Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma jel to meni danas nema Adasevica?Jebes fuzbal i sve oko njega bez Adasha. Nema zadovoljstva u gazenju "ljubimaca" bez glavnog manekena.U znak protesta, danas ne branim!!!! Igram iskljucivo u napadu i pokusacu da pogodim loptu iz neogranicenog broja pokusaja.Molim delegata da obezbedi hitne intervencije, pivsku anesteziju i dobru cigaru za uspostavljanje pravilnog disanja. Moje krdo standardno u 8.20 kod "rutavog Fike".

Link to comment
Ma jel to meni danas nema Adasevica?Jebes fuzbal i sve oko njega bez Adasha. Nema zadovoljstva u gazenju "ljubimaca" bez glavnog manekena.U znak protesta, danas ne branim!!!! Igram iskljucivo u napadu i pokusacu da pogodim loptu iz neogranicenog broja pokusaja.Molim delegata da obezbedi hitne intervencije, pivsku anesteziju i dobru cigaru za uspostavljanje pravilnog disanja. Moje krdo standardno u 8.20 kod "rutavog Fike".
Al si se obradovao...smislicemo vec neko iznanadjenje evilsmile.gif
Link to comment
Al si se obradovao...smislicemo vec neko iznanadjenje evilsmile.gif
Ja najavljujem svoj povratak veceras. Nakon skoro 2 meseca mirovanja, nadam se da cu imati snage bar za 20 minuta. :unsure:
Link to comment
Ja najavljujem svoj povratak veceras. Nakon skoro 2 meseca mirovanja, nadam se da cu imati snage bar za 20 minuta. :unsure:
Iznenadjenje smisljeno. Kompletirali smo konacno par vihornih krila Madball - Preza i idemo na ubedljivu pobedu.
Link to comment
e do mojega! zigoljubitelji nasli da se kompletiraju bas danas...
Ne sekiraj se. Ne igra nam najbolji igrac, laki konj laka konjica i 1 radilica na svim delovima terena, sveze ustrojeni Iskudija™. Takodje ne dolazi i Djenkamalidjavodjaja, siloviti suter i jos silovitiji carinik, sto ce nam ozbiljno ugroziti 1 posed lopte, a nije se izjasnio ni biser naseg omladinskog pogona Mladjan Posrbicic - Skribomanijak. Sto ce reci da ne da nismo kompletni vec smo hendikepirani kao 7+ na Milanove utakmice u kladionicama. :(
Link to comment
ne dolazi ni posrbica, postoje sanse da dobijemo jos jedno pojacanje ali jos se ne zna.
Smesi li nam se to 1 77-ica, premijerno za Ma Daj. :D 1 simpatican roster.Golman: Istambulski Dzeparos (apgrejdovana verzija Bagdadskog lopova)Odbrana: Zar Kov Van Blam i Zinedin Momci-izvinjavam-se-sto-sam-lose-odigrao ZidanVihorna krila: Ludoloptinjo i OlimpijskiskakinjoUsamljen kauboj u napadu: Falicni I. Trom JrNajebali ste. :isuse:
Link to comment
Može lako biti da adolazim™ ali javiću se već, zaglaviću na poslu a pojma nemam kako ću se vratiti ako govna nešto blokiraju.
valjda ce ovaj da ode do tad tako da ne bi trebalo da se nesto blokira...
Link to comment
Smesi li nam se to 1 77-ica, premijerno za Ma Daj. :D 1 simpatican roster.Golman: Istambulski Dzeparos (apgrejdovana verzija Bagdadskog lopova)Odbrana: Zar Kov Van Blam i Zinedin Momci-izvinjavam-se-sto-sam-lose-odigrao ZidanVihorna krila: Ludoloptinjo i OlimpijskiskakinjoUsamljen kauboj u napadu: Falicni I. Trom JrNajebali ste. :isuse:
cek da vidim jesam li dobro upoznata...to bi redom bili: lebron, nebojsap, zidan, madball, preza i ti?a kod mojih izgleda ne igraju ni flegma ni filip. :(
Link to comment
cek da vidim jesam li dobro upoznata...to bi redom bili: lebron, nebojsap, zidan, madball, preza i ti?a kod mojih izgleda ne igraju ni flegma ni filip. :(
:Hail: Vidi se ko radi domaci pre nego sto dodje na FF. A ne ko ova Poppinsova koja jedino razlikuje cevape od punjenih pljeskavica. angry.gif Doci ce Filip nego kenjka k'o po obicaju. Ne beri gajle.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...