Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Billy mi reče da ne može da igra danas jer ima stomačne probleme. Rekao mi je da ja upadam, ako se većina crveno-belih složi. Ajde neka mi neko preko PP-a ostavi podatke kada počinje (ako se slažete), a ja ću se čuti posle sa Adaševićem ili Lebronom da mi objasne gde je to otprilike...

Link to comment
Billy mi reče da ne može da igra danas jer ima stomačne probleme. Rekao mi je da ja upadam, ako se većina crveno-belih složi. Ajde neka mi neko preko PP-a ostavi podatke kada počinje (ako se slažete), a ja ću se čuti posle sa Adaševićem ili Lebronom da mi objasne gde je to otprilike...
Pocinje u 21h kao i svakog utorka. Lokacija je balon Trudbenika (Iznad studentskog doma Patris). Zvrcni ako ti treba prevoz, mogu negde da te pokupim. Madballa kupim kod Nemanjine, posle idem na Slaviju, pa Bulevar, Vuk itd. Doduse Lebron ide sa Banjice pa ti to mozda vise igra...@Flegma: Da ne ides mozda na neki koncert koga si se setio u poslednjem trenutku? :P
Link to comment
Pocinje u 21h kao i svakog utorka. Lokacija je balon Trudbenika (Iznad studentskog doma Patris). Zvrcni ako ti treba prevoz, mogu negde da te pokupim. Madballa kupim kod Nemanjine, posle idem na Slaviju, pa Bulevar, Vuk itd. Doduse Lebron ide sa Banjice pa ti to mozda vise igra...
Dogovorio sam se sa Lebronom da se nađemo kod Pravnog, ali u svakom slučaju hvala, šerloče...
Link to comment

Potreseni ovim dešavanjima u vezi sa beogradskim Romima, forumaški Romi nisu mogli bolje odigrati. Ovo je bilo još jedno veče predivne, opijajuće i dominantne žigomržnje™, kao i sjajna uvertira za ono što nas i njih čeka sutra.Žigomrzitelji - Žigoljubitelji 7:3, sasvim opušteno...Prvih 40-45 minuta rezultat je bio 2:1 ili 3:1 za mrzitelje, a onda se krenulo gol za gol. Naravno, pobedili su oni kojima je duži™.

Link to comment

Ko o čemu Filipenko o :ziga: . Kompleksi su neizlečivi. <_< Džaba, ni moj debi nas nije spasio poraza. Inače, igrao sam kao moj omiljeni fudbaler u CZ, 6 šansi - 1 gol i to od glave golmana.Grobari su igrali solidno imali šanse i koristili ih, a mi imali 2x više šansi i sve promašili, sa sve penalom. Očigledno da čak ni podmađivanje crveno-belih nije pomoglo. Odavno nisam prisustvovao meču u kome je neka ekipa kao mi promašila šansi...Sutra će nas obradovati naši u lavoru i tako izlečiti od ovoga poraza. ;)

Link to comment

Jos jedan dokaz da je omladinski pogon na Marakani vidno zapusten...Ovo nam je prvi biser koji je usao u prvi tim nakon dugo vremena. Posrbica ima neosporan kvalitet, ali nazalost neiskustvo i donekle losija fizicka sprema nisu dozvolili mladjahnom Amanji da pokaze sve svoje kvalitete i raskosan talenat. Ostatak naseg tima je promasio sve, mrznja je vesto iskoristila vecinu svojih sansi koje smo im mi stavljali na tacnu. Osusise nas u zadnjih 15 minuta...Njima se vraca Aca, nama Zidan...valjda ce i markeri konacno preci na drugu stranu brda :)

Link to comment
Jos jedan dokaz da je omladinski pogon na Marakani vidno zapusten...
Omladinski pogon bi mogao da bude pojacan i mojim igranjem, za par nedelja. Ako dopustate, naravno...
Link to comment

Valjda se markeri zauvjek dodjeljuju poslje x sedmica nosnje.Ja se odjavljujem za april mjesec a i za sledece mjesece (jer sam se kao najavio). Jebem ti posao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...