Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Treba istaći i gospodina Incidenta, usled koga smo ostali kraći za skoro 1000 dinara, što je pokrilo nas četvoro, davši po 200+ dinara (premda smo trebali ostaviti beowla da sam pokrpi tih 1000 kad već ne pazi, kakav je to blagajnik angry.gif )
sta je bilo?
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Konacno da neko nacne temu o osobi koja je prouzrokovala da Venom, musharaf, ja i ini batalimo FF. Mislim, ok je ne platiti sopstveni ceh u kafani jednom, ali nekoliko puta, kao sto je pomenuta individua radila, je cist bezobrazluk. Zaista vise nije imalo smisla stalno doplacivati i pokrivati necije neodgovorne postupke.

Link to comment
Sta, sta je bilo? Opet si otisao i nisi ostavio pare. :isuse:
Ajd da je jedan zaboravio da ostavi pare, al ovde je faillo daleko vise od jednog neplatise ;) Izgleda da je nekom kusur bio veci od ceha :lol:Inace iz kafane su sinoc izostali samo smorenko, Aca i Rodja, dok se preostalih 11 fuzbalera obrelo u Pahuljici :)
Link to comment

Nema potrebe da branis neplatisu. Mislim, definitivno je da je coveku urnebesno smesno kada mu se 67 puta kaze da plati svoj racun a on to ne uradi. Sve asocira na to da je umislio da moze nekaznjeno da izigrava jagnjecu brigadu.

Link to comment

Auuu jebe vas krštenica... Hoće li biti ovih grobara? Rođo, sad si potrebniji nego ikad :)edit. slovo.

Edited by nebojsapetkovic
Link to comment

Trebo, ne trebo, ce da dojdem.Zeljan sam da prisustvujem novim vragolijama talentovanog Petka.I molim te, suzdrzi se od ubijanja krova na balonu. Izgibosmo od vode prosli put.

Link to comment

Sve sto je lepo ima kraj.Posto je razlika u trkackim sposobnostima velika, utakmice ff-a su postale prilicno nezanimljive i rezultatski izvesne. Da bi se to promenilo veceras smo se dogovorili da od sledeceg termina izmesamo ekipe da bi utakmice bile rezultatski neizvesnije i zanimljivije.Drustvo u kafani je napravilo sastave ekipa, ako neko od onih koji nisu bili u kafani ima nekih primedbi neka kaze.Imena ekipa ce biti odredjena kasnije, Zigoljubitelji i Zigomrzitelji odlaze u istoriju.Ekipe su:Posrbica Filipenko Nikola77 Nebojsa Petkovic Beowl Harper lee Preza Teacher LebronFlegmaAdasevicZidanSmorenkoRodjaAcaMadball To su ljudi koji uglavnom redovno dolaze na fudbal, naravno uvek ce neko izostajati ali to je otprilike to. Ekipe deluju prilicno ravnopravno i bice dobrog fudbala. Naravno, ako dodje jos neko valjda ce mu se naci mesto.

Edited by lebron
Link to comment
Sve sto je lepo ima kraj.Posto je razlika u trkackim sposobnostima velika, utakmice ff-a su postale prilicno nezanimljive i rezultatski izvesne. Da bi se to promenilo veceras smo se dogovorili da od sledeceg termina izmesamo ekipe da bi utakmice bile rezultatski neizvesnije i zanimljivije.Drustvo u kafani je napravilo sastave ekipa, ako neko od onih koji nisu bili u kafani ima nekih primedbi neka kaze.Imena ekipa ce biti odredjena kasnije, Zigoljubitelji i Zigomrzitelji odlaze u istoriju.Ekipe su:Posrbica Filipenko Nikola77 Nebojsa Petkovic Beowl Harper lee Preza Teacher LebronFlegmaAdasevicZidanSmorenkoRodjaAcaMadball To su ljudi koji uglavnom redovno dolaze na fudbal, naravno uvek ce neko izostajati ali to je otprilike to. Ekipe deluju prilicno ravnopravno i bice dobrog fudbala. Naravno, ako dodje jos neko valjda ce mu se naci mesto.
Dobre su ekipe.
Link to comment
Posrbica Filipenko Nikola77 Nebojsa Petkovic Beowl Harper lee Preza Teacher LebronFlegmaAdasevicZidanSmorenkoRodjaAcaMadball
Pre svega treba naći imena timova. Bilo je nekih sitnih primedbi na novo deljenje, ali je na kraju prošlo. Deljeni smo po parovima i po redu. Lebron i ja kao golmani, Filipenko i Flegma kao teškaši, Adašević i Nikola77 kao defanzivci, Petković i Zidan kao tehničari (mada se odmah znalo da Petković i Adašević neće igrati zajedno), Smorenko i Beowl kao prangijaši, Harper i Rođa kao iskusni, Aca i Preža po ključu i Madball i Teacher kao trkači.Gledali smo da timovi budu što bolje balansirani i čini mi se da smo generalno uspeli. Praksa će dokazati.Elem, Žigoljubitelji i Žigomrzitelji odlaze u legendu. Od kako je Nikola77 došao praktično se i pre početka meča znao pobednik, tako da je moralo nešto da se menja. Duel je stigao do toga da sam uspeo da postignem gol petom i glavom (ovaj drugi slučajno), tako da je nešto moralo da se menja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...