Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Saigrači su mu uputili poruku šta misle o njemu (koliko se sećam, to su Adašević i Zidan simultano uputili pesnicu u pravcu njegovog nosa, samo je Harper stigao pre njih), ali on izgleda ne shvata.

Link to comment
Al' vam je zato prodao fintu da niste znali gde udarate. :Hail:
:lol: Ali kako samo mogao da zaboravim to spektakularno pravljenje dece vedetama Zigomrznje. Filipenka nije bila sramota da u kafani tvrdi kako nije on bio taj koji je u paru sa Beowlom popusio foru vec valjda njegov zli brat blizanac.
Link to comment

Može biti da je to zato što je Filipenko gledao sa udaljenosti od nekoliko metara kako Petković radi dvojicu, bez mogućnosti da bude na dva mesta u isto vreme.

Link to comment
Može biti da je to zato što je Filipenko gledao sa udaljenosti od nekoliko metara kako Petković radi dvojicu, bez mogućnosti da bude na dva mesta u isto vreme.
hehehehehehehehehehe
Link to comment
hehehehehehehehehehe
PRAVDA ZA FILIPA !!!!Radi istine i dobre informisanosti, ja sam drugi (ili prvi) ucesnik pomenutog incidenta. Naime, Petko je drzao loptu okrenut ledjima golu i Beowlu, u to sam ja nasrnuo na gresnog Petka koj se jako uplasio i pokusao da pobegne od ljutog mene na njemu dotad potpuno nepoznat i nicim izazvan nacin, sto je na opste iznenadjenje svih, a najvise samog autora dovelo do vidjenih posledica.
Link to comment

Rođo, ti si grobar i ne razumeš taj fenomen. Oni će sada nastaviti jedni druge da ubeđuju da sam tamo bio ja, da bi potom izneli zajednički zaključak da je Milijašev gol bio regularan, da je Ilijev bio u ofsajdu jer ga je sudija svirao i da je Filipenko popio dribling iako od pomenutog protivnika nije popio dribling ni u situacijama kada je pijan i najeden došao na forumaški fudbal nakon 6 tura intenzivnog seksa, pri čemu mu (Filipenku) je bila ubačena droga u hranu da bi se eliminisala početna prednost. Oblikovanje istine zajedničkim dogovorom. Sreća tvoja što ih nisi video u kafani. Šta ti misliš, kakvi se to uopšte ljudi dive Žigi?

Link to comment
PRAVDA ZA FILIPA !!!!Radi istine i dobre informisanosti, ja sam drugi (ili prvi) ucesnik pomenutog incidenta. Naime, Petko je drzao loptu okrenut ledjima golu i Beowlu, u to sam ja nasrnuo na gresnog Petka koj se jako uplasio i pokusao da pobegne od ljutog mene na njemu dotad potpuno nepoznat i nicim izazvan nacin, sto je na opste iznenadjenje svih, a najvise samog autora dovelo do vidjenih posledica.
:cry: Kakav prijatelj. Kakav drug. Kakva ljudina. Da se ovako neko zrtvuje za tudji dobar glas. Ovo bi Euripid opisao da je ziv.
Link to comment
onaj kome se i u sledeci utorak bude vrtelo u glavi od famoznog petkovicevog poteza je taj drugi uz beowla koji je bio u duelu... :lol:
Nadam se da nije Rodja, on treba sledeceg utorka da nas vozi na fudbal. A kako ce, nesreca, ako mu se bude vrtelo u glavi. :unsure:
Link to comment
Ako već morate da pošto-poto ugurate Filipa u grupu jablana koji su se napasli trave u toj situaciji, onda bolje probajte da tvrdite kako nas je bilo trojica.
I to vestacke. :( Znamo, bre, da nije Filipenko nego ja malo bockam jedinog vaseg igraca koji ce na kraju da se primi. Pa opste je poznato da Filipenka niko nije nikada predriblao, pretrcao, niko mu nije dao gol kroz noge i niko ga, kao golmana, nije driblingom seo na dupe. Filipenko je 1 granitna odbrana i lakonogi napad u zavisnosti od toga gde se tog trenutka nalazi na terenu.Ukratko, Filipenko je :Hail:
Link to comment
I to vestacke. :( Znamo, bre, da nije Filipenko nego ja malo bockam jedinog vaseg igraca koji ce na kraju da se primi. Pa opste je poznato da Filipenka niko nije nikada predriblao, pretrcao, niko mu nije dao gol kroz noge i niko ga, kao golmana, nije driblingom seo na dupe. Filipenko je 1 granitna odbrana i lakonogi napad u zavisnosti od toga gde se tog trenutka nalazi na terenu.Ukratko, Filipenko je :Hail:
...sa pola terena...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...