Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izvinjavam se saigracima zbog lose partije. Iako sam veceras bio kapiten ekipe, podbacio sam u kljucnim trenucima. Jbg, stigao me umor tamo negde oko 55 sekunda.

Link to comment

Vidim da se od 568 forumasa pre par nedelja, sad jedva skupi 8. Jel to prosle nedelje bio izuzetak il je neka epidemija?Ja sam se vratio, pa mozda ne bi bilolose da se prebrojimo? :)7. Adasevic...

Link to comment

Meni je lekar zabranio da se druzim svama. A sve zbog vrcavog humora koji provejava vec par dana (valjda je covek procito ovih nekoliko poslednih bisera mudrosti). Kaze da jako lose uticete na ozonski omotac.Ja ga naravno necu poslusati pa cu ipak doci, doduse sa gas maskom i tamponima za usi.

Link to comment
Meni je lekar zabranio da se druzim svama. A sve zbog vrcavog humora koji provejava vec par dana (valjda je covek procito ovih nekoliko poslednih bisera mudrosti). Kaze da jako lose uticete na ozonski omotac.Ja ga naravno necu poslusati pa cu ipak doci, doduse sa gas maskom i tamponima za usi.
Da li ce ti dodati neku loptu ovi tvoji dusmani? :isuse:
Link to comment
Da li ce ti dodati neku loptu ovi tvoji dusmani? :isuse:
Davali ne davali, na k.... mi spavali. Ma ponecu svoju pa cu uvek da budem u sansi. Nije bre ni vazno. Vazno je da izbegnem pandemiju engleskog humora na temu petka.Da sam normalan, davno bi poludeo........
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...