Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eto i mene veceras ali za nekih 15-20 minuta igre maksimum. Grip je samo lepa <_< uspomena ali je 1 aktivni trening koji se vise od dve nedelje sastojao od lagane setnje izmedju kreveta i fotelje inace zavidnu fizicku spremu podigao do 1 neslucenih razmera.

Link to comment
Eto i mene veceras ali za nekih 15-20 minuta igre maksimum. Grip je samo lepa <_< uspomena ali je 1 aktivni trening koji se vise od dve nedelje sastojao od lagane setnje izmedju kreveta i fotelje inace zavidnu fizicku spremu podigao do 1 neslucenih razmera.
Zapamtite ko je u kom timu...
Nama fali Nikola77, a vama Flegma... strašno... Dolazi nam roviti Harper koji se kljukao cajevima, lekovima i nikotinom da odigra frtalj meća... Nikola, Nikola ko te platio da simuliraš prehladu???
Link to comment

Posrbica Filipenko Nikola77 Nebojsa Petkovic Beowl Harper lee Preza Teacher LebronFlegmaAdasevicZidanSmorenkoRodjaAcaMadballPosto ekipe jos nemaju imena radi lakseg pracenja koristicemo nazive ekipa1 i ekipa2.Ekipa2 je odrzala predavanje na travnatom tepihu Trudenika i pobedila ekipu1 sa 10-2. Bili su oslabljeni neigranjem Nikole77 ali ni on im nebi pomogao....Posrbica ce verovatno napisati opsirniji izvestaj :lol:

Link to comment

Fudbal je bio solidan i jak™, rezultat je kao bikini, otkriva sve a ne pokazuje ništa. Prvih pola sata je bilo 0-0, pa onda negde u 40. minutu 2-1. Međutim, to je bilo sve što smo bili u stanju da uradimo. Nikola je lebronov pion, očito.

Link to comment

Vi samo rezultat pa rezultat, a niko da primeti kvantne skokove na taktičkom i ljudskom planu:- Flegma nasmejan, raspoložen za štikle i driblinge, nikome ne upućuje preteće poglede i povike- Aca čitavu utakmicu igra u oba smera, ne možeš da ga isteraš iz odbrane (Flegma probao, ovaj ga napušio i nastavio da pokriva sve delove terena)- Smorenko lepršav, nijednom nije opsovao sam sebe (taj ritual je sada preuzeo Filipenko)- Rođa ćuti, igra i trpa umesto da urla, ne igra i promašujeČudo jedno, kako preletanje u ekipu koja ima više pobeda i više izmena blagotvorno utiče na performans :unsure: Na to treba dodati i faktor nostalgije:- Petković još uvek traži Adaševića svakom loptom (ukoliko se odluči na dodavanje)- Preža i dalje nastoji da što je moguće više upošljava Zidana petom- Harper i beowl i dalje nastoje da u napadu odigraju kao i u prethodnim sastavima tj. ništa... kao i faktor nesportskih poteza za koje su sinoć bili zaduženi Zidan i Teacher. Da ne pominjem Lebrona koji je još tokom popodneva namestio utakmicu.

Link to comment
Fudbal je bio solidan i jak™, rezultat je kao bikini, otkriva sve a ne pokazuje ništa. Prvih pola sata je bilo 0-0, pa onda negde u 40. minutu 2-1. Međutim, to je bilo sve što smo bili u stanju da uradimo. Nikola je lebronov pion, očito.
:lol: Filipe neumoran si svaka cast :)Prvi gol smo dali u 20. minutu, a drugi par minuta kasnije, kada sam ja i izasao (zato i znam koje je vreme bilo). NArednih 10 minuta nije bilo promene, pa ste vi smanjli na 2-1, da bi 5 minuta kasnije bilo 4-1. 9-1 je bilo 10 minuta pre kraja kada smo Flegma i ja izasli. 10-2 simple as that. Niste ljudski stvorili 3 sanse.Inace bitnije od rezultata je ovo beowlovo zapazanje. Rodja je procvetao, akcije se prave za njega, dao je i vodeci gol, Aca je kidao, a Flegma nije imao koga da napusava jer su svi koji su mu bili omiljeni u toj kategoriji ostali u drugom timu :)Ipak pobednik veceri je Posrbica, koji je na svojoj kozi osetio koliko nije lepo rugati se protivniku. Ja mu prikenjam sto svaki put baci loptu 3 pm kad je nas aut, a on meni krene da se ruga sto sam stao na loptu i pao kad sam presekao neku loptu. Ono sto je usledilo, dovelo je do toga da Posrbica krene da imitira svog novog saigraca Filipenka, koji je jendo vreme u seriji poraza svoga tima eskivirao kafanu. Kad dodje Nikola bice zanimljiv fudbal. Ekipe nisu lose skockane, a dosta ce zavisiti od toga ko kome (ne)dodje. Nesportski potez veceri - sansonjer iz Kule :huh:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...