Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

grima.jpg
Posrbica: Kažem Vam, gos'n Dimitrije, ovaj tim ima potencijal, oni mogu u Ligu Šampiona, postoji pomak, imamo kvalitetne strance, potrebno je pažljivo analizirati učinak svakog od njih i identifikovati slabe tačke koje možemo pojačati na zimu...Dimitrije: g-deee j-eee Džaaa-aaa-jjaaaa... Ho-oću da vi-iii-diiim Dža-juuuuuu...
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posrbica: Kažem Vam, gos'n Dimitrije, ovaj tim ima potencijal, oni mogu u Ligu Šampiona, postoji pomak, imamo kvalitetne strance, potrebno je pažljivo analizirati učinak svakog od njih i identifikovati slabe tačke koje možemo pojačati na zimu...Dimitrije: g-deee j-eee Džaaa-aaa-jjaaaa... Ho-oću da vi-iii-diiim Dža-juuuuuu...
:lol::Hail:
Link to comment
Posrbica: Kažem Vam, gos'n Dimitrije, ovaj tim ima potencijal, oni mogu u Ligu Šampiona, postoji pomak, imamo kvalitetne strance, potrebno je pažljivo analizirati učinak svakog od njih i identifikovati slabe tačke koje možemo pojačati na zimu...Dimitrije: g-deee j-eee Džaaa-aaa-jjaaaa... Ho-oću da vi-iii-diiim Dža-juuuuuu...
Idi u PM gde na ovo naletoh od ranoog jutra :lol:
Link to comment
Posrbica: Kažem Vam, gos'n Dimitrije, ovaj tim ima potencijal, oni mogu u Ligu Šampiona, postoji pomak, imamo kvalitetne strance, potrebno je pažljivo analizirati učinak svakog od njih i identifikovati slabe tačke koje možemo pojačati na zimu...Dimitrije: g-deee j-eee Džaaa-aaa-jjaaaa... Ho-oću da vi-iii-diiim Dža-juuuuuu...
:lol: :Hail:edit: ladno lebron i ja u isti trenutak iskomentarisasmo ovaj trenutak grobarske genijalnosti istom kombinacijom smajlija. Lepo ja kažem da je lebron pritajeni grobar. Edited by Filipenko
Link to comment
Posrbica: Kažem Vam, gos'n Dimitrije, ovaj tim ima potencijal, oni mogu u Ligu Šampiona, postoji pomak, imamo kvalitetne strance, potrebno je pažljivo analizirati učinak svakog od njih i identifikovati slabe tačke koje možemo pojačati na zimu...Dimitrije: g-deee j-eee Džaaa-aaa-jjaaaa... Ho-oću da vi-iii-diiim Dža-juuuuuu...
Haahahahhahaaaa :rolf:
Link to comment
Filip i Mejdej ispred svlacinoice u Pante Sreckovica 2-Gresila si grobarko sestro...greslia...
Ovo se odigralo pošto se Mejdejka konvertovala u Žigoljublje nakon posete hramu FF-a.Idi u kurac beowle, umro sam od smeha.
Link to comment
:lol: :Hail:edit: ladno lebron i ja u isti trenutak iskomentarisasmo ovaj trenutak grobarske genijalnosti istom kombinacijom smajlija. Lepo ja kažem da je lebron pritajeni grobar.
Ili si ti pritajeni Ciga? Vas dvojica ste mi prilicno sumnjivi.
Link to comment
Ili si ti pritajeni Ciga? Vas dvojica ste mi prilicno sumnjivi.
Za beowla nema takvih dilema, tako da je očigledno da lebron naginje na našu stranu. Samo, zadojeno je to mržnjom od rođenja, nije mogao da podnese našu ubitačnu četvorku u napadu Tuđman - Mesić - Vlasi - Dolanc, koja je razbijala sve Partizanove protivnike.
Link to comment
Za beowla nema takvih dilema, tako da je očigledno da lebron naginje na našu stranu. Samo, zadojeno je to mržnjom od rođenja, nije mogao da podnese našu ubitačnu četvorku u napadu Tuđman - Mesić - Vlasi - Dolanc, koja je razbijala sve Partizanove protivnike.
Jebe vas pinovan topik o :ziga: pa vas ubija!Evo recicemo teacheru da ga otpinuje kad partizan osvoli LS ili kad nas dvaput zaredom pobedite na ff-u. :lol:
Link to comment

Kako da ne. Koliko držite do takvih stvari pokazali ste što ste ga pinovali u trenucima naše multimesečne dominacije na forumskom fudbalu. Prema tome, ako ste se vi time mogli utešiti, zašto i mi ne bismo mogli unpinovanjem?

Link to comment
Kako da ne. Koliko držite do takvih stvari pokazali ste što ste ga pinovali u trenucima naše multimesečne dominacije na forumskom fudbalu. Prema tome, ako ste se vi time mogli utešiti, zašto i mi ne bismo mogli unpinovanjem?
Jok, more, pinovan je kad je Najveći dao gol Najboljem klubu.
Link to comment
Lepo ja kažem da je lebron pritajeni grobar.
Pa da. Lebron je toliko fin i dobar covek da mora biti grobar. Ma ljudina!
Ovo se odigralo pošto se Mejdejka konvertovala u Žigoljublje nakon posete hramu FF-a.
Samo se ti sali Zinedine...A beowl je jedan kreten kretenski! :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...