Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je lekar zabranio da se druzim svama. A sve zbog vrcavog humora koji provejava vec par dana (valjda je covek procito ovih nekoliko poslednih bisera mudrosti). Kaze da jako lose uticete na ozonski omotac.Ja ga naravno necu poslusati pa cu ipak doci, doduse sa gas maskom i tamponima za usi.
Znaci standardno. Kreni ranije jer je pizvajcz u gradu. A bogme i od grada pa sve do Jagodine.
Link to comment

Proces preobražaja idolopoklonika daje fenomenalne rezultate. Zabijaju svojima kao od šale, presecaju im dodavanja, dobijaju duele... Nema ni trunke popuštanja ili amotivisanosti, naprotiv. Prigrljeni nazad u veru svojih predaka, nošeni snagom oproštaja, poneseni činjenicom da se barem na njih Flegma neće drati 60 minuta bez prestanka (jer nije bio fizički prisutan), preobraženi su iskidali svoje dojučerašnje saučesnike u grehu. Kada se na to doda neverovatna uspešnost Rođine terapije, glatka pobeda je jedini mogući ishod.Ovim tempom, realno je očekivati da će proces unijaćenja biti uspešno okončan pre naredne letnje pauze, nakon čega će se moći pristupiti procesu otpinovljavanja idolopokloničkog topika i njegove postepene relokacije, preko SZD so Vinče.

Link to comment
Proces preobražaja idolopoklonika daje fenomenalne rezultate. Zabijaju svojima kao od šale, presecaju im dodavanja, dobijaju duele... Nema ni trunke popuštanja ili amotivisanosti, naprotiv. Prigrljeni nazad u veru svojih predaka, nošeni snagom oproštaja, poneseni činjenicom da se barem na njih Flegma neće drati 60 minuta bez prestanka (jer nije bio fizički prisutan), preobraženi su iskidali svoje dojučerašnje saučesnike u grehu. Kada se na to doda neverovatna uspešnost Rođine terapije, glatka pobeda je jedini mogući ishod.Ovim tempom, realno je očekivati da će proces unijaćenja biti uspešno okončan pre naredne letnje pauze, nakon čega će se moći pristupiti procesu otpinovljavanja idolopokloničkog topika i njegove postepene relokacije, preko SZD so Vinče.
Kakva gomila biblijskog recnika da se opise 1 uobicajena milosrdna situacija - dali smo im najboljeg igraca jer smo se sazalili kad smo ih videli onako malobrojne kako smrznuti stoje u cosku i krupnim, molecivim ocima nas nemo preklinju da ih ne izgazimo kao po obicaju. I, naravno, posto su nasi igraci obucavani da uvek daju sve od sebe i do poslednjeg daha se bore za tim, nas sopstveni igrac nas je manje-vise sam pobedio, na cemu smo mu svi cestitali srdacno a Lebron ga je odvez'o do Lisicjeg potoka i ostavio tamo da, dok pesaci kuci do drugog kraja grada, kontemplira i uziva u svojoj kreaciji. Zigosrdje nema granica, zigostivi smo i prema sebi i prema protivniku.Pijani konobar je nas ostale za to vreme smarao za medalju. <_<
Link to comment

Lebrone, ja sam ti rekao da im ne pozajmljujete fudbalere, jer samo tako mogu da nas pobede, a posle se razmile po forumu. Nešto slično kao šte se dešava kada neki član SDCZ je buli, pa Mrzitelji ne čelu sa najistaknutijim članovima patkometrišu pišu po tom topicu do iznemoglosti. Nego lepo, 17-3, par igrača im onesposbim(o) (pogledom) i forum miran, a Rođa kriv.Elem, oko mog dugo očekivanog povratka ni juče nije bilo ništa. Svaki dan sam sve zdraviji, ali nikako da ozdravim. Ostaje nada da ću biti spreman do sledećeg utorka. Lečim se, a svaki dan sam na nogama, tako da se malo oteglo.

;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...