Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

poslednje pitanjeza koga igra i navija ucitelj?
Ko se smiluje da ga primi u svoje redove. Kad nekome zafali igraca on uskoci da popunjava broj. Ne obracaj paznju na njega, nebitan lik. Navija za Velez.
Link to comment
...
prvo i pre svega: nemoj da bi ovu gore neko volo više neg mene, sve ću da ve pobijem.drugo, šta ste se tu rastorokali - napraviste čitčet od furunaškog fudbala. ooo bože.
Link to comment

Stigoh. Izgleda da je ipak dozvoljen saobraćaj po Novom Beogradu, barem za sada. Ako nas ne zaglave, vidimo se!P.S. viđu ovijeh što žive po 120+ godinama starim zgradama bez grijanja i čestim prijekidima dotoka struje, što se foliraju kako im je fino...

Link to comment
Stigoh. Izgleda da je ipak dozvoljen saobraćaj po Novom Beogradu, barem za sada. Ako nas ne zaglave, vidimo se!P.S. viđu ovijeh što žive po 120+ godinama starim zgradama bez grijanja i čestim prijekidima dotoka struje, što se foliraju kako im je fino...
Evo ti kita. 120 godina stara zgrada je na istoj elektricnoj sisi kao i direkcija EPS-a (ili tako neki kurac) tako da struja ne nestaje nikad. :lol:edit: Sta uradi mejdejka. Zglobovi, prepone, ovo, ono, nista ne boli kad se ima publika. Edited by harper lee
Link to comment
Evo ti kita. 120 godina stara zgrada je na istoj elektricnoj sisi kao i direkcija EPS-a (ili tako neki kurac) tako da struja ne nestaje nikad. :lol:edit: Sta uradi mejdejka. Zglobovi, prepone, ovo, ono, nista ne boli kad se ima publika.
Beli medvedu.
Link to comment
Tako Filip kaže, a ja nisam Crnogorac.
Check lista:1. Trazi faulove kad ga neko mrko pogleda.2. Hvata se za zadnju lozu cim nesto zajebe.3. Dere se na saigrace.4. Stalno kuka kako ga nesto boli.5. Preti jataganom protivnicima ali kad ga ovi ne cuju.A da proveris porodicno stablo. Pljunuti si Crnogorac.
Link to comment
Check lista:1. Trazi faulove kad ga neko mrko pogleda.2. Hvata se za zadnju lozu cim nesto zajebe.3. Dere se na saigrace.4. Stalno kuka kako ga nesto boli.5. Preti jataganom protivnicima ali kad ga ovi ne cuju.A da proveris porodicno stablo. Pljunuti si Crnogorac.
1. Nežne sam prirode i krhke građe.2. Primicač je tradicionalna crnogorska povreda.3. Samo kad moram.4. Videti pod 1.5. Ako me čuju, gubim faktor iznenađenja.
Link to comment
1. Nežne sam prirode i krhke građe.2. Primicač je tradicionalna crnogorska povreda.3. Samo kad moram.4. Videti pod 1.5. Ako me čuju, gubim faktor iznenađenja.
Ada to ti i velim, coce.
Link to comment

forumski fudbaleri su najbolji ljudi na forumu, kao sto ranije rekoh bez da sam ih upoznala! cuvaj ih ticeru i budi dobar prema njima.ostace mi zal sto zigoprezir nije pobedio, ali barem sam videla ticerov sorc.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...