nisi ni svestan koliko tvoja peckanja su smešna. Jedino šta je smešnije su tvoje procene, od toga da juče nismo imali šansu do toga da Tadija je juče bio najbolji na meču sa Dinamom. To što ljudi neće da ti kažu ne znači da ti povlađuju.Možda ja tebe motivišem, ali ti mene nikako. Samo si jedan od protivnika.
Nemanja, izdržipa ih opet prži.
:lol: Dobro je da malo stvorimo rivalitet, jer posle ljubitelja i mrzitelja je baš teško igrati meč sa apsolutnom motivacijom. Tako da što pre stvorimo rivalitet biće zanimljivije. Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Sa rezignacijom i indignacijom odlucno odbijam sve insinuacije kako sam ucestvovao u bilo kakvim toletovstinama u vezi sa premijernim spektaklom Novog forumaskog fudbala. Svako ko je bio u Pioniru u utorak uvece mogao je da primeti koliko sam zbog prehlade stedeo svoje grlo i da zakljuci da po sredi nije namerno sabotiranje moje nove ekipe. Naprotiv, da ne bih i sledeceg utorka ostavio saigrace na cedilu podvrgao sam se gej tretmanu, koji umesto alkohola podrazumeva konzumiranje caja na javnim mestima.

Link to comment
Sa rezignacijom i indignacijom odlucno odbijam sve insinuacije kako sam ucestvovao u bilo kakvim toletovstinama u vezi sa premijernim spektaklom Novog forumaskog fudbala. Svako ko je bio u Pioniru u utorak uvece mogao je da primeti koliko sam zbog prehlade stedeo svoje grlo i da zakljuci da po sredi nije namerno sabotiranje moje nove ekipe. Naprotiv, da ne bih i sledeceg utorka ostavio saigrace na cedilu podvrgao sam se gej tretmanu, koji umesto alkohola podrazumeva konzumiranje caja na javnim mestima.
A bio si na tekmi... znaci LeBron i Adasevic te gepekovali da ne bi pruzio 1 svoj maksimum... sve je meni jasno...
Link to comment

Mozda bi do gepekovnja i doslo da je bio moguc fizicki kontakt izmedju mene i dvojice clanova Ekipe2. Ovako, oni su sa plemstvom bili u Beloj lozi, dok sam ja bio sa obicnim h1n1 smrtnicama na tribinama.

Link to comment
Ja ne znam što bih se ljutio. Ja volim da pobeđujem i tugujem kad gubim i samim tim sam ložana. Sam sebe motivišem i mene generalno peckanja tipa ovih tvojih ne pale. Želja za pobedom da, ali lični "obračun" ne. Jedino sa Lebronom vodim verbalni rat, ali je to više na nekoj drugarskoj osnovi koji datira od NBA fantazija. Barem ja tako to doživljavam, a pokušavam da budem što iskreniji prema sebi. Meni je više smešan način na koji ti pokušavaš da me peckaš, nego samo peckanje. Nekada nisi ni svestan koliko tvoja peckanja su smešna. Jedino šta je smešnije su tvoje procene, od toga da juče nismo imali šansu do toga da Tadija je juče bio najbolji na meču sa Dinamom. To što ljudi neće da ti kažu ne znači da ti povlađuju.Možda ja tebe motivišem, ali ti mene nikako. Samo si jedan od protivnika. :lol: Dobro je da malo stvorimo rivalitet, jer posle ljubitelja i mrzitelja je baš teško igrati meč sa apsolutnom motivacijom. Tako da što pre stvorimo rivalitet biće zanimljivije.
:blink: Ajde bre idi u qrac, ti nisi lozana, ti si bre psiho :isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...