Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mene više brine da Posrbica sad ne krene da konstatuje kako bi rado video Acu u vašim redovima...
;) Kome smeta 1 jak Fejsa. Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
Mene više brine da Posrbica sad ne krene da konstatuje kako bi rado video Acu u vašim redovima...
Posrbica dovodi Trička na FF !!!
Link to comment
Počinje da smara to vaše insistiranje da nas mesecima puštate, ponavljate se posle svake izgubljene tekme, a i da je najbolja fora na svetu nakon toliko upotrebe jednostavno postaje ofucana. Jbg, jednostavno je previše poraza.Uostalom, Aca preti dolaskom.
Pa, sam si kriv. Da nisi onoliko plakao i onomad u kafani izvodio performans "dabogda crk'o fudbal kad ga svako igra", da nisi najavljivao kako neces vise da dolazis jer ne zelis da gubis zbog glupih saigraca, da nisi demonstrativno napustao utakmice pre kraja zaklinjuci se da se vise neces vracati, da nisi Adasevicu slao privatne poruke sadrzine "Flegma saban koji za sebe misli da je Maradona", "Smorenko dete debil", "Beowl smrad koji nikom ne da loptu", ne bi nam ni palo na pamet da se sa Flegmom u "Pahuljici" na Tajnoj veceri dogovorimo da udjemo u seriju poraza ne bismo li ti malo ucvrstili sujetu, sacuvali te za FF i tako spasili 1 instituciju od velikog znacaja.Evo, sad ti i Aca smeta. angry.gif Dokle, Filipe, majku mu? Dokle?
Link to comment

Šta da se radi. Pravi Srbi, dok im ne kažeš da su mentoli i odsviraš (bar) 2 šamara u stereo režimu, ne pada im na pamet da se trgnu. Ovako, Rođi 45mm cev na slepoočnicu da vidi bolje, Beowla niz stepenice da dotera šut, Smorenku sredio da ga otpuste da bi bio koncentrisaniji na fudbal, Flegmu davio par puta da izuči više tu poziciju sidraša, i vidiš kako rezultati dolaze sami od sebe. I Aca trenutno misli da su mu leđa vrisnula sama od sebe, kada bude došao i shvatio istinu dobiće i on motor u dupetu da ne bi kroz sve to ponovo prolazio. Crno-belo vam se piše.

Link to comment

Jebi ga cigani, dzabe ste se radovali.Ortaku i ortakinji se rodio sin, pa idem da slavimo, tako da me ni danas nema.Izvinite sto kasno javljam.

Link to comment
Jebi ga cigani, dzabe ste se radovali.Ortaku i ortakinji se rodio sin, pa idem da slavimo, tako da me ni danas nema.Izvinite sto kasno javljam.
Filipenko>>>Tole :Hail:
Link to comment
Ja ne dolazim u utorak, sto znaci da cemo da oderemo cigane... eto dokle je doslo.
Od mene nista ni sutra, opet cete puci cigani :lol:
Samo da javim da ni danas ne dolazim, ali vec sledece nedelje cigani mogu da se nadaju pobedi....
Jebi ga cigani, dzabe ste se radovali.Ortaku i ortakinji se rodio sin, pa idem da slavimo, tako da me ni danas nema.Izvinite sto kasno javljam.
:Hail:
Link to comment

Pošto Aca ne dolazi, eto još jednog razloga da pustimo cigane, da ne ispadne da dobijamo samo zato što on ne dolazi...Da ne bude posle da nismo najavili :bee:

Edited by Filipenko
Link to comment

Odlicna utakmica u balonu na Zvezdari.Ponovo smo izgubili,protivnik vodio 4-0,mi stigli na 6-6,primili gol u poslednjem minutu za 7-6.Oni deluju prilicno uigrano(Aco vrati se,jebes Filipenkove pretnje) ;) I dalje smo bolji u medjusobnom skoru u ovoj ff sezoni ali od stare slave se ne zivi,moramo poceti da pobedjujemo...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...