Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Jbt, šta je ovo? Hoće li nas biti uopšte?
Rodja, Flegma, Teacher, Lebron, Zidan, Preza, ti i ja cine osam musketara. Cekaju se jos Djenka, Madball i Poskribica.Crveno slovo. :isuse: Iskreno se, zbog njegovog sopstvenog mentalnog zdravlja, nadam da se Nebojsa zajebavao. Edited by harper lee
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rodja, Flegma, Teacher, Lebron, Zidan, Preza, ti i ja cine osam musketara. Cekaju se jos Djenka, Madball i Poskribica.Crveno slovo. :isuse: Iskreno se, zbog njegovog sopstvenog mentalnog zdravlja, nadam da se Nebojsa zajebavao.
Petkovic stvarno ne dolazi, Posrbica takodje, Madball dolazi, Nikola77 ne dolazi...
Link to comment

Ja bih vam pomogao, ali imao sam operaciju na obe kolena u ne tako dalekoj prošlosti i rekli su mi da je situacija teža nego kod Hargreavesa...

jedno 20kg teža :lol:

Link to comment
Ja bih vam pomogao, ali imao sam operaciju na obe kolena u ne tako dalekoj prošlosti i rekli su mi da je situacija teža nego kod Hargreavesa...

jedno 20kg teža :lol:

Pa, mozes da branis. Donecemo ti stolicu da sedis ispred gola ako ne mozes da stojis. :lol: .
Link to comment

Hvala, ali dok ne smaknem bar 10kg od ovih 20 viska, ne smem da se zajebavam. A i da izađem na teren u Unitedovom dresu, čini mi se da mi se kolena ne bi provela dobro čak i da su najzdravija moguća :D

Link to comment
Hvala, ali dok ne smaknem bar 10kg od ovih 20 viska, ne smem da se zajebavam. A i da izađem na teren u Unitedovom dresu, čini mi se da mi se kolena ne bi provela dobro čak i da su najzdravija moguća :D
Tjah, znaci jos jedan teoreticar. <_< Sledeci.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...